Má vaše dítě pravidelný režim?

cuma
8. srp 2012

Zajímalo by mě jestli vaše dítě chodí pravidelně spát po obědě a v určitou hodinu večer?nebo to necháváte jen tak jak to vyjde?Stačí odpověď ano má režim ne nemá.Děkuji Dcera má režim a všichni okolo se hrozně diví,proto mě zajímá jak jsou na tom ostatní.Děkuji

camelinka
8. srp 2012

Naše má režim od začátku a nemůžu si to vynachválit 😉

iluss
8. srp 2012

Ano, obě moje děti mají pravidelný režim a také jsem za to ráda.

dlabinecka
8. srp 2012

Ano, obě děti mají pravidelný režim a rozhodně na něm trvám. Obzvlášt s dvěmi dětmi.

handm
8. srp 2012

@cuma režim jsme se snažili zavést hned od malinka, držíme ho i když samozřejmě s věkem se upravil na trošku jiný, ale má ho a jsem za to vděčná! Myslím, že je to pro ně nejlepší. Oni ho potřebují😉🙂

gull
8. srp 2012

nemá režim 😎 a jsem za to vděčná 😀 , je přizpůsobivý jak chameleon... 😵

katchi
8. srp 2012

Ano, ma. I kdyz ho nedodrzujeme presne na hodiny, tak se urcite cinnosti opakuji v urcite denni dobe. Diky tomu nemame problem byt, jist a spat kdekoliv jsme...

lucyhavirov
8. srp 2012

Režim je důležitý,zavedla jsem ho od narozeni a jsem zpokojená,občasné poznámky typu nech je, je teprv 20hodin,ještě nemusí jít spat atd.přecházím.Jsem ráda že jsme si to vytvořily a beru to jako dobrou věc do budoucna,vše šlape jak má.

ilonne
8. srp 2012

Ano, zavedli jsme od konce šestinedělí a udělali jsme jen dobře. Děsí mě děti, které ještě o půlnoci skáčou v obýváku rodičům po hlavách. My máme po osmé večer klid a hlavně, Anežka už ví co v kterou denní dobu přijde a je klidná, až na to když jí rostou zuby nebo je nemocná krásně usíná atd.. Podle mě děti prostě režim potřebují.

veri25
8. srp 2012

jak kdy, přes den není ten režim pravidelný, i když oběd má většinou v tu samou dobu, ale stim spaním, když se mu prostě chce tak ho dám spát, ale večer máme určitou hodinu, kdy se koupe, pak večeří a jde spát, takže myslímm že by se na to děti měli učit už odmalička....ale někdy se stane že sme venku nebo na návštěvě, tak je to třeba trochu jinak, ale jinak ano, máme režim.

tvarohacek
8. srp 2012

ani jedno z mých dětí pravidelný režim nemělo.

ja.na81
8. srp 2012

Ano, postupem casu se nam pravidelny rezim vykristalizoval a jsem spokojeni vsichni zucastneni 🙂

leedak
8. srp 2012

Mame pravidelny rezim.pro dite je dulezite vedet co bude!!Je pak klidne a vyrovnane🙂)

olusenka
8. srp 2012

Není to úplně přesně na hodinu, protože to u kojení ani nejde, dávat třeba spát a koupat na minutu přesně 😉 , ale snažíme se.

kiara36
8. srp 2012

Ano, máme pevný režim. Myslím že to vyhovuje jak malé, tak i nám rodičům 🙂 . Se zavedením jsme neměli vůbec žádný problém. Naštěstí! 😉

berenika39
8. srp 2012

ano, má, od miminka a pořád ho to drží🙂. vždycky si to nějak nastavil sám a pak byl nějakou dobu jak časovaná bomba, daly se podle něj řídit hodinky. za týden bude mít 4 roky a den co den poo od jedné do dvou, půl třetí spí, v noci padne po osmé a budí se 7.30, pořád stejně. Když ho poo nedám spát - akce nebo něco - je pak mrzutý, takže zatím přizpůsobuji dny petrovi, klidně si schrupne i v golfkách🙂, na cstě autem, ale prostě to potřebuje. ted v létě večery nehrotím, nechám ho lítat, co hrdlo ráčí, ale sám od sebe max po deváté odpadá🙂.

mannadela
8. srp 2012

Ahoj, Vojta taky pevný režim má a jsem za to ráda. Skoro by se podle něj daly řídit hodiny 🙂. Jestli si dobře pamatuju, najel si na tenhle režim kolem šestého měsíce.

nuonuon
8. srp 2012

Pokud se neděje něco extra,tak jedeme podle režimu, děti to milují a rodiče by bez toho žili v chaosu🙂.

beatrice7
8. srp 2012

Mám dvojčata a režim máme. Potřebují ho, jsou klidnější a v pohodě když je všechno tak jak má být. Okolí nás taky málem odsuzuje, ale ať si myslí co chtějí. Pamatuji si na svoje dětství , já jsem režim neměla a když už jsem byla starší 1.-2. třída, tak jsem záviděla kamarádkám, které ho měly, dokonce jsem si psala sama pro sebe časový rozvrh aktivit a dělalo mi dobře to dodržovat. A to nejsem žádný puntičkář. Prostě jsem asi potřeboval tu jistotu.

yes79
8. srp 2012

dcera má pravidelný režim

onetka
8. srp 2012

maličkému je teď 8týdnů a už od narození se snažím koupat v 7hod. A celý týden teď max o půl 9 už spinká v postýlce a budí se mi až třeba okolo půlnoci, jedné hod. Samozřejmě že kojení nebo šlofíčky nikterak nekoriguji. Někdy je víc horko a má větší žízeň a nebo při chladnějším počasí si rád pospí díky čerstvému vzduchu ale jsem zastáncem toho, že děti milují stereotypy a když nemají jasně daný režim, jsou pak mrzuté a nejisté 😎

koblichzek
8. srp 2012

Ano, režim jsme zavedli hned po šestinedělí a nemá to chybu. Dcerka přesně ví, co se bude dít. Navíc je to výhodné i pro mne. Vím, že po 20.hodině, kdy jde spát, mám chvilku čas také sama na sebe a nemusím se stresovat tím, že nechce spinkat. Když zrovna nechce ještě hned spát, chvíli si třeba prohlíží knížku a pak sama usne. Ale nevylézá, ví, že je čas být v postýlce. Ale i já se setkala s lidmi, kteří se pevnému režimu diví. Myslím si také, že děti s režimem to budou mít snažší ve školce.

ija1
8. srp 2012

taky mame pravidelny rezim, upravujem dle potreby, ale proste po obede se chodi spat a po pul sedme vecer po koupani a mliku na kute........... takhle fungujem od 2m a nestava se, ze by vecer po 20-21h radila.......... deti urcite rezim potrebujou....

veronikaprostenika
8. srp 2012

Ano, máme

maciik
8. srp 2012

snažíme se o režim alespoň večer, přes den taky, pokud jsme doma, ale často jezdíme pryč, takže přes den to vesměs vrže... a hlavně o víkendu, kdy je doma táta, to je pak režím úplně v ....

pismenko
8. srp 2012

Ano, obě mé dcery mají pravidelný režim a to od malička.

2hanah
8. srp 2012

Jó, holky, jenomže Vám se to mluví s jedním mimoušem 🙂 Já mám dva raubíře 2 a půl a 4 a půl roku a nechodí ještě do školky, takže se taky snažím, dokud byla dcerka malinká, celkem to šlo, ale teď, co má dva roky je to hrozná divočina a fakt to u nás nejde, myslím, že to chce trochu čas a hlavně už školku na toho staršího, pak určitě režim trochu bude muset nastat, ale teď bohužel musím improvizovat každý den.

karotky
8. srp 2012

Naše obě děti režim mají,vyhovuje celé rodině,ikdyž to některým jiným maminkám připadá upjaté. 😅

diviska
8. srp 2012

nemáme a nevadí nám to ani jedné

bunicka
8. srp 2012

Ano,také máme pravidelný režim,který občas přizpůsobíme okolnostem. 🙂

alisek
8. srp 2012

co se týče spaní tak ano, ted přes léto trošku polevim, když je nějaká akce ale jinak v půl 8 v posteli, protože se už mooc těším až bude doma chvilku klidu