Palečky u nohou. Odkdy si je miminko cucá?

luckaa
9. pro 2007

Od kdy si vaše miminko začlo cucat palečky u nohou? 🙂

petraluk
9. pro 2007

Ahojky tak mi jsme ještě nezačali, ale kamarádka se mi právě včera chlubila, že její Radeček začal týden před 5 měsícem 😀

luckaa
autor
9. pro 2007

Tak naše malá začla před pár dny a bylo nám 5 a týden,většinou se to uvádí později,tak mě to zarazilo a od té doby je přebalovaní zas složitější 😝 😀

schnek
9. pro 2007

luckaa, my jsme ještě nezačali. Ondra se sám staví, ale nohy si necucá 😉

luckaa
autor
9. pro 2007

Tak to my zas nelezeme a nestavíme se. 😉

m.ajka
9. pro 2007

My nelezeme, nestojíme a palce si cumláme jen ve vaně, bez plínky to jde asi líp.

dlinduska
9. pro 2007

holky tak to jste me uklidnili protoze moje luci si zatim palecky necuca zatim si saha tak na kolinka na nohou a ja byla trochu nervozni protoze jiny deti z plavani priblizne ve stejnym veku uz si je cucaj. tak to jsem rada luci ma jeste cas. jo a moje sestra ma ted uz 4 letyho danika a ten si palecky necucal nikdy a je normal 🙂 takze klid

kacka79
9. pro 2007

Taky necucáme, jen se za ně chytáme

konoupek
9. pro 2007

u nás je to stejný...necucáme,jen chytáme a je fakt,že bez plínky je to lepší 😉

liliprili
21. čer 2017

Hm tak jsem se chtela podivat na faze vyvoje a zjistuju, ze my jsme asi nejak napred 😀 nase mala se o nozicky zacala zajimat ve 3 mesicich a 2 tydnech..nejdriv ji strasne bavilo tahat se za ponozky a ocucavat je, behem par dni uz dosahla i na palecky a nejradsi by je z pusy ani nevyndala 😀 ale jak uz jste tu mnohe zminovaly, nejlepsi to je bez pliny. My praktikujem bezplenkovku, takze mala je nahata prakticky porad a nozicky ma stale v dosahu 😀