• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neklidný spanek a stavění se na hlavu

11. ledna 2010 
Ahojky holky,

chci se zeptat jestli vase deticky zvedaj prdelku nahoru a hlavou rejou v polstari? Malej to dela ikdyz nespi. Ale bohuzel to dela ikdxyz spi, a tim se budi a rve. Nebo nam pada na hlavu. Nevite cimto muze byt? nebo dela to jeste nekdo jiny krome naseho vojty?
8. črc 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

moja mala to tiez robi, predtym, nez zaspi. vyzera to, akoby sla urobit stojku :slight_smile: v spanku to nerobi, aspon zatial. nejdu mu nahodou zubky? moja tiez spi strasne nekluldne.
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alishia, aj môj drobec to robí, ako sa inak máte, my sme včera začali chodiť :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééézis to se mi ulevilo:slight_smile: myslela sem ze jen vojta chce delat stojky:slight_smile:

broculka: vypada to na zoubky....snasi to hrozne spatne:( vam take lezou?

julyb: gratuluji:slight_smile: To je super:slight_smile: ted bude chodit tam kam nema,) Jinak se mame fajn, az na to co predvadi v noci a pred uspanim. Usina u nas v posteli, pak ho manzel prenasi do postylky, a kazdy den kolem treti se budi a rve, tak si ho vezmem k nam, a tam se treba hodinu prevaluje dela ty svoje stojky, pada nam na hlavu. sem vzdycky silene vytocena. Asi to budou ty zuby, vse tomu naznacuje:( Nekdy se dokonce budi kazdou hodinu....je mi ho lito, protoze je videt ze chce spat, ale neco ho trapi. Nebo taky dela to ze mlati hlavou o celo postele. nevim proc. a jak se mate vy?
8. črc 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julyb: my chodime od 11 mesice....ted uz chodi pekne, ale obcas upadne.
8. črc 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak tady čtu u nás je to stejné Před usnutím je to náročné ale někdy se mi povede to trochu ztlumit dám mu na zoubky calgel a je to lepší tak sou to ty zuby a taky se budí ve3 v noci někdy usne no a dnes do půl 5 dělal ty prostocviky u nás v posteli všichni jsou stejní :grinning:
8. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás totéž, malej spí zásadně v kleče, má normálně otlačený a červený kolínka :grinning: Hlavou ryje v polštáři, až má vlásky spocený. Taky ho to občas budí. Jsem ráda že cvičící dítě mají i jiné maminy :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás úplně to stejné, prdelka nahoře a reje :grinning: ted ještě přidal číslo, že rotuje několikrát za noc kolem dokola postýlky a mluví ze spaní, někdy se směje a někdy brečí, většinou ho to probudí takže pernamentně vstáváme tak 2x až 3x :angry: Takže když to tu čtu říkám si hlavu vzhůru, nejsem v tom sama :slight_smile: Přeji všem pevné nervy :sunglasses: Ahojky
8. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, přesně to začala také dělat. Dneska to udělala i venku na asfaltu. Normálně to probíhá při usínání.
8. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: lukasek to dela tez v posledni dobe. sam jeste nechodi, ale zuby, asi rezaky, nam rostou, je protivny a nechce moc jist, jen neco co muze zuzlat, zadne polivky, ale rohliky a tak. tou hlavou reje i do zeme behem dne sem tam, pred spanim ohodne vice...
8. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alishia: nám je 16 m. a dělá to Michal taky, a hlavně tak v noci nejraději spí :grinning:, usíná ve své postílce a pak nad ránem jde spát k nám, a to se vrtí celou noc až do té doby až ho musím chytat protože už padá jak píšeš hlavou dolu z postele, jednou nám takhle spadl, zvedla jsem ho a spal dál :grinning: :wink: nejde s tím nic dělat, chce to pouze trpělivost a přečkat toto jejich "pštrosí období" :dizzy_face:
9. črc 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky potesily ste me:slight_smile: Vojta to taky nekdy dela pres den, najednou se proste zacne stavet na hlavu:slight_smile:tak na nej delam ze spoda kuk:slight_smile: to se smejeme, ale v noci mi to ftipny neprijde. Dneska se vzbudil v 1 hodinu a do 3 sme s nim zapasili. to byl rev. Ja vubec nevim jak se mam chovat kdyz takhle v noci vstane a nechce spat. Nejdriv ho nuname, pak rveme, pak rve on, a zas chovame, a 2 hodiny sou pryc.
9. črc 2009 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alishia tak moj robí to isté... vypučí zadok a strašne sa prehádzuje.. plazí sa zo sna až sa zobudí... .. dnes sme sa uspávali od 4 rána do 5...mám pocit, že je hore stále!!! ale my zle spíme od narodenia.. teraz vstáva tak 3- 4 krát niekedy 5 ale už je to pohoda...
my sa už v noci niekedy smejeme, lebo spí s nami a aj tam má málo miesta.. ked ho nechám v postielke, je to ešte horšie lebo narazí a je hore.. nechápem ale on je aj strašne živý cez deň... no snád vyrastieme..
10. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak přesně tohle dělal náš syn v tomhle věku, hlavně před spaním a když byl unavený... bála jsem se že přepadne :grinning:

Ani už nevím, kdy to přestal dělat...
10. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám tedy Terezka neryje, ale na hlavě se houpe a snaží se o kotrmelec, marně se jí zatím snažíme vysvětlit, že se to nemůže..........Protože se ještě neumí opřít pořádně o ruce, tak se houpe na hlavě, raději se snažíme jí pomoci udělat ten kotrmelec, aby se to brzy naučila a neblbla ....
12. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hledala sem kam bych to mohla napsat a tady by to slo.... :wink:
Danik kdyz je pres den unaveny tak proste nechce spat! Uz nema ani silu lezt po 4. Pada mu hlava. podlamujou se mu rucicky a pada na hlavicku..(dneska si tak udelal modrinu nad obocim :unamused: ) Kdyz ho vezmu na ruce tak rve jak tur a chce jit na zem. Kdyz ho dam do postylky tak mu trva i hodinu nez usne... jak tady psaly holky opravdu se skoro stavi na hlavu..stavi se na nohy ale pada jak je unaveny... Mate to nekdo podobne? Cim to je? :frowning2: :unamused:
10. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se se zubama budíme už 4 měsíce a i když jí zrovna zuby aktuálně tolik netrápí, stejně spí na břiše, nohy pod sebou, zadek ke stropu. A když jsou aktuální zuby, ještě cestuje a rotuje. Zkoušela jsem si lehnout jako ona, ale nevydržela jsem to ani chvíli - dost nepohodlný :confounded:
10. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas maly tiez spi v poslednom case dost nekludne ale myslim ze su to zubky,8 zubkov ma uz dost dlho a nie a nie dalsi vyliezt,tak asi teraz sa toho dockame.A tiez spi sem tam v klaku a stale sa mrvi.Niekedy az nechapem kolko sa dokaze namrvit ale vidim ze to skoro vsetky deti :wink:
10. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj momin :wink: poslala som Ti odpoveď do internej pošty,lebo mam pocit že som o tom pisala už do viacerych tem. A ešte,uvažujem nad homeopatikom chamomilla ale baby z netu pisali,že moc to nepomohlo.
10. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som kupila tie chamomilla a spal este nekludnejsie, ale v podstate nespava zle, spava od 18.15-18.30 do 6.00 a niekedy spi pekne a niekedy sa dost namrvi ale neplace v podstate prespi takze sa radsej nestazujem,aby sa to nezhorsilo :wink:
10. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, náš malý spí taky strašně neklidně, první spal nádherně snad od 2 měsícu ale druhý je opak :confounded:
nebrečí ale prostě asi od těch 4 měsíců pořád cestuje v postýlce, a taky se třeba tukne do hlaviny,
je to normální? Jinak spí od 20:00-6,30hod.... ale prostě neklidně :unamused:
Dělá to dlouho a myslím že tak bude spát asi pořád a zubů má 3 už je má tak měsíc a jinak ted žádný nevylezl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
první mu teda vylezl davno, pak zas dlouho nic pak druhy, zas nic a nedavno ten treti :rolling_eyes:
10. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea2210: My se motáme, kňouráme a navíc se budíme, nemůže pak třeba hodinu usnout, tak jste na tom ještě dobře! Taky mám strach, jak dlouho to bude trvat, zuby jí jdou strašně pomalu... :frowning2: Dneska noc třeba naprostý horor, vzteky byla úplně bez sebe :frowning2:
11. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prchalko: my se prave nebudime, jakoze neknoura nastesti, ale v postylce nejak nechce uz byt beru ho k
sobe do postele kolem 3 rano, hned usne ale i tak cestuje ze se bojim ze spadne :confounded:
nevim cim to je zda zubama, bolet ho asi nic neboli myslim ze by prave knoural, asi ma neklidne spani, nevim
po kom :sweat_smile:
11. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my spime strasne nekludne. Ked je v postielke stale sa vrti, obuchuje si hlavu, potom si sadne a place. Niekedy aj vyse hodiny s nou musim chodit po byte kym zaspi. V kuse este nesprespala ani dve hodiny. :frowning2: :frowning2:
11. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to včera začalo už 38 minut po uložení do postýlky na noc :frowning2: Po deseti minutách znova a ve 12 znova a pak měla hodinu a půl záchvat vzteku.. Měla jsem fakt dost :frowning2: Koukám, že jsme na tom všichni stejně blbě! Budí se mi i ve spánku po obědě!!
Já vím, že aktuálně lezou zuby, ale byla noc, aby se aspoň 2x nevzbudila, než si ji vezmu k sobě, někdy je líp a zaspí u mě v pohodě a někdy hůř a noc promotá a prokňourá. A jelikož mě ještě nikdo nevystřídal a ani nevystřídá, tak mám o zábavu postaráno. Dneska už jsem brečela do polštáře, protože manžel jí nějak nechápe, je jí schopný ještě v noci vynadat...
U nás tohle začalo úderem 11 měsíce, předtím spala a první 4 zuby vylezly v pohodě, takže fakt to nechápu :frowning2:
11. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava...ale NEBYLA noc, aby se aspoň 2x nevzbudila...
11. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím čím to je :unamused:
některé děti možná neklidně spí :rolling_eyes:
od známe se malá budí a to má 2 roky :rolling_eyes: a ktomu ještě pořád večer jí :confounded:
11. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak vám jsem jdu taky napsat..
moje malá taky na chuja spí,jsou jí 2 roky a 5 měsíců a v noci normálka začne bulet tak jdu k ní,háže sebou,bejvá bez sebe,leká se no prostě děsný...

holky zkuste to co jsem vyzkoušely my,na nějakej ča to pomohlo ale zase jsme na startu,čípky viburcol je to nenávykový homeopatikum..
u nás už nepomáhá nic tak jdeme na neurologii..

a to spaní na pejska...u nás normálka,spí hlavou v polštáři a na kolínkách....její nejoblíbenější poloha :unamused:
11. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy001: Jsem smířená s tím, že mě tohle čeká, než vylezou všechny zuby, jestli to teda vydržím....zatím jsme u dvojek, co bude, až polezou ty zadnější?? :frowning2:
arcik: Tak u vás už to nejsou zuby, že jo, ale nějaký děsy :frowning2: Čípky jsem právě ještě nezkoušela, ale četla jsem, že tyhle zabírají a chválí si je.. Já mám trochu strach z toho jí ho tam šoupnout :confounded:
11. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,ano...když to tady čtu...je to jako přes kopírák :frowning2: .
já si také pořád říkám...panebože,co bude teprve třeba u stoliček????asi raději nedomýšlet anebo to také může proběhnout bez povšimnutí,ačkoliv to bych se moc divila :sweat_smile: .

arcik :slight_smile: ...čípky určitě vyzkouším :wink: .jejda,kéž by alespoň malinko zabraly :sweat_smile: .
vy už máte asi nějaké ty noční běsy...to musí být také radost :frowning2: .
ikdyž i u nás někdy musím až rozsvítit,aby se malý probudil a neplakal.na neuro chodíme od 5 měsíců(cvičili jsme nějaký čas vojtovku),ptala jsem se na to buzení a neklidné spaní dr. a ta mi jen řekla,že příčin může být milion(třeba porod :confused: ),ale taky to může být tím,že prostě a jednoduše to dítko má neklidný spánek a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .takže spíš neporadila jak poradila :unamused: .
na pejska spinká malý s oblibou také :slight_smile: .

andy001 :slight_smile: ...no právě :unamused: .kdyby alespoň člověk věděl kdy to skončí :sweat_smile: .
11. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek