Při chůzi vytáčí nožičku, upraví se to?

onicka87
21. bře 2018

Ahoj, mam syna, ted 16M, zacina uz konecne capkat sam. Od 10M chodi kolem nabytku, takze si daval na cas a to je prave asi kamenem urazu. On totiz byl zvyklej chodit pravou nohou prvni a levou si jakoby prisunout, takovy kroksunkrok. No a ted,kdyz jde sam, zatim jeste s mou oporou, tak pravou nozkou jde rovne a levou jakoby dotahne pres vnitrni kotnik, takze spicka je ven. Proste nechodi rovno😞 je to par dni, co to teda zacal trochu capat, ale i tak jsem z toho spatna. Upravi se to? Mate nektera s tim zkusenost?? Doma chodi bosky nebo teda v tech protiskluzovych ponozkach. Diky za postrehy 😉

zmrzlinka
21. bře 2018

Dcera to taky dělala a srovnalo se to. Ted chodí normálně. Ptala jsem se na to i doktorky a ta to vůbec neřešila 😁Byla jsem objednana se synem na ortopedii a chtěla jsem se zeptat tam a dcera se zatim srovnala 👍

onicka87
autor
21. bře 2018

@zmrzlinka fakt? Tak to jste me uklidnila😉👍 ja prave mela strach, aby tak blbe nechodil porad a nemuseli jsme chodit k fyzioterapeutovi nebo tak neco. Mam strach i skrz ty vboceny kotniky, aby je skrz tohle nemel...