Odrážedlo pro roční dítě. Jaké poradíte?

ewcik
8. čer 2008

Ahojte mamči,

potřebuji poradit. Naše malá bude mít první narozeniny a my jí chceme koupit nějaké odrážedlo. Ale nevím jaké 😖 Líbí se mi taková ta odrážedla s ochranným obloukem a vodící tyčí,ale nevím jestli nejsou moc nízká na to,aby se s nima chodilo venku.
Nemáte některá zkušenosti,které by se pro roční princeznu hodilo? 😉

díky

standu
7. kvě 2009

hej, taku plastovu. moja mala je velmi drobna, je to asi len o pocite, ale tie drevene latky su take "nebezpecne" a ona sa vysuva zo vsetkeho, co ju neisti medzi nohami. minule sa mi takmer vysunula z jedalenskej stolicky, no nezapla som ju 😔 .....este sa mi pacila taka konikova drevena, ale plastova bude lahsia.
takuto:
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1041548

takze este raz dik za radu, prajem dobru noc

kacka.va
8. kvě 2009

ještě se při výběru odrážedla dívejte na to, jak široká jsou řídítka, protože některá mají hrozně úzká a to pro dítě není zrovna ideální 😉.

krista
27. kvě 2009

anickaajanko • 1d, snž • Dnes ve 20:30
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

chceme malemu ktore je podla vas lepsie resp. mate ho doma

soanpe • 1d • Dnes ve 21:06
ahoj,
tak já jsem jednoznačně rozhodnutá pro toto

http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...

viděla jsem ho live a jsem z něj unešená 😵 😵 😵
je teleskopické, takže roste s dítětem

lavně je dobré pro úplně malé prcky, protože jezdí všemi směry.Malé děti totož ještě nedokážou ovládat řídítka

danu • 1d • Dnes ve 21:16
tema tu uz je 😉 skus pozriet sem
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bzucinka2 • 1d • Dnes ve 21:23
my mame macka pu ale trosku ine ako to tvoje, nema uz ten chranic dookola, este sa na nom nevozi ale zvukove a hudobne veci sa mu na tom velmi pacia tie stlaca o dusu 🙂

surynka44 • 1d • Dnes ve 21:32
soanpe: tak to je naprosto bez chyby, úplně jsem se do něj zbláznila 😀 Fakt úžasné a později do něj určitě půjdeme 😝 díky za tip

zabkatt
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
28. kvě 2009

soanpe: ale to ovládání řídítek se hrozně brzo naučí 😉, malá to měla do týdne zmáknuté

lemge
25. srp 2009

tak,vcera sme doniesli domov puky wutsch.malu som na to posadila-ani sa nepohla..nejak ju to nenadchlo,no dufam ze ju to chyti.. 😖 je pravda,ze sama este nechodi,len za rucku.tak snad-sa utesujem 😅

ako sa skor nauci-naboso ci v topankach?.zatial sme skusali len v papucach.

kacka.va
25. srp 2009

lemge: my se naučili nejdřív naboso

katy1979
25. srp 2009

my sme zacali chodit v topankach ale hladala som take s velmi ohybnou podrazkou. chodit v tom nemal problem len prve dni sa v tom nevedel postavit.

lemge wutsch ju mozno este chyti nechaj jej ho v izbe a pockaj pár dní mozno aj par týždnov.

janina1977
25. srp 2009

ahojte, my máme tiež čerstvý puky wutsch, zo začiatku nevedela ako na to, už som si aj myslela, že ju to vôbec nechytí, ale dnes sme už boli na ňom von a išlo jej to parádne, asi to chce čas, ale zo všetkých odrážadiel čo sme mali, puky je jediné čo ju baví

lemge
26. srp 2009

ona je taky bojko.natiahne za mnou rucku aby som ju drzala.no a ked v tom wutschi stoj a je bosa-chodidla nema celkom na zemi-tak mozno preto sa este neodraza 😕 mozno potrebuje trochu podrast,co myslite???

lemge
26. srp 2009

janina a nieje jej uz puky wutsch maly?to by bolo fajn,keby aj nasej malej bol dobry aj o pol roka aj dlhsie 🙂 hlavne nech ju to chyti...

lemge
26. srp 2009

katy a tvoj maly uz vedel sam chodit,ked ste ho dali prvy krat na pukyho?kolko vtedy mal?

janina1977
26. srp 2009

lemge - máme to väčšie na 1,5 roka a je jej akurát, malá má 85 cm

lemge
26. srp 2009

jani,my mame puky wutsch na krabici je napisane od 80cm,na 1az 1,5roka.vy mate asi to iste ze?danielka ma 72cm.mozno je na to este nizka 😕

janina1977
26. srp 2009

áno, my mám presne také, ja by som ho určite nechala, ona doňho dorastie, je fakt super 🙂

papajka7
26. srp 2009

mame doma puky a mas maly na nom jazdi ako drak 😕 ,ja sa nanho nemozem vynadivat,lebo este nevie ani chodit 😅
starsieho to chytilo oveeela neskor

katy1979
27. srp 2009

lemge sebi dostal wutsch ked mal viac ako 1,5 roka ale on je vysoky takze jemu je fakt malý, ale vozil sa na tom. co sme povazovali tiez za uspech lebo dovtedy sa na nicom nevedel ani pohnut.
teraz ma uz dvojkolesove laufrad a to co je od 2,5 roka a musim za nim utekat co mu nestiham.

tinasar
9. zář 2009

Ahojte, prosím, poraďte mi, chcem kúpiť dcérke odrážadlo motorku enduro, malá má 18 mesiacov, mám jej kúpiť to väčšie alebo menšie, neviem sa rozhodnúť, pretože som ich v skutočnosti nevidela, iba na obrázkoch na nete a keď čítam takéto rôzne diskusie, tak mamičky väčšinou z tých lacnejších odrážadiel odporúčajú motorku enduro, vraj deti nazakopávajú o zadné kolieska.....ak máte skúsenosť, tak mi prosím poraďte.....ďakujem..... 🙂 😉

mkr
9. zář 2009

my už máme od puky tu laufrader, dosáhne jen na špičky, tak jsme jí tam dali pomocný kolečka a jezdí jako drak 🙂, ale wutsch ještě vede 🙂 za tu cenu to stojí, ta kvalita je fakt jinde než u ostatních

lyzenka
9. zář 2009

no náš malý skúšal PUKY odrážadlo.....no na tom mu to vôbec nešlo - tie predné kolieska sa mi tam zdajú dosť veľmi odseba vzdialené a potom s nohami tam do toho narážal, že sa nemohol poriadne odraziť.....ale na tej klasickej modro-žlto-červenej motorke čo nájdete v každom hypermarkete sa vozí rád... 😀

katy1979
11. zář 2009

tinasar enduro je dobre ale zavisi aka je mala vysoka ja typujem aspon podla veku ze tak velkost 3 popr. 4
alebo potom dvojkolesove laufrad.

luciabah
28. zář 2009

ahojte

chcela som sa opytat, z ktorej stranky ste objednavali puky odrazadlo.dakujem

denisocka
28. zář 2009

na MMB ho má pán nickom SICO 😉

luciabah
29. zář 2009

denisocka... dakujem velmivelmi 😉

catlady
29. zář 2009

Ahoj, nemáte niektorá toto odrážadlo? Zvažujem či ho kúpim len som ho nevidela naživo.

http://www.biga.sk/odrazadla/big-odrazadlo-new-...

mkr
29. zář 2009

catlady známá ho má a je supr, pěkně s ním dítě může zatáčet o proti jiným

melany_s
29. zář 2009
jindri
2. říj 2009

Ahoj, chci malé koupit k prvním narozeninám Enduro, ale jak to je? Někde čtu, že to malé je až od 2 let, jinde zase čtu, že od 1 roku 😅 😕 .... tak od kdy? Má ho někdo od roku nebo spíše od té doby, co dítě samo chodí?

catlady
2. říj 2009

mkr ďakujem, už som ho aj objednala 😵 😵 a ešte som zohnala Puky wutsch z druhej ruky .... tak potom dám vedieť čo malo väčší úspech 😎

katy1979
3. říj 2009

jindri zavisi od vysky dietata. enduro je ale dost na uzko takze decka musia aspon mat aku taku stabilitu