Nestlé puding pro kojence, můžu ho dát 5měsíční dceři?

arwen_arina
16. bře 2017

Tatka mi pro malou koupil baleni techto pudinku, pisou, ze jsou od 6.mesice, muzu to dcerce dat,kdyz ji je pet mesicu a kousek? Prikrmuji ji od 4.mesice a ji uz skoro vsechnu zeleninu i ovoce, alergii nema, jogurt nebo tvaroh jsme zatim nezkouseli. Dik za odpovedi, nejsem uzkostliva matka,ale pro jistotu se radeji ptam 🙂

soyevita
16. bře 2017

@arwen_arina Záleží,jak dítě stravuješ a chceš stravovat.Já bych nedala vůbec.Cukr,škrob a éčka moc vhodné nejsou.Na to mají děti čas

blanche1206
16. bře 2017

Já bych nejprve zkusila zavést mléčné výrobky klasické a tohle bych si nechala jako nouzovku svačinku s sebou ven do kočárku, výjimečně ji to rozhodně nezabije,to by to ani tak malým dětem nebylo určeno...i když nejde o bůhví jakou "gastronomii"...

karlajasmine
16. bře 2017

Nedala bych to, ne proto, ze by ji to ublizilo, ale spis je to naprosto zbytecne.. rozhodne to nebude bez E-cek ani bez cukru. Hlavne obcas ctu prispevky typu, ze ''15ti mesicni mi nechce nic jist, chce jenom susenky..'' nebo ''12ti mesicni nechce pit zadnou vodu, jenom sladky caje''.. a rikam si, kdyby to dite neznalo susenky a sladky caje, tak by mozna zdravou stravu jist a pit chtelo.. takze I proto bych na to dite nezvykala, zbytecny.

panickatlamicka
16. bře 2017

Mozna nekdo bude vedet, nedavno jedna maminka zde davala odkaz o tom, jak Nestle meni diky svemu PR stravovaci navyky deti-ku prospechu korporace. Pudink je opravdu zbytecny, slozeni je pomerne nelichotive. V mych ocich nejsou komercni vyrobky pro deti vhodne jak zdravotne, tak ideove.

linee
16. bře 2017

@arwen_arina mne to prijde brzy.Pokud si jeste nezavadela klasicky jogurt,duvod navic,pockat. I kdyz pisou od 6.mesice.Kdyz si zvykne na sladke,nemusi ti pak chtit neochucene,jako napr. jogurt.A prave kvuli reakci bych zkusila nejdrive.klasicky zakysany vyrobek. I kdyz neziju v iluzi,kolik mleka to ma. Pak pozdeji,jednou za cas nevadi,ale takto na zacatku zavadeni pokrmu mi to prijde presto brzy.
Ja osobne jsem male zacala davat tyto ochucene veci az po roce,i kdyz vyrobce uvadi moznost zavest drive.

nafuka
16. bře 2017

dávám dceři 16 měsíců jen bílé jogurty.Lepší než tyhle s*ačky.