Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

peppapig
19. bře 2009

Tak maminky, kdyz uz jsme u toho jidla, zakladam nove tema, jen tak pro zajimavost 🙂 Mozna nektere z nas najdou novy napad na obed ci veceri 😉

Takze, nejoblibenejsi varene jidlo vaseho zlaticka je...?

caira
20. bře 2009

u nas dneska docela bodovala rajska omacka s hovezim a testoviny 🙂

jinak ma taky moc rada lososa s bramborovou kasi.. 🙂

bramburka
20. bře 2009

caira a jak michas testoviny s zervé? proste jenom těstoviny s žervé 😀 😀 😀 jsem asi nablbla, ale jednoduche recepty mam rada.

Mala miluje omacky 😝 ale i testovinky, kasi, bramburky...pecene maso, ryby.

peppapig
autor
20. bře 2009

jakoubka, diky, vubec jsem ten nazev neslysela, ale produkt skoro znam, nasi delavali podobnou omacku jen k parku jeste zelene fazolky. Taky to Mia obcas sni, jen vybira ty parkovy kolecka (uz si vsichni myslime, ze opravdu bude vegetarian, maso ani za nic v zadne podobe)

kitty68
20. bře 2009

takze u nas furt vede materske mliko 😀 - to neodmitne nikdy

vilki
20. bře 2009

😀 ani moj nechce maso a to uz bude mat tri roky, ale sunku lubi takze vegetarian nieje.... 😅

peppapig
autor
20. bře 2009

kitty, super ze jeste kojis, ja bych byvala taky, ale nase certice me predstav si odmitla uz hodne davno 😠
vilki, tak to malej ma rad jen vyber delikatesy, mlsny to jazycek 😀

kitty68
20. bře 2009

no uz ale jen pres den navecer ma flasu 🙂

psyxooo
21. bře 2009

kuracie stehno na zelenine s ryzou
broskynovy kompot
pribinacik pribinacik pribinacik a milacik....to moze mat na ranjky obed i veceru 🙂

sisi.v
21. bře 2009

u nás vedou těstoviny se vším možným, nejlépe suché 🙂 , rajčata, salátová okurka, sýry, bílý jogurt... Nejí nic co je sladké ☹ , nechápu po kom to má 😕

mobina
21. bře 2009

Bramburko prostě jen uvaříš těstoviny a do toho zamícháš žervé z kelímku. Toť vše 😉 Ty sýry jdou klidně obměnit podle přání ratolesti 🙂

malovani
21. bře 2009

Bílá Hollandia a pangas.

ivanapav
21. bře 2009

nas ma rad všetky polievočky,ale hlavne zemiakové pyre s kompotikom 😎

erikasadek
21. bře 2009

detsky gulas, a bologneske cestoviny.. 😉

a ryba.. tu zje vzdy... teda vyprazana rybu..

binki
22. bře 2009

momentálně jehněčí maso s brambory a zeleninou (halali)
a taky bobík čokoládový

amalka007
22. bře 2009

bilý jogurt, chlebik s lučinou a sunar🙂

zuzkafuny
22. bře 2009

no... a môj by sa v jogurte aj kúúúpal 😀

marku
22. bře 2009

tak u nás jednoznačně vedou polévky,brambory na jakýkoliv způsob (kaše, nebo jen uvařené, pečené),těstoviny, ale i zelenina ,jogurty...a samozdřejmě všelijaké laskominy 😀 (želé bombony, tyčinky, lupeta,....)...s čím se perem...tak maso...je docela problém jej do něj dostat( jí jen mleté 😨 )

kalo
22. bře 2009

U nás Choceňský bílý joburt a pak dušená mrkem s bramborem a hovězím masem 🙂

vlasa
22. bře 2009

u nas fasirky akekolvek,ryby,ryza,ale hlavne materske mlieko,lebo ju nemozem odstaviiit-proste je tak zavisla,ze radsej nebude jest,len aby mala mm.uz sa hnevam,nemozem od nej ani na krok ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

timbouctou
22. bře 2009

tak u nás jasně vede kuře pečené s bazalkou a medem, brambor. Pak cokoli se špenátem a rajčetem. Osvědčené jsou brokolice s rajčetem, kuřecím nebo králičím masem povařit a do toho zavařit kolínka či rýžové vločky. A taky domácí bramborové knedle, ty má malej mooooc rád, dělám je i s ovocem.

kar.la
22. bře 2009

Naše nejoblíbenější jídlo je pangas na páře s bramborem a brokolicí a pak rajská s těstovinama 🙂

l.lara
23. bře 2009

ja pridam recept na ovsene vlocky s maskom, ktore u nas vedu 🙂 Na male kusky nakrajane masko povarte vo vode domakka. Por nakrajajte nadrobno a vlozte do hydinoveho vyvaru. Ovsene vlocky preplachnite pod tecucou vodou a pridajte ich do vyvaru. za staleho miesania varte este asi 15min. premiesajte. podavam to s ryzou, ktoru tiez zboznujeme, takze aj ked sme museli mat dietku, nebol problem 😝 🙂 okrem toho zboznujeme biely jogurt probio, banany a rozky, tie by sme jedli od rana do vecera 😀

titkovamiriam
23. bře 2009

dusena mrkva s kalerabkom a kuracim maskom 😀

sližikova polievka

chlieb so syrom

zade
23. bře 2009

pangasius na masielku

jaja0110
23. bře 2009

spagety alebo cokolvek s paradajkovou omackou 🙂 🙂

jaja0110
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
binki
23. bře 2009

tohleto video jsem našla na mk v receptech a od té doby jsem tu nebohou rybu nepekla, nějak mne přešla chuť, i s mojí minimální znalostí francouzštiny jsem tomu rozuměla
jaja010: ale co by člověk měl vařit? kuřata jsou dopovány hormony, prasata a krávy mají nemoci 😀

peppapig
autor
25. bře 2009

erikasadek...jak delas detsky gulas 🙂 diky predem

elucinka
25. bře 2009

Ahoj holky, tak Adam miluje šunku, rohlíky a buchty s povidlama 🙂 Rajská mu taky chutná a od té doby, co jsem mu dala poprvé ochutnat "strakatý" puding Paulu od Oetkera, tak jen ráno otevře oči, už na mě volá: mamika - Paua, ňamiňami!!! 😀

peppapig
autor
25. bře 2009

elucinka...s pudingem to je pekny 🙂