Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

První knížka pro miminko

evapple
27. kvě 2019

Ahoj,

vykopávám aktuální téma prvního alba pro vaše miminko.

Takové, kam zaznamenáte první ultrazvuk, pohyby v bříšku, otisk nožičky, první vlásky, úsměv, lžičku...

Máte tipy na nějaké hezké, milé a ne kýčovité knihy?

Moc děkuji za inspiraci.

speku
27. kvě 2019

@evapple koukni na www.vplenkach.cz😊 nechtěla jsem kýčovou z knihkupectví plnou cizích mimim. Pravda ta cena pecka, ale koupila mi ji máma... vyrábí se ručně tady v ČR, prave taky nějaká mamina na mateřský, tak mi ty prachy až tak nevadily...a je nádherná...

pipi_puncocha
27. kvě 2019

Mně se ty už předtištěné nelíbí, takže dřevěné fotoalbum (jen to s tím vyřezaným srdíčkem) a popisky k fotografiím a památkám si dělám sama. Máme odsud i naše svatební, tak nám to bude ladit v knihovně.

https://www.woodenmoment.cz/alba/

petosaur
27. kvě 2019

@evapple tohle vypadá dobře jestli se jim povede vybrat dost peněz 🙂 https://www.hithit.com/cs/project/6210/kniha-ja...

larascont
27. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

U kamarádky se mi moc líbila jedna od Anne Geddes nebo jak se to píše fotí miminka jsou z toho i puzzle moc hezky zpracovaná

penelopaw
27. kvě 2019

Hezkou knížku vyrábí jedna paní, co o tom píše deníčky na Emiminu (https://www.emimino.cz/profil/sebi-chomiszak/). Já osobně jsem koupila klasické album na fotky v režných deskách, dají se tam přidat další papíry, černé či bílé, překryté pauzákem. Fotky si tam lepím na fotorůžky, všelijak scrapbookově zdobím, maluju obrázky apod. Neutrální alba se dají dohledat i na fleru a hezky vypadá i tohle: https://www.bloque.pro/. Od Bloque se mi líbí i ty dopisy miminku 🙂.

penelopaw
27. kvě 2019

@petosaur Koukám, že na ně dávám odkaz taky 🙂. Pochopila jsem to jejich snažení nakonec tak, že udělají tolik kusů, kolik bude objednávek.

penelopaw
27. kvě 2019

@speku Odkaz mi nefungoval, přes google jsem našla jiný (s pomlčkou): https://www.v-plenkach.cz/kategorie-produktu/al... ;)

petosaur
Autor odpověď smazal
Zobraz
verionka
27. kvě 2019

Mám tuhle a jsem s ní spokojená 😊 https://www.megaknihy.cz/hobby-zeny/288211-chla...

evapple
autor
27. kvě 2019

@penelopaw tomu říkám nápad! Děkuju za tip. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli