Miniškolka pro dvouleté dítě - máte zkušenosti?

novotnacci
27. čer 2013

Ahoj maminky, chtěla jsem se vás zeptat, zda některá dáváte své dvouleté dítko třeba na dopoledne do miniškoličky, jak jste spokojené a případně zda by jste mi doporučily nějakou z okolí Říčan? Mám dvouletá dvojčátka a čtyřměsíční miminko, takže by mi to časově nejen moc pomohlo, ale hlavně jsem chtěla, aby se klucí začali družit a nosit si domů veselé zážitky s dětmi.... Předem díky za každou radu a názor

hojda
Autor odpověď smazal
Zobraz
zazana81
29. čer 2013

Já jsem dceru začala dávat od dvou let do miniškolky. Nijak tím neutrpěla, žádné hysterické scény se nekonaly. Jde jen o to, abys byla odhodlaná je tam dát a neměnila názor, když zabrečí. A trošku zabrečí asi každé dítě. Ale pak si to užijí, je to jen takové divadýlko.
My jsme byly spokojené obě.

veruska007
1. črc 2013

Staršího chlapečka jsem dávala od 1,5 roku na 1-2 dny do školičky (vč. oběda a spaní), mladšího od 20 měs., spokojení tam byli oba, hrozně moc se tam naučili (hlavně samostatnosti, sebeobsluze, mluvení), za sebe můžu jen doporučit. Negativa žádná, jen snad ta cena 😅 . Ale co člověk nadělá, když není jiné hlídání 😉

diniki
8. črc 2013

V okolí Říčan bohužel žádnou neznám, ale z vlastní zkušenosti mohu miniškoličku jen doporučit:
http://blogujicimaminy.blogspot.cz/2013/06/mini...
Tak snad se bude dvojčátkům líbit tak, jako se líbí Nikče.

lendam
24. srp 2013

Já dávám Lukáše od 2 let do miniškolky Hříbeček v Pitkovicích www.houboviste.cz. Velká spokojenost, nechce mi chodit domu.

monika6e
24. srp 2013

ve Škvorci - můžu vřele doporučit Švoreček. Mareček tam párkrát byl už v necelých 2 letech. Dětem jsem fakt věnují, je to tam moc fajn

anita2909
1. zář 2013

Ahoj, já jsem tedy z Brna, takže žádnou konkrétní doporučit nemůžu, ale obecně miniškolku určitě doporučuju 🙂 Nejen, že se malá dostala dvakrát týdně mezi děti, já měla trošku čas na sebe, ale hlavně super příprava na školku.

maki73
14. zář 2013

Taky dáváme malou do jesliček, soukromých, měla dva teprve na konci srpna a je to úžasné, ani nezaplakala, když tam byla poprvé, a hrozně se tam těší, minule když jsem ji přivedla, tak paní učitelka zrovna děti učila barvičky, takže si tam jen tak pořád nehrají, ale něco se i přiučí, tak naše sice není zrovna levná (50kč za hodinu + stravné 70kč na den), ale zato si to malá pochvaluje, minule mi říkala, že nejlepší bylo jídlo :D. My neměli na výběr, chtěla jsem se vrátit do školy a babičky už jsem vyčerpala a pořád mi jeden den chyběl :D, ale nakonec si myslím, že je to super, ačkoli jsem se ze začátku trochu bála 🙂.