Na každém ultrazvuku je malá podélně, 34tt

spekychan
12. lis 2016

Zdravím vás maminky,na každém UZ je malá v bříšku podélně od mého boku o boku a páteří k sondě,ale na internetu píšou že by měla být hlavičkou dolů.Myslíte že pokaždé na UZ se tak jen přetočí? Poraďte prosím jsem poprvé gravidní . děkuji 🙂

brouzdalka
12. lis 2016

Myslím, že holčička nečetla, co píšou na internetu, tudíž si tam leží, jak chce 😉 Doporučuji nějaké lepší zdroje informací, i rady na koníkovi je v encyklopedii hezký článek o poloze plodu. Poloha podélná hlavičkou dolů je ideální k porodu, ale často se tak miminko otočí až ke konci těhotenství, nebo se neotočí vůbec a zůstane koncem pánevním nebo šikmo.

yerry
12. lis 2016

@spekychan na to ze jsi tak vysoce tehotna mas extremne malo informaci. Ja jsem v 35 tt a hlavicka je nahore.... moje prvorozena dcera mela hlavu nahore az do 38 tt - dal uz byl jen porod.....
Poloha miminka je idividualni stejne jako to kolik mamika pribere, jaky bude mit tvar briska, nebo jestli bude kojit nebo ne. Co kus to original....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru