Používáme cookies. Více informací zde. OK

Mne si očká. Čím by to mohlo být?

jakoubka
29. lis 2008

Ahojte.Posledni dobou jsem si všimla,že si malý mne očka,hlavně levé.Nevíte,čím by to mohlo být?únavou to není,protože to dělá i po spinkání.Děkuji

jaduska
29. lis 2008

Vyzerá to ako syndróm suchého oka, ale neviem, či sa to vyskytuje aj u malých detí. Viem, že to vzniká, keď človek dlho uprene pozerá napr.na monitor PC a "zabúda" žmurkať, tým sa oko vysušuje a svrbí...

lenerka
29. lis 2008

jakoubka raději bych s Kubíkem zašla k očnímu
určitě ti poradí a udělají vyšetření

jaku
29. lis 2008

Jakoubka mě to malý dělá teď také i po spinkání. Ale mne pro změnu pravé 😉 . Jsem zvědavá na rady a zkušenosti ostatních.

denisocka
29. lis 2008

to akože "šúcha očká? " lebo nechápem 😅

bambusek
29. lis 2008

Ahoj, mě to taky Míša děla i když se vyspinká. ptala jsem se mudr. a říkala, že to nic není. Prý to děti dělávají. Sestřenka má syna a ten to taky dělá a vubec to neřeší 🙂 . Tak já už to taky neřeším

lendy1
29. lis 2008

David to taky dělá a ptala jsem se na očním, jestli nemá tím pádem něco s okem, když si to jedno pořád mne a dr. mi řekl, že to děti dělají, prohlíží mu oči vždy důkladně, protože je nedonošenec a ty mají s očima potíže, navíc je to opravdu hodně dobrý dr., takže mu věřím a neřeším...

jakoubka
autor
30. lis 2008

Holky díky za odpovědí 🙂

jaduska
30. lis 2008

denisočka, pochopila si správne 🙂

denisocka
30. lis 2008

jadus-dík,aspon jedna 😉 -tak aj my sa mneockame 😀

jaduska
30. lis 2008

denis, ja som tiež najprv názvu vôbec nerozumela a to som ešte z generácie československých detí, až keď som prečítala, tak mi došlo... 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli