Školka nebo jesličky na Praze 9, 8. Doporučte

terda1703
13. bře 2009

Ahojky, může mi někdo doporučit školku nebo jesličky pro mého 2letého syna? Potřebuji se vrátit alespoň na 2 dny v týdnu do práce nebo bych mohla přijít o místo☹ Bude to pro mě asi horší než pro mého broučka, ten je hned všude jak doma, ale jinak to bohužel nejde.

ygreen
13. bře 2009

Ahoj, záleží kde. U nás je prý výborná Školka spojenců. Ale zrovna dnes jsem se dívala a na netu je dost školiček i soukromých a malých na praze 9.

ygreen
13. bře 2009

JO promiň u nás je v Horních Počernicích

lenerka
14. bře 2009

ahoj tak já jsem taky z Prahy 9
školek je tu hodně,ale je to tu narvaný,taky budu mít problém malou do školky dostat
my jsme z Proseka
a jsou tu i 2soukromé

jesličky tu jsou pro pracující maminky a pro děti snad do 5let
mrkni na net

elliott
18. bře 2009

Ahojky, my jsme z Proseka - a vřele můžu doporučit stacionář v Českolipský ul. ( jesle), jsou tam naprosto super, strašně moc hodný " tety " a otevřeno mají až do 18:00. Školka v Novoborský ul. je taky fajn, ale kdybych mohla, tak by moje děti chodily jen do jeslí a pak hned do školy 😵 😵 😵

elliott
18. bře 2009

Jo, já hlava dubová...
jesle v Českolipský jsou pro děti od 1 roka do 3 let, ale ved. jeslí může povolit výjímku - prodloužení o 1 rok, tedy do 4 let. Já to tak měla se synem - školky něměli místo. 😵

kiaa
26. bře 2009

Dobrý je i soukromý Trojlístek ( buď na Proseku nebo v Čakovicích). Dcera chodila teda jen chvíli,ve 3 letech ale byli jsme spokojení. Mají i svoje stránky, tam bude víc informací, ale pamatuju, že tam byly i mnohem menší děti.
Myslím, že je to trojlistek.unas.cz.

kiaa
26. bře 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, když tu zmiňujete školky na Proseku, jaké máte reference? Slyšela jsem, že nejlepší jsou Novoborská a Veltruská, a Šluknovská je snad nejhorší, ale nemám nové informace. Jinak je mi jasné, že je tolik dětí, že budeme rádi, když dceru dostaneme vůbec někam...

elliott
27. bře 2009

Ahoj, můj syn chodí do školky v Novoborský a nemůžu si stěžovat..otevřeno .mají 6:30 - 17:00 ( většina školek)
A učitelky jsou fajn, jsou tam smíšený třídy - to zn. že třídy jsou všech věkových skupin. Starší děti pomáhají mladším, což si myslím, že je jedině dobře. Údajně nejlepší školka je ve Veltruský ul. - vyhrála jako nejlepší školka v Praze 9...???? 😵

kiaa
28. bře 2009

Díky Elliott, zkoušíme to na Veltruskou, tak snad budeme mít štěstí... 😉 Letos by měli brát o 50 dětí víc, ale když jsem viděla tu frontu na přihlášky, tak to asi nebude stačit. V Novoborské jsme stáli loni frontu 2a půl hodiny na přihlášku a když jsme to vystáli ( já těhule, sněžilo, no super), tak nám řekli, že je šance až jako předškolák 🙄

sisa88
14. kvě 2009

ahojte - chcela by som sa spytat, ci mate skusenost a kde su detske jasle pre deti od 1 roku v Prahe 9...diky

ocicka
29. kvě 2009

Ygreen, my ted taky bydlime v Hornich Pocernicich, mohla bys prosim napsat kde jsou tady jeslicky (mrnousovi jsou skoro 2roky) a mne se nepodarilo na bu tady nic najit..Diky

sisa88
4. čer 2009

ocicka- podarilo sa ti nieco zisitit? j totizto byam hend vedla v ujezde a nezdsa mi, zeby tu nico bolo.

dankajuskova
12. čer 2009

ahojte,docela me zajima tato tema i kdyz ma dcerka ma jeste jenom 2 mesice.kdy ji mam jit prihlasit do jesli kdyz chci byt doma jen do ji 2 let.a nevite kolik se asi priblizne plati v jeslich?dekuju

ocicka
25. čer 2009

sisa nic jsem nenasla..Skoda docela jsem doufala, a chtela jsem prcka pomalu zacit zvykat..Tady jeslicky opravdu chybi, dobra inspirace pro nekoho 🙂

cukromilka
27. črc 2009

podívej se sem mohu doporučit. http://www.skolkapraha.cz/

timulenka
17. zář 2009

máte ještě někdo zájem o jesličky v Horních Počernicích?

megan2
2. led 2010

AHojky,chtela jsem se zeptat,zda nemate nekdo zkusenost..
synovi budou v cervenci tri roky,takle letos chceme jit k zapisu-Bydlime vlastne na Proseku-ale katastralne patrime pod Letnany.Jsou to baraky u zastavky Ceskolipska-hned pres ulici ale mame skolku Novoboská.Postou patrime na prosek..
Syna bych rada dala do Novoborske,ale vubec netusim zda budeme mit sanci,navic jsme ted tehule..
Myslite ze hodne resi Letnany x prosek??

kiaa
3. únor 2010

ahoj Megan,

nechci strašit, ale pokud jsi těhule,tak asi není žádná šance. Takhle jsem hlasila dceru na Novoborské před 2 lety, vystála 2,5 hodinovou frontu ve sněžení jako těhule, podívali se na mě a řekli, že dceru vezmou nejdřív jako předškoláka. Teď jsem prý těhotná a pak budu na mateřské s druhým dítětem. Nakonec ji nevzali ani ve Šluknovské.
Další rok jsem zkoušela Veltruskou, také nic, takže dceři je 5 a čtvrt a půjde teprve příští rok poprvé do školky.

Takže naProseku určitě šance není. Jo na Novoborské(říkaly maminky) je "sponzorský dar" 20 000 do přihlášky,
ale to jsem nezkoušela. 😖

jeslicky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petruci6
30. zář 2010

ahojte baby,potrebujem poradit nejaku dobru sukromnu skolku v Prahe 9
viete mi nieco odporucit? pocula som o Certovem vrsku,chodi tam nejake vase dietatko? je to sice Praha 8,ale na nete som nenasla nic blizsie

lucie.krajcarova
3. říj 2010

ahojky, nějaké nové zkušenosti s jeslemi a školkami? sice nepatříme pod Prahu, ale při výběru jeslí to snad tolik nevadí..

petruci6
6. říj 2010

ahojte vidim,ze nikde nikoho? 😕

brisalek
6. říj 2010

@petruci6 ja jsem cetla o "Woutikuv svet na Vysocnska", ale je to hodne drahe.

petruci6
6. říj 2010

co som pozerala,tak su zhruba do tych 10000KC na mesiac nie?

lucie.krajcarova
6. říj 2010

tak to je něco jako Měšice, tam to taky vychází na 10... to je ale pálka..

brisalek
7. říj 2010

@petruci6 jo,jo podle toho jak casto tam deti chodi a na kolik hodin za den...kdyz kazdy den od 8 do 6 tak tam bylo myslim necelych 11tis. Ale ja jsem nehledala jine skolky soukrome a neporovnavala. Na prvni cteni mi to teda prislo fakt dost. Ja jsem chtela, ze bych tam chodila do materskeho centra, aby si tam mala zvykla a pak bych ji tam okolo 2 let zacala obcas davat.

petruci6
7. říj 2010

ja viem,ze je to vela penazi,ale my nemame na vyber,o rok ju uz niekam musim dat a ked nemame trvale bydlisko v prahe tak mi ju do statnej nezoberu,lebo vsade je nedostatok miesta,jedine co nam ostava je sukromna 😖

berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie.krajcarova
7. říj 2010

@berenika39 no teda, pěkná hrůza ty jesle za ty nekřesťanské peníze!!
teda, to se máš. manža taky pracuje na praze 4, ale to se může změnit. koukala jsem na prosek, tam to vychází na 6 tis... no právě.. a já chtěla jít do práce na částečný úvatek 5-6 hodin denně. to bych se musela sakra otáčet 😝

berenika39
7. říj 2010

no tady u nás ta nižší cena je pro ty, co mají živnost na obvodě - odvádějí daně P4, tak jsem měla kliku. jinak za sedm tisíc bych ho tam taky nedávala...jdeme tam spolu poprvé v pondělí, do konce října máme na zvykání, můžu tam být s ním, jen hodinku, dvě...od listopadu by měl chodit po+út. uvidím,jak tam bude spokojený, nic mě netlačí, můžu ještě zůstat doma, i tak pracuju jeden den a beru si ho s sebou, což začíná býti dost náročné🙂)). má rád děti, absolutně v klidu je s kýmkoliv , tak snad bude spokojený. to jediný je důležitý, kdyby tam ten říjen nedal a plakal by pořád, nechtěl tam být, tak to odpískám a půjde až v září ve třech letech do školky. ovšem - pokud nějakou najdu - už ted mám nerva. jediný,v co doufám, že děti z těchto jeslí se snáz dostanou do školky, mají tam dvě, které patří pod stejné zařízení. tak snad. ale bude to bitva - v roce 2008 se narodilo moooooc dětí.