Školka nebo jesličky na Praze 9, 8. Doporučte

terda1703
13. bře 2009

Ahojky, může mi někdo doporučit školku nebo jesličky pro mého 2letého syna? Potřebuji se vrátit alespoň na 2 dny v týdnu do práce nebo bych mohla přijít o místo☹ Bude to pro mě asi horší než pro mého broučka, ten je hned všude jak doma, ale jinak to bohužel nejde.

teufelchen
5. únor 2011

Luci..a kde je ta školka?Pro mě je probém ten, že ja jestli se vrátim do původní práce..budu pracovat na Andělu..nejspíš už od pul 7 ☹ a jsem nepojízdna...Manžel pracuje na 2 smeny...coz je výhoda u odpolek..ale kdyz ma dopolední, už má od 6 ☹ fakt netusím jak tohle vyresime:o(

lucie.krajcarova
5. únor 2011

@teufelchen školka je v Neratovích, to asi nebude nic pro tebe. my to máme 13 km. jinak já jsem si zařídila částečný úvazek na 6 hodin, tak jsem ráda. ale i tak se děsím, odkdy dokdy budeme pryč z domu..

teufelchen
5. únor 2011

Luci..tak to je mega z ruky:o(...no ja jsem taky zvedava...navic ja jsem Slovenka..manža Moravák..jsme total bez babiček..známych..nemám nikoho na hlídani v případě nouze ☹

truny
17. lis 2011

Ahoj maminy, právě jsem objevila luxusní nabídku na Nebeslev na Maikyho školu na Proseku u Billy. http://www.nebeslev.cz/?NextDeal=2323&City=Praha
Půldenní hlídání 5h za 125 Kč. Voucher je za 250 Kč, tzn. buď na celý den - 10h nebo 2x po 5h. Sleva bohužel ještě není aktivní, potřebuji, aby se někdo přidal. Nemám s nimi nic společného, nedělám jim reklamu, jen bych potřebovala dát dítě do školky a tato cena je fakt dobrá, tak myslím, že by to mohl využít i někdo další, škoda, aby to neaktivovali. Sleva je do soboty 19.11., tak pospěšte. Díky.

berenika39
17. lis 2011

nevím, já bych ty dva půldny využila, objednám si to, jezdím tam, ale kvůli jednorázovému levnějšímu pohlídání dítěte...stejnou cenu mají i koutky, když potřebujeme nutně nakoupit. Já si blázen myslela, že je to sleva na školku na školní rok, jako že může chodit za tuhle cenu, a on je to jeden den 😒
ještě je čas, někdo další se najde.

truny
17. lis 2011

@berenika39 Můžeš koupit 2 vouchery, tzn. 4 půl dny za pětikilo. Koutky sice mají stejnou cenu, ale tam se jim nikdo nevěnuje, tam je vypustí a hrají si sami. Děti se tam střídají, takže když si tam najdou kamaráda, tak může jít třeba za chvíli pryč a příjdou jiný děti. Taky bude půlden stejná parta dětí a bude s nima aspoň někdo něco dělat, teda doufám. A taky v koutku je asi nedáš na 5h, to by se asi tvářili... Jestli dáváš do koutku, tak na Harfě v Bambuli je to supr, přes týden je tam 50% sleva na jejich zákaznickou kartičku, takže 2,5h jsou třeba za 40 Kč. Chci to zkusit, nikdy jsem ji neměla takto dlouho pryč.

projesle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
projesle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
projesle
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ludva
18. lis 2011

@truny Vlastní zkušenost nemám, ale maminky moc spokojené nejsou... V dnešní době možná spíš než akce na Nebe slev zaberou dobré reference od maminek 😉

mrketa
21. lis 2011

@elliott
Ahoj,našla jsem v diskuzi,že tvoje děti chodily do jesliček na Proseku.Chtěla jsem se zeptat jestli nevíš,buď z vlastní zkušenosti,nebo od známých, jak to vypadá s přijetím,když čekáme druhé.Synovi budou 3 až v prosinci,takže do školky se nemáme šanci dostat.
moc děkuju za odpověď

futura
6. pro 2012

Možno tato informace bude pro někoho užitečná .. naše dcera chodí do školičky v Jahodnících, ul. Písčitá... a jsme víc než spokojeni a dcera taky.. Berou tam děti od 18 mesicu.. Chodíme tam už rok a pul..Co se tyká ceny, tak mam pocit že je nejlevnější v okolí

projesle
28. pro 2012

@lucie.krajacova - cena jeslí v Měšicích se počítá na základě odchozených hodin/dnů, tedy obecně se dá říci, že začíná od cca 4.000 Kč, záleží na tom jak často budete chodit. Blíž jsou ale i jesličky V Budyšínské, nebo Kokořínská, více o nich, pokud tě to zajímá na našem profilu.

maxicek13
18. únor 2013

@futura- Ahoj, chystám se na návštěvu do školičky v Jahodnicích, synovi bude v listopadu 2 roky, jak moc jste spokojeni se školičkou, zázemím školičky, personálem a stravou? Moc, moc děkuji za zprávu

futura
18. únor 2013

@maxicek13 Ahoj.. školička se od ledna přestěhovala na Bezdrevská 546, Praha 9 - Jahodnice..máji tam teď víc místa ale nemají ještě všechno dodělané podle představ ředitelky.Jídelní koutek mi přijde moc mály, ale prý to budou měnit. Dcera tam chodí skoro od 2 let.(od 20 mes). Na začatku jsme ji dadvali na dva krat tydne a pak od dvou let na cely den. Nikdy jsme neměli žádny problém.. Personál a ředitelka jsou moc míly a je na svém miste… I na dceře poznáváme, ze se učitelky o děti starají.. Kazdy den máji nějaký program( vytvarka, tanecky, společne hry, čtou detem pohadky a t.d). Pořádají pro děti narozeninové oslavy. Co se tyká stravy, tak moc nevím… ale dcera zatím nemela žádné střevní potíže. občas poví, že ji polévka nechutnala, a občas si ještě přidá. Vím, ze jedna maminka si objednávala jídlo ze školičky domu.. Dopoledne a odpoledne mají svačinu. Přes den jsou tam 10-15 děti a 2 učitelky. Tohle se mi moc libí.
Pokud budeš mit dalsi otazky, vzdy rada odpovim🙂

lenul3
28. únor 2013

ahoj všem,
nedostali jste se do školky? .... nebo potřebujete hlídání jen tak? ....
ráda bych Vám nabídla spolehlivé, zábavné i naučné hlídání Vašich ratolestí. Jsem učitelka mateřské školky z Prahy 9 Proseka a nabízím hlídání dětí 2 - 6 let ve své domácnosti i ve školičce, kterou nyní dětem zařizuji.
Můžete u nás být nárazově i dlouhodobě, pár hodin i celý den. Co se týče ceny, domlouvám se k oboustranné spokojenosti. Ve školičce cena 30,- kč za každou odchozenou hodinu + 2500,- měsíční paušál + 1500 zápisné. Jestli máte zájem pospěšte si, místa jsou omezená. 🙂
Těším se na Vás Lenka 🙂
lenul3@email.cz, T.č. 605 866 799

tuciiii
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miniskolickakatibertik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miniskolickakatibertik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lutta
12. čer 2013

Holky obnovuju diskusi, sháním školičku, jesle nebo spolehlivou chůvu v okolí Horních Počernic. díky moc za tipy.

anka3967
13. zář 2013

Vy nekdo o sukromny skolce do 4.let kde se neplati vopred

anka3967
13. zář 2013

Vy nekdo o sukromny skolce do 4.let kde se neplati vopred

sabatko
13. zář 2013

@anka3967 Syn chodil do Heřmánku, nejdřív na Černém mostě (tam bohužel museli prostory opustit) a nyní na Ládví, byli jsme tam moc spokojení. Platí se od 3 let 5000 kc + stravne, což si myslím, že na Prahu super. Mají i jesle od cca 2 let.

hlasil
20. říj 2013

@lutta Hledám tu něco pro nás, nenašla jsem, ale tobě by se třeba mohlo hodit tohle http://www.jakoumaminky.cz/. Nedávno to někde našel manžel, tak mi poslal odkaz, ale víc o tom nevím, máme to přeci jen z ruky.

brsh
20. říj 2013

http://www.skolka-bystrouska.cz/ zkuste tuto - za dobre penize 🙂

khaka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz