Mne si očká. Čím by to mohlo být?

jakoubka
29. lis 2008

Ahojte.Posledni dobou jsem si všimla,že si malý mne očka,hlavně levé.Nevíte,čím by to mohlo být?únavou to není,protože to dělá i po spinkání.Děkuji

jaduska
29. lis 2008

Vyzerá to ako syndróm suchého oka, ale neviem, či sa to vyskytuje aj u malých detí. Viem, že to vzniká, keď človek dlho uprene pozerá napr.na monitor PC a "zabúda" žmurkať, tým sa oko vysušuje a svrbí...

lenerka
29. lis 2008

jakoubka raději bych s Kubíkem zašla k očnímu
určitě ti poradí a udělají vyšetření

jaku
29. lis 2008

Jakoubka mě to malý dělá teď také i po spinkání. Ale mne pro změnu pravé 😉 . Jsem zvědavá na rady a zkušenosti ostatních.

denisocka
29. lis 2008

to akože "šúcha očká? " lebo nechápem 😅

bambusek
29. lis 2008

Ahoj, mě to taky Míša děla i když se vyspinká. ptala jsem se mudr. a říkala, že to nic není. Prý to děti dělávají. Sestřenka má syna a ten to taky dělá a vubec to neřeší 🙂 . Tak já už to taky neřeším

lendy1
29. lis 2008

David to taky dělá a ptala jsem se na očním, jestli nemá tím pádem něco s okem, když si to jedno pořád mne a dr. mi řekl, že to děti dělají, prohlíží mu oči vždy důkladně, protože je nedonošenec a ty mají s očima potíže, navíc je to opravdu hodně dobrý dr., takže mu věřím a neřeším...

jakoubka
autor
30. lis 2008

Holky díky za odpovědí 🙂

jaduska
30. lis 2008

denisočka, pochopila si správne 🙂

denisocka
30. lis 2008

jadus-dík,aspon jedna 😉 -tak aj my sa mneockame 😀

jaduska
30. lis 2008

denis, ja som tiež najprv názvu vôbec nerozumela a to som ešte z generácie československých detí, až keď som prečítala, tak mi došlo... 😉