Nejlepší fotomobil. Se kterým máte dobré zkušenosti?

stef9328
10. srp 2019

Prosím poraďte mi, jaky mobil si pořídit s nejlepším fotakem. IPhone X, huawei P30, Samsung galaxy S10. Poprosim ke komentářích přiložte i fotku z vašeho telefonu, nejlepe portret 🙂 ….Za každy názor moc děkuji. Jsem unašena z fotek od iphonu X, ale rada bych slyšela i další názory, přeci jen není nejlevnější investice 🙂

anaon
14. srp 2019

@kafice https://birchtree.me/blog/iphone-se-to-iphone-x... - je tam pár srovnávacích fotek a píšou tam, že rozdíl je veliký, ale SE fotí i tak celkem obstojně.

stef9328
autor
14. srp 2019

@anaon Dekuji,pojedu pro nej ve ctvrtek (zitra), tak ubidim co mi v obchode porafi. Hnedka muzu pak tady poslat fotku, jak jsem z nej nadsena.hihi

stef9328
autor
14. srp 2019

@anaon Ja jdu do XS, takze doufam budu nad mirou spokojena

avadake
14. srp 2019

@stef9328 Mám ho od včera a spokojena jsem, ještě nějakou super fotici aplikaci a je to👍🏻

stef9328
autor
14. srp 2019

@avadake Je i nějaka fotici aplikace? 🙂 To aby dělala lepši fotky nebo upravovala?

stef9328
autor
14. srp 2019

@avadake Pošlete nějakou fotku jak foti ? 🙂 pokud teda by nevadilo

adamnovak
16. lis 2019
Uživatel adamnovak je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adamnovak.

Tady samej profík na focení....se stačí podívat na výsledky DXO mark testu a uvidíš, třeba na prvním místě je Xiaomi mi note 10 za 15k.