Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

peppapig
19. bře 2009

Tak maminky, kdyz uz jsme u toho jidla, zakladam nove tema, jen tak pro zajimavost 🙂 Mozna nektere z nas najdou novy napad na obed ci veceri 😉

Takze, nejoblibenejsi varene jidlo vaseho zlaticka je...?

ivinka77
24. bře 2014

my "zozerieme" doslova vsetko, co nestihne utiect 🙂 aj vyprazane klince 🙂

pena33
1. dub 2014

u nas number 1. su cestoviny s cottage syrom alebo tvarohom, to by maly mohol jest aj 3x za den. Ale lubi aj polievocky, hlavne vyvary.

katkalubkova
1. dub 2014

polievka zo zajacika, cuketka, mrkva, zemiacik, cestovina, mame len 10mesiacov 😉
presnidavka s marina keksami, kase, jogurt a palacinky s dzemom 😝

blackcat8885
1. dub 2014

U nás je najjj jedlo banán,jablko-ideálne kombinácia strúhané jablko a banán alebo len tak chrumať v kočíku celé jablčko.Ale chutí mu aj losos a mäsko so zeleninou

ebsian
1. dub 2014

Já bych spíš potřebovala radu, co v zoufalé situaci podávat při nemléčné, nenadýmavé, nedráždivé dietě? Malá má průjem. Maminky, jak vám závidím, náš velký jedlík nyní za celý den sní jen 1/4banánu a hrozí opět kapačky. ☹ ☹ Nechce mi nic jíst.

katkalubkova
2. dub 2014

@ebsian ani ryzovu polievocku, alebo osladeny ryzovy odvar, ten by mohla spapat, to je chutne, mne to mali spapali, ten ryzovy odvar by ju zasytil, aj by prestala hnackovat, aspon by to stiahlo stolicu, drzim palce ☹

nebetka
20. čer 2014

Klárce chutná nejvíc dýňový krém, ryby, těstoviny, rýže, rajčata, řapíkatý celer, maliny, meloun a banány.