Po Sunaru ublinkává, po Nutrilonu má zácpu

tynule2224
16. únor 2018

Dobrý den malému nestěčí moje mlíko tak jsme koupili Sunar premium 1.a po něm přibral ale ublinkával. Když jsme šli na kontrolu po druhé tak nepřibral a doktor nám řekl že máme změnit příkrm na Nutrilon 1proexpert po něm tedy neublinkával ale měl zácpu a byl neklidnej furt bréčel po 14 dnech jsme šli na kontroliu a nic nepřibral tak nás objednal po dvou dnech a my jsme změnili přikrm na ten první po kterém přibral ale ublinkává a brečí že si ublinkne.

Chtěla jsem se zeptat jestli jste to měla taky některá tak s tím nutrilonem že vaše dítě ublinkávalo docela hodně ? a jak jste sním spokojené ? ještě jsme koupily Bebu optipro comfort 1 ale tu jsme ještě nevyzkoušeli děkuji za rady.

labijoux
16. únor 2018

Měla jsem nutrilon z porodnice a nevyhovoval, přešli jsme na bebu optiprocomfort a bylo po problému

cuuza
16. únor 2018

Rozhodne bych tak často nemenila značku, trvá cca tři týdny než si zvykne na dané mléko a přizpůsobí se trávení. Ublinkavani je normální, to dělají všechny děti,v tom problém nevidim. Nechala bych sunar a užívala bych si miminko ❤️

petrahorkava
16. únor 2018

Dobry den, dcerka vyrastla na nutrilone pronutra, syn ho pije teraz tiez. A ani jeden nemal problem so zacpou, ublinkavanim ci nepriberanim, resp. nadmernym priberanim. Ale je to asi vsetko individualne...

evaaskalova
16. únor 2018

Ublinkavani v male mire je u mrnat normalni, hlavne kdyz prospiva. 🙂 nemenila bych a pojracovala tim sunarem

pavla70
16. únor 2018

dceři jsem dávala Hami,a u syna nejlépe Babylove,ze Sunaru mél problem s kakanim.

gembula
16. únor 2018

Po Nutrilonu malá kakala jen 1x týdně, po oranžovém Sunaru častěji. Zkusili jsme i Premiovou řadu, ale po něm teda zvracela první ligu, jsme tedy zpět na Sunaru Complex.

tynule2224
autor
16. únor 2018

@cuuza Neměnili jsme jen jednou a to na žádost doktora kterej nám řekl že po Sunaru nepřibral že máme změnit příkrm. Jinak používáme ten Sunar.Jen jsem se chtěla zeptat a poradit třebas 🙂 Jinak jsi malého užívám vím že ublinkávání je normální 🙂 děkuji za odpověd

petunnie
17. únor 2018

Také prikrmujeme, v porodnici dostala Bebu, ale měla malá problémy s bříškem, koupili jsme HiPP a ten ji teda chutná, nabírá tak akorát. Porodní váhu jsme měli 2400g a teď máme 9tydnu a jsme na 4400g. Používáme na bříško ještě kapky BabyCalm a netrpime ani na křeče, ublinkavani ani prdíky. 😊každé minci snese něco jiného.

tynule2224
autor
17. únor 2018

@petunnie to je pravda že každé miminko snese něco jiného 🙂 děkuji vám za odpověd 🙂 uvidíme co řekne doktor 🙂

terezia10
18. únor 2018

my blijeme hodně ale doktorka říkala že pokud přibírá tak je to normální někdy dá i 5 bodíček denně .Nekdy jsi to u vykopoavá jak jsi hraje je to děs clověk jen když jede někam na jeden den musí tahat milion hader

tynule2224
autor
18. únor 2018

@terezia10 jo to znám 😀 taky když jedem nebo jdem tak mam několik věciček 🙂