Syn často čůrá, je to normální?

evikmiluna8
25. říj 2017

Chci se zeptat, učím syna na nočník. Což se nám nedaří, ale spíš mi jde o to že se vyčůrá, tak ho převlíknu a během 10 minut se počůrá zas
připadá mi to už nenormální když by se to stalo jednou za cas tak bych to nechala ale to je skoro dene
máte stím některá zkušenosti

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
linee
25. říj 2017

@evikmiluna8 pri uceni na nocniku zcela normalni.

dvork
25. říj 2017

Kolik má syn měsíců? Pokud jemu kolem roku a půl ještě nemusí dostatečně ovládat svěrače a neumí tak měchýř dostatečně vyprázdnit. Ale to věčné převklékání je o nervy.

evikmiluna8
autor
25. říj 2017

jsou mu 2roky a 5 měsíců

dvork
25. říj 2017

Tak to už by to mohl mít v hlavince dozrálé, ale každé dítě je jiné, třeba ještě potřebuje čas. Mám dvojčata stará 16 měsíců a je jim prozatím jedno jestli to pouštějí do kalhot nebo někam jinam. Jinak při učení na na noční se kamarádce u jejího dvouletého chlapečka docela vyplatil takový ten dětský pisoár.

astyna
27. říj 2017

Syn to měl taky tak. Pochválila jsem ho za vyčůrání, obleču a zase čůranec (to měl cca 18m)...Po cca 3 měsících se to vyladilo a nyní už čůrá dávky a jednou za pár hodin. Vydrž. Já to chtěla už tenkrát zabalit.

mpavlinka
27. říj 2017

U nás to bylo u syna stejné.

evikmiluna8
autor
28. říj 2017

moc děkuju už jsem mela obavu že by mohl být podchlazenej nebo něcotakoveho 😉 tak sem ráda

normalnimatka
28. říj 2017

a co tě trápí víc, že moc čůrá syn, nebo ty? ;) :D