• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

20. června 2014 
Tak maminky, kdyz uz jsme u toho jidla, zakladam nove tema, jen tak pro zajimavost :slight_smile: Mozna nektere z nas najdou novy napad na obed ci veceri :wink:

Takze, nejoblibenejsi varene jidlo vaseho zlaticka je...?
19. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
brambory, br. kase se sunkou
19. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sote s kuracim masom a zeleninou a s ryzou :dizzy_face:
19. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaše na jakýkoliv způsob...ale celkem nám jedou i polívky,hlavně,že nemusí kousat :angry: :wink:
19. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..tak tezky vyber..bud jatrova omacka s ryzi ( testovinama) nebo kvetak se syrovou omackou... :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těstoviny na jakýkoliv způsob. Vedou asi vřetena smíchaný s žervé. Je to rychlý a jednoduchý :wink: Hlavně, když se v tom může pořádně rochnit :grinning:
19. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haluškyyyyy s bryndzou, stale a znova.
19. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Polívky,.............hlavně nudlovka s kuř. nebo vepř.masem.
Těstoviny..........nejlépe zapékané s uz.masem a brokolicí.
Pečené kuře s rýží.
Žemlovka,palačinky.
19. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Červená řepa uvařená s bramborama.
Rohlík :grinning:
19. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nase mala ma kazdy mesic jine oblibene jidlo, ted vedou Kabrenatky z lososa (uplacane z ryby, bram. kase a citronove stavy, pecene v troube) a samozrejme 'stromky' (=brokolice) :slight_smile:

evaka, sbihaji se mi sliny na halusky, hmm
19. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maso na jakýkoliv způsob :grinning: což já špatně nesu, pže maso skoro nejím a nevím, jak jí ho furt vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
spenat :grinning: so zemiakom, maskom a smotanou...hlavne rozmixované :slight_smile:
a tiez cervena sosovica s maskom a zeleninkou
19. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,moj maly srotovníček :slight_smile: spapka všetko :slight_smile: ale najviac masko na hoci aky spôsob a s hoci čím, okrem maska halušky a cestoviny,musim poklopat, ze nemáme žiaden problem s papkanim :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Luky je velký jedlík a jí skoro vše. Nejraději jakoukoliv omáčku, což tedy taky špatně nesu, já je až tak nemusim a navíc jich ani tolik neumim a pak kuře s bramborovou kaší :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno na jakýkoliv způsoba kdykoliv :grinning:
19. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,, moj drobec spapa vsetko..ale najradsej ma cestoviny...ryzu,,masko kuracie,, zemiaky na vsetky sposoby,polievky a slane palicky :sweat_smile: sladke nezje nic! iba lizatko..aj to len parkrat olizne :sweat_smile: vsetko co je sladke vypluje ze ee blee :grinning:
19. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuňák s těstovinama,špagety na jaký koliv způzob,květáková polévka,brambory :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cestoviny so syrovou omáčkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak syr nepapá :slight_smile:
a segedínsky guľáš s minimálne troma knedľamííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to miluje... ako aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak u nás jsou to polívky,omáčky a hlavně brambory a zelenina to by mohl snad 100x za den :grinning:
20. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
u nás Hodolanská omáčka,rohlík,křupky,hrozny,okurka,hrstková polévka :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zatím nemáme oblíbené jídlo, jíme všechno co se jíst dá a vždy z velkou chutí :grinning: myslím že až budeme větší tak si začne vybírat .... z nezdravých pochutin miluje tyčinky ty by chroupal celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
23mesicu
tvarohacek
krupicova s grankem
cerne olivy!!!!!
polevka
nesnasi brambory!
20. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vedou polívky na všechny způsoby. Pak hnědá omáčka s těstovinama, řízek taky vede, ale jinak mi sní, co jí dám na talíř.... Eppik.m - přesně tyčinky. Jí je teda jen, když k nám přijde návštěva a dám je na stůl, ale pak to vypadá, že jsem jí nedala celý den najíst, protože chroupe jednu za druhou, že je nakonec musím schovat :slight_smile:)
20. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakoubka, co je presne Hodolanska omacka? diky :wink:
20. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborová kaše, špenát, pak taky tyčinky a kukuřičné suchary...a svíčková :grinning:
20. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka zeleninová,kuřátko na paprice,nejvíc mají rádi brambory a bojkotujou mi rýží,protože byvali často nemocní a museli jíst rýžový vývar a od té doby když to cítí plivou,mysláte když jí pořádně rozvařím a taliju játrov.máčkou nebo něčím že to bude ok,nebo co jiného dáváte místo rýže???někde jsem četla že i jáhly,není to stejný????
20. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
peppapig-smetanová omáčka. :wink:
Dáš do vody brambory,nakrájený párek,bobkový list,nové koření,povaříš,zahustíš smetanou s moukou.Můžeš přilít trochu mléka :wink: Podává se s chlebem :wink:
20. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas polivky-to je masakr...potom pangasius...omacky...ryze a testoviny...a lupeto :grinning:
20. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapomněla, že miluje koprovku :dizzy_face:
20. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás vedou polévky a hlavně maso s omáčkou a rýží nebo bramborami
20. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek