Odrážedlo pro roční dítě. Jaké poradíte?

ewcik
8. čer 2008

Ahojte mamči,

potřebuji poradit. Naše malá bude mít první narozeniny a my jí chceme koupit nějaké odrážedlo. Ale nevím jaké 😖 Líbí se mi taková ta odrážedla s ochranným obloukem a vodící tyčí,ale nevím jestli nejsou moc nízká na to,aby se s nima chodilo venku.
Nemáte některá zkušenosti,které by se pro roční princeznu hodilo? 😉

díky

myskin
6. kvě 2009

Plastové odrážedlo Puky mi přijde dobrý i domů a na ven zase lepší to kolo bez šlapek ☹ Tak se nemůžu rozhodnout 🙄

standu
6. kvě 2009

kacka dik, este musim manzu spracovat 😀

katy1979
6. kvě 2009

myskin ročne dieta na pukyho bez slapek to si neviem velmi dobre predstavit. rocnemu drobcovi uplne postací puky wutsh. a nie je plastové ale kovové.

myskin
6. kvě 2009

Pro roční dítě váhám právě mezi Puky wutsch a Puky toy car - je to takové to nízké plastové autíčko. Holky tu mají asi převážne Puky wutsch.Nemáte některá to autíčko?U nás to nikde k vidění není ☹

mkr
6. kvě 2009

já bych vzala puky wutsch, my ho měli i na dovče, tam to bych asi nebrala, pukynu dám pod kočár 🙂
standu - to už máte nejvyšší čas už mohla dávno jezdit

standu
6. kvě 2009

no musim ho ist objednat.... 🙂

kacka.va
6. kvě 2009

myskin: já jsem proti jakýmkoliv takovým plastovým odrážedlům, přijdou mi hrozně široká a i větším dětem často dělá problém to rozpohybovat.
standu: ono je to vyloženě i psané, že to je už pro nechodící děti, že se tím naučí držet balanc. Malá se na tom naučila jezdit během jednoho dne a během dalších asi dvou nebo tří dnů přišla na to, jak zatáčet a po nějakém čase i couvala a to chodit neuměla.

myskin
6. kvě 2009

Tak díky holky.Objednám Puky wutsch.Pro děti menšího vzrůstu je ještě Puky pukylino.

standu
7. kvě 2009

viac sa mi paci scuttle bug. alebo scramble bug??? co myslite?

kacka.va
7. kvě 2009

myskin: malá měla těch 75 cm a přesto měla wutsch a bez problémů 😉
standu: nad to jsme taky koukali, ale na ven mi to přišlo blbé, jak to má malá kolečka

agness02
7. kvě 2009

my máme scuttle bug a kolečka to má parádní na ven 😉 jsou takový gumový, vzdáleně bych je přirovnala k těm, co jsou na in-line bruslích

standu
7. kvě 2009

ma to byt silikon, ved aj kolobezky ci korcule maju len take male kolieska..to by mi nevadilo.my aj tak von chodime zvacsa spat do kocika...
tak teraz ozaj neviem.....puky, scuttle, alebo scramble????? a este sa mi paci, ako sa tie bugy skladaju. puky sa nesklada, ci ano?

agness02
7. kvě 2009

standu - scuttle jde krásně složit a vejde se v pohodě pod kočárek třeba i golfáč 😉

katy1979
7. kvě 2009

standu nie puky sa nesklada ale nam sa zmesti pod kocik alebo ho supnem na rucku kocika a ideme.

standu
7. kvě 2009

zatial to vyhrava scuttle........ 🙂 agnes, ako dlho ho mate? maly sa rychlo naucil? bavi ho to?

katy1979
7. kvě 2009

standu baby ktore maju scuttle nech ti odmeraju vysku sedanky aj podla toho treba vyberat.
my sme pukyho kupili ked mal malý 1,5 roka a je ako vyrastený student.

myskin
7. kvě 2009

Scuttle bug i scramble bug též nevypadají zle.Tož teď opět nevím.Puky, scuttle nebo scramble 😀 Každé má něco do sebe.Nemáte některá scramble bug?

standu
7. kvě 2009

moja mala je velmi drobna, chuda....aj pre to sa mi lepsie pozdava scuttle, takym stihlesim dojmom na mna posobi

agness02
7. kvě 2009

standu - koupili jsme ho Dominičkovi k 1. narozeninám a už na tom drandí i dozadu, ale zatím jezdí jen doma, ven jezdíme ještě v kočárku a nebo ho spíš zajímá písek, kamínky a pampelišky... 🙂

agness02
7. kvě 2009

ptej se na cokoliv, přeměřím ti to, jestli chceš 😉
a pošlu ti i odkaz na stránky, kde jsem ho objednala, bylo to tam o dost levnější 😵

nika1206
7. kvě 2009

neviete mi poradit kde kupim tu motorku enduro ale tu najmensiu,niekde cez internet,lebo v obchode som este taku nevidela

agness02
7. kvě 2009

nika, zkus zadat do vyhledavače "odrážedlo enduro" a určitě ti to nějaký obchůdek najde 😉
jinak my ji máme doma, dostali jsme ji k plenkám v Globusu, ale zatím je schovaná, přijde mi strašně nestabilní, jen malej trochu otočil řídítky, tak padal, myslím, že je pro děti, co už umí dobře chodit...

standu
7. kvě 2009

agnes bola by si fakt zlata, keby si mi to odmerala a poslala ten link a nejake postrehy, mozes do IP

agness02
7. kvě 2009

😉 taaak, výška sedu: 24 cm, výška řídítek: 40 cm, složené 49x24x13 cm , váha: 2020 g 😀 nevím, co ještě poměřit 😅

standu
7. kvě 2009

asi uz nic dakujem 🙂 🙂 🙂 a kde si ho kupila?

myskin
7. kvě 2009

Tak jsem dneska prohlížela v cyklo prodejně scuttle a zdálo se mi takové fórové.Ale to skládání je parádní.Puky neměli, tak nemohu porovnat 😒

standu
7. kvě 2009

prave som objednala scuttla.......................tesim tesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

agness02
7. kvě 2009

standu a kterýho broučka jsi vybrala?

standu
7. kvě 2009

mame dievku, ale pocitam s teoriou druheho dietata muzskeho pohlavia 😀 tak som vzala modreho....aj hojdacku, ale fialovu nemaju, tak bude tiez modra.....inak prave mi pani odpisala, paci sa mi take promptne jednanie 😀

agness02
7. kvě 2009

modrý se mi taky líbilo, ale vyhrál čmelda....a houpačku na zavěšení? nám vyrobil děda dřevěnou...
a rychlé jednání je super věc 🙂