První náušničky, kde jste kupovaly?

medrin
14. led 2018

Zdravím maminky 🙂 Kde jste kupovali nebo plánujete koupit první náušničky pro svoji dceru? Máme sice do prvního očkování čas, ale už se chci kouknout 🙂 Myslela jsem si, že bude mít po mě, ale nenašli jsme je :( Děkuji za odkazy...

medrin
autor
16. led 2018

@martyina moje měla mít taky, ale nenašli jsme je ☹

medrin
autor
16. led 2018

@patmouse ha dívala jsem se na webovky okolních zlatnictví a našla jsem jedno do kterého jsem šla jedou a vše moc drahé 😀 že tam mají od cutie ty srdíčkové co se mi líbí 🙂 Tak se tam někdy zajdu podívat až tam budu jak vypadají na živo 🙂 cena je stejná jak na netu ...

martyina
16. led 2018

@medrin já když viděla ty ceny🙂, nechala sem ty své vyčistit a opravit zapínání a 150 Kč ani ne to stalo

medrin
autor
16. led 2018

@martyina taky bych to tak udělala, ale bohužel ☹ ... tak se tedy rozšoupnu bo jinak tak drahou věc jinak nedostane 😀

pt1981
16. led 2018

@medrin no jooo, to ja mam prostrileny cely usi, system znam. Ale ty detsky se pak davaji zezadu dopredu a musi dobre zaskocit a na tom pidi ousku.. Ja ti nevim 😀

patmouse
17. led 2018

Jako ja jsem nemela sebemensi problem s nandanim naisnice. Nastrelit jsme je dceri nechali v lednu,mela hezke kytick s kamink,ktere vypadaly krasne,takze se mi ani nechtelo davat klasicke zlate. Nakonec ztratila jedno uzavirani a nemeli jsme nahradni,takze jsem je uz dat “musela”. To bylo nekdy v listopadu. Takze mela obe dirkx opravdu perfektne zahojene a nebyl zadny problem tam nausnici zezadu stracit a zepredu ji zapnout.

medrin
autor
17. led 2018

@patmouse ještě aj uvažuji, že se na vysací vykašlu a koupím ji od cutie ty na balonkové zapínání už a to samé ale přímo na oušku, že to bude... např. tyhle 😀

klartes
17. led 2018

@patmouse Určitě to chci nechat nastřelit nějakého odborníka. V Praze můžu být za hodinu, tak se podívám kde to tam je. Moc díky za doporučení 🙂

klartes
17. led 2018

@medrin Ty jsou krásné 🙂 😍

patmouse
18. led 2018

@klartes V Praze urcite ta pani Sperlova,jak jsem psala. Ja s ni byla spokojena velmi. Venovala se nam,peclive merila,aby byly dirky ve stejne urovni,mela tam hracky,aby se mala zabavila... sakt super. Ma to v Zenskych domovech na Smichove.

patmouse
18. led 2018

@medrin Ty jsou take hezke. Urcite je to jen na vasem uvazeni. Na strankach Cutie prave maji i moc pekne vysvetleno,jak ktere zapinani funguje,pro jakou vekovou kategorii se hodi nejvice a jake jsou vyhody a nevyhody. To je super. Ja mam prave spousty nausnic,ktere si dcera bude moct pujcovat,az bude starsi,takze jsem pak volila tyhle klasicky “miminkovske” visaci. 😉

medrin
autor
18. led 2018

@patmouse no já mám taky kupu náušnic .. mám celkem 4 dírky a v nich ani jednu náušnici 😀 nějak mě to opustilo mít je 😀 no naštěstí je čas, nastřelíme, a pak je hooodně času na výměnu 🙂 uvidíme, které nakonec bude mít 🙂 děkuji 😉

patmouse
18. led 2018

@medrin ja mam taky 4 dirky a nosim nejcasteji jen male ocelove pecicky s kaminky. Mam radeji decentni. Ale mam toho prave dost,take pak dcera bude mit na vyber,az bude starsi a zatouzi po zmene 😉 Tak ony ty nastrelene jsou hezke. Ja ji je orave taky, jak jsem psala, nechala dlouho. Neni kam spechat. A alespon se to fakt dobre zahoji. Tohle jsou nase nastrelene,foto je hned par hodin po nastreleni. mela kyticky a byly moc roztomile. 😉

medrin
autor
18. led 2018

@patmouse ooo ty jsou roztomilé 🙂 no musím zjistit, kde všude, za kolik a co nastřelují u nás... no a jak na tvoji malou koukám tak snad i koupím už na to balónkové zapínání 🙂 jen škoda, že tam není to srdíčko, ale i ten růžový motýlek vypadal moc dobře 🙂

patmouse
18. led 2018

@medrin maji krasne vsechny. Mne se moc libi i malinke krouzky s kaminky ve tvaru srdicek. O tech jsem taky uvazovala. Ale prave takove male decentni krouzky s kaminy jedny mam,tak mi prislo skoda porizovat podobne. Jsem zvedava co nakonec vyberete 😉

medrin
autor
18. led 2018

@patmouse 😀 to jsme dvě... téma tu nechám, třeba se bude hodit a pak dám foto těch nastřelených a pak tě co koupíme 😀

klartes
24. led 2018

@patmouse Super děkuji, určitě se s ní domluvím 🙂. Zabavit malou bude třeba 🙂.

medrin
autor
4. únor 2018

@patmouse zdravím 🙂 tak už jsem byla v tom zlatnictví 🙂 a ve skutečnosti se mi líbili ty srdíčka co máte Vy, jen s modrými nebo růžovými kamínky a pak ty srdíčka co se líbí mě 😀 a pak tam byli ještě jakoby kruhy, ale ty nejsou od cutie a nejsou ani na webu.. a ceny cutie náušniček jsou o 800 Kč levnější než je uvedeno na netu 🙂 takže ještě ušetříme 🙂 takže max. stojí 1500 a ne 2300 🙂 o to bude rozhodování těžší