Podle čeho se řídíte, jestli je mimi teplo/zima?

lenkret
1. zář 2014

Říká se, že se má řídit podle zátylku příp. hrudníčku, tak by mě zajímalo jestli se opravdu řídíte tímto nebo se řídíte i nosánkem nebo ručičkama. Prý studené ručičky nevadí, ale mi to příjde takové nepříjemné, když má prcek studené ručičky.

konidana
2. zář 2014

@lenkret Studené ruce a nohy fakt nevadí. Když měly moje mimina teplé ručky, tak jsem hned začala přemýšlet jestli nepotřebují odsvlíct:D

lv
2. zář 2014

Zátylek a nos

lllucielll
2. zář 2014

Také nám v porodnici říkali, ať se neřídíme podle ručiček. Já sahám na hlavičku (zátylek, tvářičky, nos...).

littleangel_outlast
3. zář 2014

Už jste slyšela o materiálu Outlast? Je to funkční materiál, miminku v něm není zima, ani se nepotí. Pomáhá udržet stabilní teplotu a maminky se nemusí strachovat, zda děťátko obléká hodně nebo málo🙂

hedvizinka
24. lis 2014

Tohle je pro me taky porad záhada 😄 v porodnici říkali hrudnicek,ale kdyz ma ruce jako kus ledu,tak mi to taky nepřijde dobry ⛄️. Řídím se teda trochu ručkama,kdyz jsou na hraně,tak nosankem.hrudnicek ma totiž teploucky vzdycky..

rencatupa
29. zář 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Jo ručičky nejsou vhodný ukazovatel, já zkouším na nosánku, ale málokdy je to potřeba protože mimčo se zatím hned ozve když není něco napořádku :D