Pasení koníčků u 20 dnů starého mimča, je to brzy?

leeenilka
2. črc 2015

Ahoj maminky. Před dvaceti dny se mi narodil Ondrášek. Na svět přišel o 4 týdny dříve. Termín bych měla mít správně bych měla rodit až teď 7.7
Sice máme krapítko problém s přibíráním, ale hlavičku už zvedáme obstojně. Jako fík. Zkoušela jsem malého dát na bříško a on začal už takto malinkatý pást koníčky. Až jsem koukala jak dlouho vydržel držet hlavičku. Jen si myslím, že je to na něj moc brzy. Kdy vaše ditka začala pást koníky? Všude na netu jsem četla kolem dvou měsíců a více. Nemůžu mu takhle nějak ublížit? Je to moje první mimčo, takže se omlouvám za asi stupidní dotaz

lv
2. črc 2015

Neublížíš mu, až bude unavený a hlavičku neunese, položí ji..miminka s na bříško dávají hned od narození, každý den 10x alespoň, na malou chvíli, ten čas pak prodlužovat. Každpádně je šikulka, že už hezky drží hlavičku, když měl teprve mít termín..

dasara
2. črc 2015

dcera taky pásla téměř od narození... určitě mu neublížíš. Je šikulka.

ladyhacek
2. črc 2015

také mám Ondráška 🙂 > v kolik začal pást jak z praku netuším (máme 3 měsíce), ale již od narození jsem ho dávala na bříško. Nejlépe je to jde když je nahatý. Mělo by se při každém přebalování, ale to jsem nedělala - dávala jsem přes dne jak jsem si vzpomněla 4x? - vždy na chvilky on hlavičku stejně moc neudržel a položil jí, ale jak byl straší tak vydržel déle a začal jí dávat i výš. Neboj říká se že miminka vědí co mají dělat 😉
@leeenilka

cacenka_d
2. črc 2015

@leeenilka Luci byla taky o 4 tydny driv a presne tohle delala, doktorka tvrdila, ze je to reflex, ale delat to neprestala 😀

hohe
2. črc 2015

Já dávala od narození po přebalení na minutku...

davidecenecek
22. črc 2015

Jo muj malej to delal taky...Dr mi rekla ,ze je to prej reflex,ze ted to delat bude,pak zapomene,mezitim se nauci neco jineho a pak se k tomu vrati...prej je to normalni...tak nevim no..ted uz to neresim,ted uz nadherne pase a otaci hlavicku ze strany na stranu