Natahovací plenky, jaké používáte?

maki1983
26. únor 2018

Maminky,prosim,jake pouzivate natahovaci plenky? My meli porad pampers vel. 5,ale zda se mi ze strasne pachnou. Chtela bych nejake jine,dcera je ma jen na spani a delsi cestu autem.

pettrus1210
26. únor 2018

Plenky z DM Babylove

martulka6188
26. únor 2018

@pettrus1210 Mají i natahovací? Dívala jsem se po nich a nenašla...

balet
26. únor 2018

Chteli jsme take natahovaci pampersky zmenit, ale uz jsme zkusili natahovaci pleny z DM, Rossmenna i Dada a vsechny jsou naprd pro hubene deti, pac ve velikosti pet hrozně siroke, nemaji gumicky v pase a vubec nesedi, jsou hodně volne...🤔 Museli jsme se vratit k pamperskam...🙄

leneee
26. únor 2018

Mame Tesco -cerveny balik,vel.5 a docela jsem pozitivne prekvapena,vse je ok 🙂

verinikki
26. únor 2018

Dada 5 pantsky - jinak my jsme takhle používali místo jednorázovek učící kalhotky

35_a_budu_mamka
26. únor 2018

Zrovna o vikendu jsem zacala davat na noc natahovaci Pampers premium care (bile) a spokojenost. Kupovala jsem je ale v Nemecku, u nas jsem je nevidela, jen tyrkysove. V dm jsem natahovaci plenky taky nevidela, mozna je u nas jen male dm s omezenym sortimentem, lepsi vyber bude asi ve vetsim dm.

pavlinecenka
26. únor 2018

Huggiesky, ale rekla bych,ze obcas noc nevydzi :/

dc2015
26. únor 2018

Máme taky DM, Pampers se šíleně zhoršily, tahaj sem ty pro východní trh. Jinak jsem objevila ještě Monperi, poslali sice vzorek nenatahovacích, ale vypadají dobře a dělají i navlékací.

pettrus1210
26. únor 2018

@martulka6188 natahovací mají, ale jak už je tu zmineno, pětky jsou v pase volnější pro hubenoury🙂 a ctyrky byly zase uz kratke.