• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mne si očká. Čím by to mohlo být?

30. listopadu 2008 
Ahojte.Posledni dobou jsem si všimla,že si malý mne očka,hlavně levé.Nevíte,čím by to mohlo být?únavou to není,protože to dělá i po spinkání.Děkuji
29. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyzerá to ako syndróm suchého oka, ale neviem, či sa to vyskytuje aj u malých detí. Viem, že to vzniká, keď človek dlho uprene pozerá napr.na monitor PC a "zabúda" žmurkať, tým sa oko vysušuje a svrbí...
29. lis 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka raději bych s Kubíkem zašla k očnímu
určitě ti poradí a udělají vyšetření
29. lis 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubka mě to malý dělá teď také i po spinkání. Ale mne pro změnu pravé :wink: . Jsem zvědavá na rady a zkušenosti ostatních.
29. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to akože "šúcha očká? " lebo nechápem :sweat_smile:
29. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě to taky Míša děla i když se vyspinká. ptala jsem se mudr. a říkala, že to nic není. Prý to děti dělávají. Sestřenka má syna a ten to taky dělá a vubec to neřeší :slight_smile: . Tak já už to taky neřeším
29. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
David to taky dělá a ptala jsem se na očním, jestli nemá tím pádem něco s okem, když si to jedno pořád mne a dr. mi řekl, že to děti dělají, prohlíží mu oči vždy důkladně, protože je nedonošenec a ty mají s očima potíže, navíc je to opravdu hodně dobrý dr., takže mu věřím a neřeším...
29. lis 2008 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za odpovědí :slight_smile:
30. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisočka, pochopila si správne :slight_smile:
30. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadus-dík,aspon jedna :wink: -tak aj my sa mneockame :grinning:
30. lis 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis, ja som tiež najprv názvu vôbec nerozumela a to som ešte z generácie československých detí, až keď som prečítala, tak mi došlo... :wink:
30. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek