Nesrostlá fontanela u 16ti měsíčního batole. Co s tím?

niko
23. zář 2009

Ahoj, klasifikoval vám taky lékař nesrostlou fontanelu?Co s tím...

knobloska
24. zář 2009

Nic, měla by srůst do 18 měsíců, naše malá jí v 16mtaky ještě neměla srostlou. Bud v klidu. Ségry malej jí měl skoro do let na špičku prstu a nic se taky nstalo.

lenkazdenek
24. zář 2009

Ahoj nám srostla taky až 18 měsících,do té doy jí furt měla na špičku prstu,dr to nják neřešil,že bude léto a pak se uvidí 🙂

knobloska
24. zář 2009

Koukám, že píšu jako pako, vynechávám písmena. 😀
Ségry malej jí měl do 2 let

kutcher
25. zář 2009

Me doktor rikal, ze by se mela zatahnout do 2 let, takze klid😀

janeses
25. zář 2009

Niko, opravdu bud klidná. Naší malé zarostla až ve dvou letech. Narodila se s velkou 3x4cm a v roce jí mela ještě 2x2cm, potom se začala zmenšovat, ale ztratila se uplně až ve 2 letech. Taky jsem to řešila s doktorem, ale ten mě uklidnil, že je to v pořádku, že každé dítko to má jinak, zaleži na vyvoji, jestli se vyvýjí jak má a hlavička roste jak má. Kapejte vigantol, teď celou zimu a uvidíš, že na jaře už se jí ztratí. 🙂

monika6e
26. zář 2009

My ji máme na špičku prstu. Byl nám doporučený vitamin D nebo alespoň vitaminy pro děti. Tak dáváme multitabs a teď přes zimu si necháme napsat Vigantol. U nás to přičítám tomu, že malá mi nepije mlíko. Nejsem schopná ho do ní dostat a tak ho přidávám do jídla, občas dostane ochucené nebo mixované s ovocem - prostě šidím, jak to jde. Ale i tak je to boj.