Odrážedlo pro roční dítě. Jaké poradíte?

ewcik
8. čer 2008

Ahojte mamči,

potřebuji poradit. Naše malá bude mít první narozeniny a my jí chceme koupit nějaké odrážedlo. Ale nevím jaké 😖 Líbí se mi taková ta odrážedla s ochranným obloukem a vodící tyčí,ale nevím jestli nejsou moc nízká na to,aby se s nima chodilo venku.
Nemáte některá zkušenosti,které by se pro roční princeznu hodilo? 😉

díky

zvirka
10. bře 2012

@kaja73 Děkuju. Teda ten ale jezdí, jak drak. No asi půjdeme taky do Stridera, vyhovuje výškově a když jste s ním tak spokojení, tak to je další důvod.

terkaz
10. bře 2012

@kaja73 Stridera neznam, my jsme presli na Yedoo kolove odrazedlo, take muzu doporucit a dnes jsme Fildovi koupili uz velke kolo Superiro 16... Jdeme ho vyzkouset 🙂 a vyfotit 🙂))

mat_ka
10. bře 2012

no Filda ked uz jazdi na 16kovom kole, bude asi velky slon 😉 strider je fakt super pre deti co maju okolo 1,5 roka, resp. ak vedia chodit mozu jazdit. mne tie Yedoo, Davidek, Muff a neviem co este pridu okukane, neforemne, tazke. Strider je robeny hlavne s velkym ohladom na deti. Ma uplne vsetko co si dieta moze vo svojich 1,5 - 2 rokoch zelat. a hlavne ked zacne ako 2 rocny jazdit - do 4 rokov moze veselo fungovat, dokedy neprejde na naozajstny bicykel.

ema30
12. bře 2012

http://www.sporthabacek.cz/obchod/odrazedla/odr...

je lehké a není drahé
má CE certifikát

Ema

kaja73
12. bře 2012

@ema30 Vyzera dobre 😉 ,len je az od 3 rokov-ma velmi vysoko sedanku-najnizsie poloha je až 37cm od zeme-to je vela.
Napr. Strider ju ma nastavitelnu už od cca 24cm od zeme. Ten je vyskovo vhodny už aj pre 15m dieta a ma tiež len 3 kg ,len je drahsi-okolo 90 euro. Ale stoji za to.

bubinko83
12. bře 2012

My sme ako ročny chodili na autičku ,potom na motorke umelohmotnej a až teraz sme kupili to byciklikove odražadlo a to ma syn vyše 3 rokov. Chcem len povedat aby ste sa neuponahlali s kupou,pretože tie dvojkolesove odražadla nie su o tom ako je dieta vysoke ale hlavne o motorike a pochopeni. Inak mi to pride dost nebezpečne aspon ked vidim našho maleho na tom "lietat" .Inak je to super ,naš miluje rozne odražadla od malička preto sa mu aj toto pači.A určite hned kupit aj prilbu ,aspon mi nosime. 🙂

kaja73
12. bře 2012

@bubinko83 Mj padal praveze z endura-motorky-tam sa spoliehal na bocne kolieska a kludne vbehol do jamy a bol pad.
Na strideri beha od 18m a od cca 20m sa už aj spusta na korculiarskych rampach a este nespadol-tu sa spolieha len na seba a je to vidno-normalne rozmysla 😉 teraz ma 26m a je na nom denne-aspon si zabeham pri nom 😀 😝-kazdy den aspon 40 minut.

bubinko83
12. bře 2012

@kaja73 tak ten beh doverne poznam 😀 Ale samozrejme zase každe dieta je ine.Mam kamaratku s rovnako starym chlapcom ako je naš a jeho taketo tie odražadla nikdy nebavili. Proste je to o povahe dietatka. Našho to velmi bavi.

kaja73
12. bře 2012

@bubinko83 Presne-ak to dieta bavi zvladne to už velmi skoro-ak ma spravnu velkost odrazadla.
Ak ho to nebavi...........
Moj by s nim aj spal,keby mohol-bola to nasa najlepsia investicia do "hracky"

bubinko83
12. bře 2012

@kaja73 presne aj naš to ma velmi rad. A tiež si myslim že je to dobra kupa.Ja som to povodne ani nechcela a tak naši kupili hned bycikel,ale ten ho zatial nejak nezaujal. Tak sme nakoniec kupili aj toto odražadlo,ale určite nabanujem a viem že ho využijeme.

silviabbbbb
18. dub 2012

@stvura Konečne odpoveď na ktorú som čakala, nakoľko sa tiež neviem rozhodnúť aké odrážadlo pre krpca. Zaujalo ma už niekoľko a nevedela som sa rozhodnúť, ale táto odpoveď mi veeeľmi pomohla :o). Ďakujem.

placka85
14. kvě 2014

Ahoj, je otázka, jestli už v jednom roce kupovat odrážedlo. Každopádně určitě preferujte odrážedlo před kolem s kolečky. my kupovali odrážedlo first bike (http://www.cyklospeciality.cz/first-bike/) - dobrá cena, ale až mnohem později, ve třech a půl letech.

ilonik2
20. srp 2014
Uživatel ilonik2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ilonik2.

Existují i taková odrážedla, která mají 3 nebo 4 kola, to si myslím, že by bylo pro malou roční holčičku ideální 🙂

elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konicekx
30. pro 2014

Máme Pukilino a skvělý!!!

plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz