Lahvička Calma, má smysl dávat příkrmy pořád do ní?

allinka_k
23. bře 2014

Ahoj, chtěla bych se s Vámi poradit. Od jejího cca měsíce dcerku (teď 5 měsíců) dokrmujeme UM, nejdřív Nutrilonem, teď Hippem. Používáme lahvičku Calma, která funguje jak má a malá prso neodmítá. Ve 4 měsících jsme začali s příkrmy a teď už jí k svačině přesnídávku, masozeleninový oběd a večer kaši, vše lžičkou. K tomu jí dávám průběžně láhev s pitím (čaj nebo zředěná ovocná šťáva). Na té má zatím normální savičku, ale chystám se jí dát už učící pítko, aby mohla po půl roce zkusit hrneček. Myslíte, že má smysl dávat UM pořád do Calmy, když už stejně pije i z jiné lahvičky? Začíná se mi u ní rozčilovat, protože je samozřejmě pomalejší než ta s pitím. Ani po zavedení příkrmů nemáme s kojením problém..Díky

hofka1
24. bře 2014

já jsem Calmu dávala pořád, až někdy do 10 měsíce, to jsem si říkala, že už je holka velká, prso nebojkotuje .. kojila jsem do 11m, o prso přestal být takový zájem, jestli na to mělo vliv to vyřazení Calmy ale netuším, postupně jsem prostě přešla na UM celkově. Pití měla do normální lahvičky, ale tomu moc nedávala. Takže asi žádná porada🙂