Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odplenkovani v 16měsících

paja_
15. čer 2019

Ahoj holky malá 16 měsíců chtěla bych ji začít odplenkovat. Po spinkání nema problém vYcura se. I nočník si donese sama. Můžu se zeptat jak na to během dne? Budu ráda za vaše rady a zkušenosti.

aklin
15. čer 2019

Vzit plenku a nedat.

adelka951
15. čer 2019

Možnosti jsou tři.
1)Sebrat plenku, dát spodary a tepláky, neustále se ptát, vysazovat a prát spousty procuraneho oblečení.
2)Sebrat plenku, nechat chodit s holou dupkou a neustále vytirat louzicky .
3) počkat, až bude dítko pripravene

drakenn
15. čer 2019

Tak holčička podle všeho připravená je. Teď je ideální počasí na učení. Sebrat plinku, nechat lítat s holou dupkou, připomínat nočník, chodit společně splachovat a chválit, chválit. Držím palce

terkapali
15. čer 2019

Teď je ideální doba, taky jsem v téhle době učila dceru, vzala jsem ji plenku, doma lítala nahá, když jsme viděla, že začíná čůrat, vzala jsme ji a posadila na nočník, pochválila, občas se stala nehoda, ale rychle pochopila, že když chce čůrat, že musí na nočník.

mku
16. čer 2019

Hele uvidis... ja mam chlapecka 22m, chodi taky po spani a kdyz jsem sebrala na den plenku tak po ctyrech dnech zacal zadrzovat bobek... radeji nekakal nez aby ho nemohl dat do pliny.. takze jsem to vzdala a cekam az si rekne sam. Dcera byla v jeho veku bez pliny i v noci...

Sem začni psát odpověď...

Odešli