Rýma u dětí do 7 měsíců, až 21 dní. Máte zkušenost?

bobikyveta
19. kvě 2009

ahoj holky moje sestra má 7 měsíční holčičku která od narození neuvěřitelně trpí na rýmy. Je jenom kojená a každou chvilku má rýmu. Navíc jí ta rýma trvává i 14 až 21 dní což si myslím není normální. Podle doktorky je to prý normál ale já myslím že je to blbost . Nezabírá žádná léčba. Prostě musí počkat až to přejde. Nemáte s tím některá zkušenost? Prosím poraďte.Yveta ☹ ☹

sluninka
19. kvě 2009

ahojky..tak u nás je to stejný...dr nám napsala homeopatika allium cepa 5ch a celkem nám zabraly...jen teď marodíme to už ale chrochtá, celý dny a noci odsáváme a to je teprve trest, chudák malá se snaží pořád dejchat nosánkem a nejde jí to ☹ je to trápení u tak malinkých prcků...

scharfinka
19. kvě 2009

Ahoj Bobi.....my zatím měli rýmu asi jen třikrát, ale potřetí to taky trvalo dva týdny a když jsem šla za mudrou, že se nás to nechce pustit, tak taky řekla, že rýma u dětí může trvat klidně tři týdny....ale mám bratránka, který trpěl na totéž a jeho maminka dost zvlhčovala vzduch vicentkou, nebo mu to dávala inhalovat, stříkala spreje s mořskou vodou a kromě toho ještě na mokrou plínečku přes postýlku i pár kapek eukalyptového oleje a zabíralo to..zkuste, třeba to k něčemu bude....brzké uzdravení 😉 jo a jinak určitě taky ty homeopatika.....