Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

peppapig
19. bře 2009

Tak maminky, kdyz uz jsme u toho jidla, zakladam nove tema, jen tak pro zajimavost 🙂 Mozna nektere z nas najdou novy napad na obed ci veceri 😉

Takze, nejoblibenejsi varene jidlo vaseho zlaticka je...?

kiama
27. led 2010

U nas jednoznacne jogurty, a suche cestoviny a potom je najzaujimavejsie vsetko to co maju mamina s tatinom na velkom tanieri 🙂 vtedy zje aj to co mu predtym nechutilo, ked to mal jest zo svojho maleho tanierika 🙂

kulimka
28. led 2010

Taky vede to co mají na talíři ostatní. Svou polévku jíst nebude, jen když má na stole hračky, ale když přijde ségra ze školy, sní jí z talíře celou polévku a to jí má úplně stejnou.
Ale jinak u nás vede ryba s brkaší a k tomu růžičková kapusta.

cimlik
28. led 2010

Ahoj, náš prcek má nejraději jogurty 🙂

watergeenie
28. led 2010

Baby vsak so mnou suhlasite, ze takych ludi ako tom75 tu potebujeme viac???? Ja mam napriklad nizky tlak a velmi dobre na mna zaposobila jeho sprava, pekne sa mi tlak dvihol 🙂
Tak pekny dnicek vam vsetkym a nech nam deticky peknucko papinkaju 😉

mukky
7. kvě 2010

ahojte,
tak moj malý má rád uplne všetko čo mu ponuknem,ešte sa nestalo žeby niečo odmietol alebo nedojedol 😀 ,žeby niečo nechcel ,práveže ja som zvedavá kedy a čo to raz bude čo odmietne 😀
takže my máme radi uplne všetko,teda stravujem ho zdravo aby to nevyznelo ze mu dávam klobasky,parky rezne a podobne 😀

janka_pn
8. kvě 2010

cestoviny, vsetka zelenina, ovsena kasa s bananom, jogurt, kuracia polievka s rezancami a maskom, zelene olivy, sunka syr... 🙂

misicka85
8. kvě 2010

Malá mi jí všechno, ještě se nestalo že by něco na talíři nechala nebo nechtěla. Ale nejradši má ovoce,jogurty, sýry...

wild.horses
8. kvě 2010

posledny tyzden zavarana kukurica 🙂

momin
8. kvě 2010

No maly miluje bramborovou kasi.... 😎

saska.t
8. kvě 2010

mala miluje dusene mäsko na prirodno so zeleninkou a k tomu cestovinove kolienka (este nikdy neodmietla) 😀

lenka1smejka
8. kvě 2010

mala miluje kuratko,zemiaciky opecene na masle a uvarene jablcko-mnamka

murinka
8. kvě 2010

dorotka ma najradsej cestovinku so syrom 🙂

rimmel
8. kvě 2010

nas tiez papa uplne vsetko 🙂
neviem povedat ze co je najoblubenejsie..niekedy ma obdobie ze sa nevie dojest hrusiek, niekedy zase hrozna..ale s varenym jedlom to je zajedno, zbasti vsetko 🙂

brnka
9. kvě 2010

syr, cervena paprika, cestoviny na akykolvek sposob (okrem rajcinovych omacok) - a najradsej "suche", varena cvikla - za nou sa ide potrhat 🙂

dvojka
9. kvě 2010

brnka-téda 😕 to je klika když Ti malej tohle všechno papá
Tak naše Anetka je omáčková,od koprovky,přes svíčkovou,rajskou a kuře na paprice.Kdybych jí na talíř dala těstoviny s něčím zapečené(jako-že už jsem tkoušela,)tak mi to vysypala.
A stejně jako u Momin-bramborová kaše je oblíbená

brnka
9. kvě 2010

dvojka, ved sa aj tesim, ze nie je priebercivy, fakt zje vsetko okrem rajcin - tie nemusi (aj ked obcas ich do niecoho zamiesam) a to som nenapisala, ze miluje mlsoty, ktore musim pred nim schovavat 😵

jankapiknova
9. kvě 2010

brnka,naš maly zas rajčiny zbožnuje ,ked mu dam chleba s maslom alebo s lučinou a k tomu rajčinu tak spapa všetko všetučko 😉 skor mu nechuti paprika

rimmel
10. kvě 2010

babay spytam sa aj tu nech mamrychlu odoved.co hovite na morcadelu pre syna?? so spagetami.

bianka234
11. kvě 2010

pre boha rimmel, morcadelu by mi bolo lúto dať aj psovi, ved je to už na pohlad strašné. ked boli u mna na prázdniny svgrove deti a kázali si spraviť špagety s tým, až ma napínalo. Myslím si že aj sama dokážeš vytvoriť niečo krajšie a hlavne zdravšie, len kukni do chladničky.

rimmel
11. kvě 2010

bianka mne to nepride ani na pohlad strasne a chuti to vynikajuco 😝 😀

bianka234
11. kvě 2010

ok 😉

rimmel
11. kvě 2010

🙂

ketka85
16. lis 2013

U nás vedou těstoviny s omáčkou,bramborová kaše+ šunka a k tomu červenou řepu tu miluje 🙂 🙂 🙂 🙂

bbarboraa
16. lis 2013

akeholvek MASKO.... nevymeni za sladke alebo ovocie... a vemi lubi brokolicovu mliecku hustu omacku - 16m a minule 3,5 maberacky... nechapem... a este zemiakovu bielu polievocku s dubacikmi... to moze rano naobed a vecer.. kysle uhorky a KAVA fakt mlieko a bez cukru :-P ale len obliznut lebo by vypil celu... 😀

bbarboraa
16. lis 2013

@rimmel ze radcej si kup pekne masko pomel ho vies co tam das...

pena33
20. lis 2013

u nas rezance s tvarohom, resp. cotage cheezom, to by sme mohli aj kazdy den.

atinkaa
20. lis 2013

@rimmel ak tebe samej mortadela ci ako sa to vola chuti a je to tvoje dieta a tebe to nevadi...tak uz kto ti to zakaze 😉

@tom75 specialne pre teba dnes len zdrobnelinkovo, kedze si si to de facto vyziadal😉

takze Bianecka
mliecko, mliecko mliecko - u nasej prvej bambulky nutrilon a teraz uz aj kravickove mliecko
bananik, jogurtik
rybicky, najsamradsej treskovite - biele, na masle, vyprazane ale bez obalu
uhorka
sunka detska a syriky rozne platkove idealne ak to moze mat prichystane len ako tanierik bez chleba

Miusenka
mliecko, mliecko, mliecko ale moje v tomto pripade
cokolvek by vymenila za hranolky....ziadne ine zemiaky ani v polievke ci inak maskovane nejeme
ryzove chlebiky detske - akekolvek prichute jablckove, mrkvovo-tekvicove, s lesnym ovocim
vyzivky hippove akekolvek, a od zaciatku ak su v kombinacii s mangom
a biele pecivo idealne ak je cerstvo upecene este de facto horuce

janiart
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isaisabella
24. bře 2014

😀 my jsme maszraviiii 😀

katarinatibi
24. bře 2014

Moja je velmi vyberava ale nadovsetko lubi kura na smotane kde je v tom postruhana mrkva a petrzlen a potom kremove polievky, to zje hned aj dve plne mysky