Neklidný spanek a stavění se na hlavu

alishia
8. črc 2009

Ahojky holky,

chci se zeptat jestli vase deticky zvedaj prdelku nahoru a hlavou rejou v polstari? Malej to dela ikdyz nespi. Ale bohuzel to dela ikdxyz spi, a tim se budi a rve. Nebo nam pada na hlavu. Nevite cimto muze byt? nebo dela to jeste nekdo jiny krome naseho vojty?

broculka
8. črc 2009

ahojky

moja mala to tiez robi, predtym, nez zaspi. vyzera to, akoby sla urobit stojku 🙂 v spanku to nerobi, aspon zatial. nejdu mu nahodou zubky? moja tiez spi strasne nekluldne.

julyb
8. črc 2009

Ahoj Alishia, aj môj drobec to robí, ako sa inak máte, my sme včera začali chodiť 🙂

alishia
autor
8. črc 2009

jééézis to se mi ulevilo🙂 myslela sem ze jen vojta chce delat stojky🙂

broculka: vypada to na zoubky....snasi to hrozne spatne:( vam take lezou?

julyb: gratuluji🙂 To je super🙂 ted bude chodit tam kam nema,) Jinak se mame fajn, az na to co predvadi v noci a pred uspanim. Usina u nas v posteli, pak ho manzel prenasi do postylky, a kazdy den kolem treti se budi a rve, tak si ho vezmem k nam, a tam se treba hodinu prevaluje dela ty svoje stojky, pada nam na hlavu. sem vzdycky silene vytocena. Asi to budou ty zuby, vse tomu naznacuje:( Nekdy se dokonce budi kazdou hodinu....je mi ho lito, protoze je videt ze chce spat, ale neco ho trapi. Nebo taky dela to ze mlati hlavou o celo postele. nevim proc. a jak se mate vy?

alishia
autor
8. črc 2009

julyb: my chodime od 11 mesice....ted uz chodi pekne, ale obcas upadne.

lenulin
8. črc 2009

No tak jak tady čtu u nás je to stejné Před usnutím je to náročné ale někdy se mi povede to trochu ztlumit dám mu na zoubky calgel a je to lepší tak sou to ty zuby a taky se budí ve3 v noci někdy usne no a dnes do půl 5 dělal ty prostocviky u nás v posteli všichni jsou stejní 😀

lucinecka
8. črc 2009

Holky u nás totéž, malej spí zásadně v kleče, má normálně otlačený a červený kolínka 😀 Hlavou ryje v polštáři, až má vlásky spocený. Taky ho to občas budí. Jsem ráda že cvičící dítě mají i jiné maminy 🙂

pufina
8. črc 2009

Ahoj holky, u nás úplně to stejné, prdelka nahoře a reje 😀 ted ještě přidal číslo, že rotuje několikrát za noc kolem dokola postýlky a mluví ze spaní, někdy se směje a někdy brečí, většinou ho to probudí takže pernamentně vstáváme tak 2x až 3x 😠 Takže když to tu čtu říkám si hlavu vzhůru, nejsem v tom sama 🙂 Přeji všem pevné nervy 😎 Ahojky

knobloska
8. črc 2009

Ano, přesně to začala také dělat. Dneska to udělala i venku na asfaltu. Normálně to probíhá při usínání.

andyalukasek2008
8. črc 2009

ali: lukasek to dela tez v posledni dobe. sam jeste nechodi, ale zuby, asi rezaky, nam rostou, je protivny a nechce moc jist, jen neco co muze zuzlat, zadne polivky, ale rohliky a tak. tou hlavou reje i do zeme behem dne sem tam, pred spanim ohodne vice...

eppik.m
9. črc 2009

alishia: nám je 16 m. a dělá to Michal taky, a hlavně tak v noci nejraději spí 😀, usíná ve své postílce a pak nad ránem jde spát k nám, a to se vrtí celou noc až do té doby až ho musím chytat protože už padá jak píšeš hlavou dolu z postele, jednou nám takhle spadl, zvedla jsem ho a spal dál 😀 😉 nejde s tím nic dělat, chce to pouze trpělivost a přečkat toto jejich "pštrosí období" 😵

alishia
autor
9. črc 2009

holky potesily ste me🙂 Vojta to taky nekdy dela pres den, najednou se proste zacne stavet na hlavu🙂tak na nej delam ze spoda kuk🙂 to se smejeme, ale v noci mi to ftipny neprijde. Dneska se vzbudil v 1 hodinu a do 3 sme s nim zapasili. to byl rev. Ja vubec nevim jak se mam chovat kdyz takhle v noci vstane a nechce spat. Nejdriv ho nuname, pak rveme, pak rve on, a zas chovame, a 2 hodiny sou pryc.

roka96
10. črc 2009

ahoj alishia tak moj robí to isté... vypučí zadok a strašne sa prehádzuje.. plazí sa zo sna až sa zobudí... .. dnes sme sa uspávali od 4 rána do 5...mám pocit, že je hore stále!!! ale my zle spíme od narodenia.. teraz vstáva tak 3- 4 krát niekedy 5 ale už je to pohoda...
my sa už v noci niekedy smejeme, lebo spí s nami a aj tam má málo miesta.. ked ho nechám v postielke, je to ešte horšie lebo narazí a je hore.. nechápem ale on je aj strašne živý cez deň... no snád vyrastieme..

kacka79
10. črc 2009

Ahojky, tak přesně tohle dělal náš syn v tomhle věku, hlavně před spaním a když byl unavený... bála jsem se že přepadne 😀

Ani už nevím, kdy to přestal dělat...

iloha
12. črc 2009

No nám tedy Terezka neryje, ale na hlavě se houpe a snaží se o kotrmelec, marně se jí zatím snažíme vysvětlit, že se to nemůže..........Protože se ještě neumí opřít pořádně o ruce, tak se houpe na hlavě, raději se snažíme jí pomoci udělat ten kotrmelec, aby se to brzy naučila a neblbla ....

momin
10. led 2010

Ahoj holky,tak hledala sem kam bych to mohla napsat a tady by to slo.... 😉
Danik kdyz je pres den unaveny tak proste nechce spat! Uz nema ani silu lezt po 4. Pada mu hlava. podlamujou se mu rucicky a pada na hlavicku..(dneska si tak udelal modrinu nad obocim 😒 ) Kdyz ho vezmu na ruce tak rve jak tur a chce jit na zem. Kdyz ho dam do postylky tak mu trva i hodinu nez usne... jak tady psaly holky opravdu se skoro stavi na hlavu..stavi se na nohy ale pada jak je unaveny... Mate to nekdo podobne? Cim to je? ☹ 😒

prchalka
10. led 2010

My se se zubama budíme už 4 měsíce a i když jí zrovna zuby aktuálně tolik netrápí, stejně spí na břiše, nohy pod sebou, zadek ke stropu. A když jsou aktuální zuby, ještě cestuje a rotuje. Zkoušela jsem si lehnout jako ona, ale nevydržela jsem to ani chvíli - dost nepohodlný 😖

jankapiknova
10. led 2010

Nas maly tiez spi v poslednom case dost nekludne ale myslim ze su to zubky,8 zubkov ma uz dost dlho a nie a nie dalsi vyliezt,tak asi teraz sa toho dockame.A tiez spi sem tam v klaku a stale sa mrvi.Niekedy az nechapem kolko sa dokaze namrvit ale vidim ze to skoro vsetky deti 😉

matova
10. led 2010

ahoj momin 😉 poslala som Ti odpoveď do internej pošty,lebo mam pocit že som o tom pisala už do viacerych tem. A ešte,uvažujem nad homeopatikom chamomilla ale baby z netu pisali,že moc to nepomohlo.

jankapiknova
10. led 2010

ja som kupila tie chamomilla a spal este nekludnejsie, ale v podstate nespava zle, spava od 18.15-18.30 do 6.00 a niekedy spi pekne a niekedy sa dost namrvi ale neplace v podstate prespi takze sa radsej nestazujem,aby sa to nezhorsilo 😉

andrea2210
10. led 2010

ahoj holky, náš malý spí taky strašně neklidně, první spal nádherně snad od 2 měsícu ale druhý je opak 😖
nebrečí ale prostě asi od těch 4 měsíců pořád cestuje v postýlce, a taky se třeba tukne do hlaviny,
je to normální? Jinak spí od 20:00-6,30hod.... ale prostě neklidně 😒
Dělá to dlouho a myslím že tak bude spát asi pořád a zubů má 3 už je má tak měsíc a jinak ted žádný nevylezl 😝

andrea2210
10. led 2010

první mu teda vylezl davno, pak zas dlouho nic pak druhy, zas nic a nedavno ten treti 🙄

prchalka
11. led 2010

andrea2210: My se motáme, kňouráme a navíc se budíme, nemůže pak třeba hodinu usnout, tak jste na tom ještě dobře! Taky mám strach, jak dlouho to bude trvat, zuby jí jdou strašně pomalu... ☹ Dneska noc třeba naprostý horor, vzteky byla úplně bez sebe ☹

andy001
11. led 2010

prchalko: my se prave nebudime, jakoze neknoura nastesti, ale v postylce nejak nechce uz byt beru ho k
sobe do postele kolem 3 rano, hned usne ale i tak cestuje ze se bojim ze spadne 😖
nevim cim to je zda zubama, bolet ho asi nic neboli myslim ze by prave knoural, asi ma neklidne spani, nevim
po kom 😅

gina333
11. led 2010

aj my spime strasne nekludne. Ked je v postielke stale sa vrti, obuchuje si hlavu, potom si sadne a place. Niekedy aj vyse hodiny s nou musim chodit po byte kym zaspi. V kuse este nesprespala ani dve hodiny. ☹ ☹

prchalka
11. led 2010

U nás to včera začalo už 38 minut po uložení do postýlky na noc ☹ Po deseti minutách znova a ve 12 znova a pak měla hodinu a půl záchvat vzteku.. Měla jsem fakt dost ☹ Koukám, že jsme na tom všichni stejně blbě! Budí se mi i ve spánku po obědě!!
Já vím, že aktuálně lezou zuby, ale byla noc, aby se aspoň 2x nevzbudila, než si ji vezmu k sobě, někdy je líp a zaspí u mě v pohodě a někdy hůř a noc promotá a prokňourá. A jelikož mě ještě nikdo nevystřídal a ani nevystřídá, tak mám o zábavu postaráno. Dneska už jsem brečela do polštáře, protože manžel jí nějak nechápe, je jí schopný ještě v noci vynadat...
U nás tohle začalo úderem 11 měsíce, předtím spala a první 4 zuby vylezly v pohodě, takže fakt to nechápu ☹

prchalka
11. led 2010

oprava...ale NEBYLA noc, aby se aspoň 2x nevzbudila...

andy001
11. led 2010

taky nevím čím to je 😒
některé děti možná neklidně spí 🙄
od známe se malá budí a to má 2 roky 🙄 a ktomu ještě pořád večer jí 😖

arcik
11. led 2010

Ahoj holky

tak vám jsem jdu taky napsat..
moje malá taky na chuja spí,jsou jí 2 roky a 5 měsíců a v noci normálka začne bulet tak jdu k ní,háže sebou,bejvá bez sebe,leká se no prostě děsný...

holky zkuste to co jsem vyzkoušely my,na nějakej ča to pomohlo ale zase jsme na startu,čípky viburcol je to nenávykový homeopatikum..
u nás už nepomáhá nic tak jdeme na neurologii..

a to spaní na pejska...u nás normálka,spí hlavou v polštáři a na kolínkách....její nejoblíbenější poloha 😒

prchalka
11. led 2010

andy001: Jsem smířená s tím, že mě tohle čeká, než vylezou všechny zuby, jestli to teda vydržím....zatím jsme u dvojek, co bude, až polezou ty zadnější?? ☹
arcik: Tak u vás už to nejsou zuby, že jo, ale nějaký děsy ☹ Čípky jsem právě ještě nezkoušela, ale četla jsem, že tyhle zabírají a chválí si je.. Já mám trochu strach z toho jí ho tam šoupnout 😖

ined77
11. led 2010

ano,ano...když to tady čtu...je to jako přes kopírák ☹ .
já si také pořád říkám...panebože,co bude teprve třeba u stoliček????asi raději nedomýšlet anebo to také může proběhnout bez povšimnutí,ačkoliv to bych se moc divila 😅 .

arcik 🙂 ...čípky určitě vyzkouším 😉 .jejda,kéž by alespoň malinko zabraly 😅 .
vy už máte asi nějaké ty noční běsy...to musí být také radost ☹ .
ikdyž i u nás někdy musím až rozsvítit,aby se malý probudil a neplakal.na neuro chodíme od 5 měsíců(cvičili jsme nějaký čas vojtovku),ptala jsem se na to buzení a neklidné spaní dr. a ta mi jen řekla,že příčin může být milion(třeba porod 😕 ),ale taky to může být tím,že prostě a jednoduše to dítko má neklidný spánek a hotovo 😝 .takže spíš neporadila jak poradila 😒 .
na pejska spinká malý s oblibou také 🙂 .

andy001 🙂 ...no právě 😒 .kdyby alespoň člověk věděl kdy to skončí 😅 .