Můžu roční dceři vařit normální čaje?

skrlovi
15. říj 2009

Poradte mi prosím,dcerka má rok,mužu jí už vařit normální čaje? jako třeba jsou pro dospělé,,, 🙂 děkuji za radu a pomoc,,,

beruska2x
15. říj 2009

ja davam detske ale Dr mi rikala ze to neni potreba ze se muzou normalni uz nekdy na 3/4 roce, jen delat case slabsi a kupovat kvalitni...

helcenka
15. říj 2009

souhlasím, já dávám sice taky dětské čaje, ale když je malej u babičky, tak má čaj normální, jenom slabší, hlavně čaj černý by měl být hodně slabý, aby nebyla zácpa. Když jsme byli v 6 měsících 3 dny v nemocnici kvůli vyšetření, dostal tam malej úplně stejný čaj, jako já. Je potřeba opravdu vybírat kvalitnější čaj, nejlépe bez ibišku.

kaleilah
15. říj 2009

taky kupuju klasický čaj, občas i sypané...Malý je má rád, vůbec ho nesladim a pije mi ho dobře a bez problémů, přijde mi lepší dát klasický ovocný čaj než přeslazenej granulovanej(ikdyž jsou pro děti)

helcenka
15. říj 2009

granulované čaje bych nedávala vůbec, ty nemají s čajem nic společného a jsou zbytečně sladké. Kupuju normální pytlíkový dětský čaj, protože v nich nebývá žádný ibišek a čaje chutnají po příchuťi, kterou mají. Ibišek dělá čaje kyselejší a výraznější a maminky často takové čaje zbytečně přeslazují, protože ne každému dítěti výrazné čaje chutnají. Taky teď na podzim kupuju dětský čaj pro posílení imunity. Ony ty dětské čaje vyjdou finančně stejně, jako normální kvalitnější čaj.

skrlovi
autor
15. říj 2009

Děkuji za rady,,,ste hodní,,vyzkoušíme,,,a uvydííme 🙂

melouna
12. bře 2010

Já malé kupuju pravej sušenej čaj. Přesně vidím z jakých bylinek je, i ty kousky ovoce 😀 . A ta chuť! Hlavně to příjde levněji než nějakej Teekanne atd. Navíc si na něm pochutnám i já .o)

rozarka86
12. únor 2013

jasne, slaby...

zuhur
12. únor 2013

Já jsem dávala dlouho dětský, ale pokud je to kvalitní nejlépe sypaný tak v tom problém nevidím. Já třeba doteď nedávám zelený a černý, protože máme hodně divoké dítě tak co do něj ještě cpát kofein. Bylinkové a ovocné naprosto v pohodě.

romantika
12. únor 2013

@skrlovi
ja kupuji v lekarne detske caje, urcene pro deti, maji i cerne bez kofeinu s prichuti jahody a pod.. Klasicky cerny bych nedavala, uz jen kvuli poslednim rezenzim. Zkuste ty lekarny. maji i obrazky, tak mala pije caje i rada. Ale celkem dlouho jsme vydrzeli jen na vode.

berynka
12. únor 2013

Souhlasím se @zuhur. To je jako dávat dítěti slabší kafe 😉 .