Není ve 14. měsíci brzo na normální dětskou postel?

11112
19. zář 2013

Ahojte,chci se zeptat jestli není brzo ve 14 měsíci normální dětskou postel?Máme tam zábranu i je nízká,ale přece.V postýlce mám taky strach,že spadne,protože se předklání a z postýlky mám pocit,že by to bylo ještě horší?

blahova_andrea
19. zář 2013

Ono asi dost záleží na dítku. Každé spí jinak. Některá se skoro nehnout a jiná cestují a škvíru k vypadnutí si vždy najdou. Taky záleží proč už zvažuje ten přesun? Nutí vás k tomu doma prostor? Pokud ne, tak bych klidně ještě počkala. Mě přijde postýlka se zábranou dobrá tak od dvou let. Ale pro někoho je i to brzy a něčí dítko třeba zvládá i dřív.

ratatooy
19. zář 2013

jak iše andrea nektery děti cestují,naše šíleně,takže do postele detské šel ve 2letech a 2mesicich

svasa
19. zář 2013

ahojky, naše děti šly na velkou postel v roce a problém nebyl. Je pravda, že hodně cestují a párkrát spadly, ale většinou se ani neprobudily 🙂

glimmer
19. zář 2013

Naše Anička spí v klasické posteli od roka. Párkrát se stalo, že spadla, ale jinak v poho.

pajapoj
19. zář 2013

starší šel do velké postele ve 14ti měsících a v pohodě, malá má 15 měsíců a neumím si to představit ji tam dát. Záleží na dítěti 😉

kokodilek
20. zář 2013

Malá má 15m a nedokážu si představit že bych ji dala do velké postele,její noční přesuny ze strany na stranu jsou pravidelný a ke všemu si ráda v postýlce v noci sedá,takže já si musím ještě počkat a asi ještě dlouho 😀

myrha
21. zář 2013

Problém v tom nevidím, můj se teda mela a v dětské mu je dobře, ale znám víc maminek, co už v roce přesunili dítě do "normální" postele a zlepšilo to spaní dítěte. Třeba i to, že si mohlo dle potřeby vylézt...

elastiq
1. říj 2013

My jsme měli malou v postýlce také docela dlouho dobu, postýlka snížena na nejnižší polohu, protože se také pořád vykláněla, ale jí se tam líbilo, byla spokojená, později jsme ještě vytáhli ty dvě vytahovací příčky, ať si tam může sama vlézt a vylézt. Možná by bylo dobré větší postel vyzkoušet a když, tak se potom může zase vrátit do postýlky

petra_m
1. únor 2014

taky to ted řešim malej ma 15 měsicu a mame tu menši postel 160 cm je tam i zabrana malej v postýlce byt nechce no on by nejraději spal semnou musim ho uspat v moji a pak šoupnout do postýlky a když se v noci zbudi tak chce ke mě dnes spal v te klasicke a v pohodě a dokonce v 6 rano přišel za mnou jinak v postýlce by řval a musela bych jit tam 😀 taky přemyšlim kde ho teda nechat spat jestli není na postel brzy ale on necestuje jen furt naraži na vrchni stranu a z postele leze po nohách ale postel je nizko

kureeli
1. únor 2014

No, pokud během noci neprocestuje celou postelí a nebude se v té velké "bát" tak proč ne.

karchinka
1. únor 2014

já bych to určitě na pár nocí vyzkoušela, vrátit do postýlky se dá vždycky... malý měl 20 měsíců, když jsme přesouvali do velké postele (babi koupila k Vánocům klukům poschoďovku) a malý je tam strašně spokojený, když se v noci probudí, tak prostě přijde za náma a já už nemusím v noci lítat k němu a odpadlo i podávání dudlíků a dělání mlíka... akorát uspávání bývá horší, protože v malé postýlce usnul sám, ve velké jedině se mnou a samozřejmě si z ní párkrát vyskočí, než usne... jo, a jinak v malé postýlce při spaní celkem cestoval, ale ve velké se mi nezdá, že by sebou moc mlel, asi mu vyhovuje víc místa

pisisvori
1. únor 2014

dcera byla v posteli 200x90cm od 13m. Do té doby jsem byla s ní v pokojíčku a vstávala i 8x za noc , vždy jsme jí přendala k sobě , usnula u prsa, pak zpět do postýlky..., ale protože byla už velká a těžká, tak se mi vždy vzbudila a bylo to takhle na 3 než usnula opravdu ve své postýlce....takže jsme koupily velkou postel z dvojitou zábranou a já jsme se přestěhovala zpět do ložnce, dcera začala vstávat tak 2-3x já jsme si k ní lehla , usnula a já odešla🙂(stejně tak večer při usínání) ....když se v noci vzbudila a vzdudí tak mě zavolá...ráno pak většinou přijde...problm vůbec žádný nebyl , al emožná tím, že prostě zůstala v pokojíčku, kde byla zvyklá.."odstěhovala" jsme se já🙂