Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechce čepičku. Jak ji mám donutit?

anatanka
5. čer 2008

Tak uz fakt nevim, jak mam tu Mirinku donutit, aby si nechala na hlave cepicku. Zkousela jsem vsechno - cepicky, ksiltovky, satky, kloboucky... Proste nesnese nic na hlave, hned to sundava a vzteka se, nedonutim ji zadnym zpusobem, aby si to nechala, tak dlouho rve a sundava to, az je ji to podari. Vzdycky jsme vsude jediny bez cepicky, vsechny deti maji zpusobne nasazeny kloboucky, jen Mirina ceka na upal. 😒

bramburka
5. čer 2008

no jo taky moje kamaradka s ti bojuje, to ej děs, mají svoji hlavu, anše xenuš ji necha na hlavě jen když je fakt unavena... ☹

majaaita
5. čer 2008

Sundá si i se zavazováním?

maakule
5. čer 2008

Tak to my máme stejný problém. U nás je to lepší v tom, že léto ještě proleží ve stínu, kam jí položím, tam jí najdu 😀 , ale nevím, jak to budem řešit v zimě. Doufám, že jí to přejde. Nedávno, jak bylo zase chladněji, tak jsem jí musela čepičku dát a půl hodiny na mě naštvaně řvala, než se ukřičela ke spánku a na cestu zpátky jsem se rozhodla, že se oteplilo a tu čepičku už nepotřebuje 😅

daasik
6. čer 2008

u nas je cepicka nejoblibenejsi hracka v kocarku, rozvaze, strhne z hlavy a dulezite studuje 😠

draga
6. čer 2008

krásné téma 🙂 my už asi 5 čepiček a šátků poztrácely, a teď řeším co na léto ten náš drak prostě nechce nic nic nic..když je trochu chladněji tak vydrží mít kapucu od mikyny ale na pařák a sluníčko nevím co 🙂)

jandalinka
6. čer 2008

my čepičku a nasazování nemáme rádi už od narození 😉 .Prostě jsem to vyřešila,že všude jsem přišila šňůrky na zavazování.Sice chvíli protestuje,ale pak celkem dobrý.Hlavně jsem zjistila,že jí je pod čepičkou,kloboučkem s těmi hustými vlásky teplo,tak máme dírkovaný klobouček a zatím si nestěžuje. 😉

draga
6. čer 2008

jandi jenomže on ten pacholek to umí krásně rozvázat nebo i stáhnout šňůrka nešňůrka 😀

petule.h
6. čer 2008

u nás to bylo stejné a platí to doteď, v zimě to ještě zvládáme...ale léto vůbec, takže pořád namáčím hlavu...už jsem rezignovala, všechno mi zahodí...

nikkos
6. čer 2008

Anatanka a co třeba alespoň kapucku tu by si nenechala?

mysinka
6. čer 2008

Čepičku nemá rád, tak nedávám 😀 V létě to přežijeme ve stínu 😉

anatanka
autor
6. čer 2008

Mne jde ted konkretne o ochranu proti slunicku, taky porad namacim vlasky, ale stale doufam, ze ji to casem prejde, i kdyz asi tezko, co? Tkanicky nepomahaj, stejne to nakonec z ty hlavy nejak serve.

petule.h
6. čer 2008

možná přejde...ale až dostanou rozum,a le kdy to bude? u holek to většinou vyřeší parádění...okolo mě všechny holky po 2 roce už jsou parádnice a tak nosí kloboučky jako nic 🙂

aponchie
6. čer 2008

az ve 3letech je schopna mit na sobe ksiltovku..do te doby bojkotovala veskere pokryvky hlavy,ponozky a rukavice 😀

snupik
6. čer 2008

No, to my nechceme čepičku..botičky....nic 😉

kalo
6. čer 2008

My sundáváme botičky a ponožky...dneska jsem už rezignovala já a domů z procházky jsme přijel s jednoui nožičkou studenou jak led 🙂

ada80
4. říj 2012

Ahoj holky zkusím obnovit toto téma.Náš malej taky nechce čepici ani za nic.Pořád jí sundává prostě jí rve z hlavy až jí serve.Doufám,že v zimě si ji nasadit nechá,nebo mu umrznou uši

mozis
13. pro 2012

dobry večer mame doma problem naš mali kubik nam nechce pit s vlašky a ani kaši ze lžičky.zato mu chutna kašička zbrambor a to krasně papa ze lžičky.prosim porad te mi jak ho naučit pit z vlašky.jsme z manželkou smutni ma skoro pul roku a vnoci stava po hodině někdy po dvou.děkuji za vaše odpovědi.

kadakova
27. čer 2013

co takhle kukla? Ta jde sundat špatně, vyrábějí se i letní verze s kšiltíkem...

azereta
11. říj 2015

U nás pomohla kukla doporucuji z bambooliku

apple11
11. říj 2015

A co pořídit kuklu a udělt z toho hru? Že je to jakože převlek? http://www.emimino.cz/bazar/detska-zimni-kukla-... Tohle je teda darda, ale maximální roztomilost. Třeba pořídíš i někde v krámě.

Sem začni psát odpověď...

Odešli