Rozloučení ve školce, co koupit dětem a učitelkám?

marky27
21. čer 2014

Prosím poraďte - dcera jde příští týden naposledy do školky. Chodila tam jen 1 rok, ale budeme se stěhovat, tak bude chodit do jiné školky. Učitelkám asi koupíme rostlou kytičku, ale co dětem? Zase sladkosti? A pro učitelky něco originálnějšího, než kytku? Šup sem s nápady 😉 Díky.

marcelka287
21. čer 2014

Já jako paní učitelka ve školce říkám, že jakýkoliv dáreček potěší🙂 není to nikoho povinnost, takže to prostě potěší, ať je to cokoliv🙂 Já dostala například kytičku, hrníček - pomalovaný od dítěte, pěnu do koupele na kterou byl uháčkovaný obal, naúšnice a náramek (výroba od maminky dítěte), čokoládu, nějaké věci z drogerky (ale to myslim, že není moc vděčný dárek, pokud nevíte co konkrétně daná osoba používá, i když nějaké krásně mýdlo - například ty přírodní většinou vypadají moc hezky, by určitě také potěšilo;), kytku v květináči🙂 a pro děti - asi nejvíc ocení sladkosti😀 ale klidně bych dala cokoliv jiného, záleží kolik do toho chcete věnovat peněz - bublifuky, dětské časopisy, nálepky, ..🙂

petrajurinova
21. čer 2014

Syn vloni končil ve školce a pekli jsme na rozloučení minidortíky a k tomu dostaly paní učitelky každá kytičku. Letos obě děti na poslední školní den ponesou domácí bonboniéru (marcipánové bonbony a čokoládové pralinky) s jejíž výrobou pomůžou a vyrobí krabičky.

lucieandrlova
22. čer 2014

Záleží na ceně. Učitelkám - viz co píší holky... (Jen mamka jako učitelka prvního stupně ZŠ neměla ráda řezané květiny, protože jsme vždy odjížděli pryč na prázdniny a byl problém co s květinami. Asi bych volila místo toho bonboniéru, čaj nebo kávu...)
Pro děti kupujeme v hračkářství malé angličáky, pro holky třeba malé koníčky, panenky nebo pejsky. Dá se to sehnat do 35 Kč.
Jinak vždy potěší lízátka, čokoládky... Mohl by být v létě i 1 meloun pro všechny...
Největší radost mají děti z balónků - dají se sehnat i různě tvarované, s obrázky apod.

ucitelkamisa
29. dub 2023

Sice už je vlákno docela staré, ale protože již začínám řešit co dětem u nás ve škole na prvním stupni koupím nebo vyrobím, tak bych se chtěla zeptat, jestli nemáte nějaké další tipy? Napadlo mě vyrobit jim nějaká přáníčka se společnými fotkami. Na druhou stranu to asi bude docela pracné. Ještě mě napadlo koupit jim nějaké drobnosti. Docela mě zaujaly klíčenky pro děti, které se dají se koupit docela levně. Možná rovnou nakoupím i pro prvňáčky a pořídím jim na září nějaké reflexní prvky, šňůrky na krk, a tak... https://www.priveskynaklice.cz/blog/tipy-na-dar...

ai30
29. dub 2023

Kupovali jsme velkou kytku, ilustrovanou encyklopedii zvirat a prinesli buchtu. Jednotlive jsme nikomu nic nedavali.

lbm
13. kvě 2023

@ucitelkamisa mám dceru ještě ve školce, ale dětem vždy koupíme bublifuk a meloun a učitelky děti vždy podělí ;)
každopádně paní učitelky dětem vždy dávají na konci roku nějakou mlsku, maličkou hračku a fotku celé třídy ;)