Nejoblíbenější jídelko naších batolat (12-24m.)

peppapig
19. bře 2009

Tak maminky, kdyz uz jsme u toho jidla, zakladam nove tema, jen tak pro zajimavost 🙂 Mozna nektere z nas najdou novy napad na obed ci veceri 😉

Takze, nejoblibenejsi varene jidlo vaseho zlaticka je...?

kristi
19. bře 2009

brambory, br. kase se sunkou

susik77
19. bře 2009

sote s kuracim masom a zeleninou a s ryzou 😵

kijonkova.k
19. bře 2009

kaše na jakýkoliv způsob...ale celkem nám jedou i polívky,hlavně,že nemusí kousat 😠 😉

bashka
19. bře 2009

aj tu 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
u nas chlieb...hocikedy a s hocicim

caira
19. bře 2009

hm..tak tezky vyber..bud jatrova omacka s ryzi ( testovinama) nebo kvetak se syrovou omackou... 🙂

mobina
19. bře 2009

Těstoviny na jakýkoliv způsob. Vedou asi vřetena smíchaný s žervé. Je to rychlý a jednoduchý 😉 Hlavně, když se v tom může pořádně rochnit 😀

evaka
19. bře 2009

Haluškyyyyy s bryndzou, stale a znova.

karotky
19. bře 2009

Polívky,.............hlavně nudlovka s kuř. nebo vepř.masem.
Těstoviny..........nejlépe zapékané s uz.masem a brokolicí.
Pečené kuře s rýží.
Žemlovka,palačinky.

pbauerova
19. bře 2009

Červená řepa uvařená s bramborama.
Rohlík 😀

peppapig
autor
19. bře 2009

Nase mala ma kazdy mesic jine oblibene jidlo, ted vedou Kabrenatky z lososa (uplacane z ryby, bram. kase a citronove stavy, pecene v troube) a samozrejme 'stromky' (=brokolice) 🙂

evaka, sbihaji se mi sliny na halusky, hmm

luucia
19. bře 2009

Maso na jakýkoliv způsob 😀 což já špatně nesu, pže maso skoro nejím a nevím, jak jí ho furt vařit 😝

standu
19. bře 2009

spenat 😀 so zemiakom, maskom a smotanou...hlavne rozmixované 🙂
a tiez cervena sosovica s maskom a zeleninkou

maruskak
19. bře 2009

ahojte,moj maly srotovníček 🙂 spapka všetko 🙂 ale najviac masko na hoci aky spôsob a s hoci čím, okrem maska halušky a cestoviny,musim poklopat, ze nemáme žiaden problem s papkanim 🙂

petraluk
19. bře 2009

Tak Luky je velký jedlík a jí skoro vše. Nejraději jakoukoliv omáčku, což tedy taky špatně nesu, já je až tak nemusim a navíc jich ani tolik neumim a pak kuře s bramborovou kaší 😵

marmar1
19. bře 2009

všechno na jakýkoliv způsoba kdykoliv 😀

ivusa82
19. bře 2009

ahoj,, moj drobec spapa vsetko..ale najradsej ma cestoviny...ryzu,,masko kuracie,, zemiaky na vsetky sposoby,polievky a slane palicky 😅 sladke nezje nic! iba lizatko..aj to len parkrat olizne 😅 vsetko co je sladke vypluje ze ee blee 😀

lenkazdenek
20. bře 2009

tuňák s těstovinama,špagety na jaký koliv způzob,květáková polévka,brambory 🙂

zuzkafuny
20. bře 2009

Cestoviny so syrovou omáčkou 😵 😵 😵 inak syr nepapá 🙂
a segedínsky guľáš s minimálne troma knedľamííí 😵 😵 😵 to miluje... ako aj ja 😵 😵 😵

slunicko552
20. bře 2009

Ahojte tak u nás jsou to polívky,omáčky a hlavně brambory a zelenina to by mohl snad 100x za den 😀

jakoubka
20. bře 2009

ahoj,
u nás Hodolanská omáčka,rohlík,křupky,hrozny,okurka,hrstková polévka 🙂

eppik.m
20. bře 2009

ahoj, zatím nemáme oblíbené jídlo, jíme všechno co se jíst dá a vždy z velkou chutí 😀 myslím že až budeme větší tak si začne vybírat .... z nezdravých pochutin miluje tyčinky ty by chroupal celý den 😝

j.a.n.u.s.
20. bře 2009

23mesicu
tvarohacek
krupicova s grankem
cerne olivy!!!!!
polevka
nesnasi brambory!

med
20. bře 2009

U nás vedou polívky na všechny způsoby. Pak hnědá omáčka s těstovinama, řízek taky vede, ale jinak mi sní, co jí dám na talíř.... Eppik.m - přesně tyčinky. Jí je teda jen, když k nám přijde návštěva a dám je na stůl, ale pak to vypadá, že jsem jí nedala celý den najíst, protože chroupe jednu za druhou, že je nakonec musím schovat 🙂)

peppapig
autor
20. bře 2009

jakoubka, co je presne Hodolanska omacka? diky 😉

iris
20. bře 2009

bramborová kaše, špenát, pak taky tyčinky a kukuřičné suchary...a svíčková 😀

hancas
20. bře 2009

polévka zeleninová,kuřátko na paprice,nejvíc mají rádi brambory a bojkotujou mi rýží,protože byvali často nemocní a museli jíst rýžový vývar a od té doby když to cítí plivou,mysláte když jí pořádně rozvařím a taliju játrov.máčkou nebo něčím že to bude ok,nebo co jiného dáváte místo rýže???někde jsem četla že i jáhly,není to stejný????

jakoubka
20. bře 2009

peppapig-smetanová omáčka. 😉
Dáš do vody brambory,nakrájený párek,bobkový list,nové koření,povaříš,zahustíš smetanou s moukou.Můžeš přilít trochu mléka 😉 Podává se s chlebem 😉

krembonzur
20. bře 2009

u nas polivky-to je masakr...potom pangasius...omacky...ryze a testoviny...a lupeto 😀

iris
20. bře 2009

a ještě jsem zapomněla, že miluje koprovku 😵

lena27
20. bře 2009

u nás vedou polévky a hlavně maso s omáčkou a rýží nebo bramborami