Šťítí se Vaše dítě něčeho?

karot
26. únor 2009

U nás to začalo cca před měsícem,když mi Adam raboval ve skřínce pod dřezem v kuchyni.Myla jsem nádobí a koukám,že si vytáhnul (novou)kovovou drátěnku na nádobí.Chvíli si jí prohlížel,pak zařval a hodil jí na zem.Prohlídla jsem mu ruce a nic mu nebylo.Ale od té doby se jí i mojí houbičky na sprchování štítí. 😀
Začala jsem toho docela využívat,............nakoupila jsem si zásobu těchto "zázračnách" 😀 drátěnek a strkám je všude,kam nechci,aby mi Adam lezl.Jako je třeba zásuvka v kuch.lince na nože a příbory,skříňka pod umyvadlem v koupelně,kde máme čistící prostředky apd. 😉
A Co Vaše děti?

aadula
3. bře 2009

moja dcéra sa štíti žuvačky a to už od malilinka, takže v živote žuvačku nežula

zitaje
3. bře 2009

Moja mala sa nestiti vobec nicoho, omrvinky musim hned zametat, lebo funguje ako vysavac, ochutnava aj snurky v topankach, spinave ruky (najlepsie od bananu) si utiera do vlaskov a potom je cela stastna. 😠
Ale inak je v poriadku. 😒

kubaka
4. bře 2009

starší syn se štítí všeho slizkého - slimáci, šlachy v mase, rozšlápné žížaly atd - až se mu zvedá žaludek, nesnáší upatlané ruce (ale že by si je zrovna myl, to neee),
maličký má hrůzu z much, které v zimě spí mezi okny a když se dostanou dovnitř, panicky a zpitomněle pobzukují po pokoji. To už huláká "buija" - bojiím se.

karotky
30. bře 2009

Áda se momentálně štítí i psích výkalů a nebyla bych to já,abych toho nevyužila,že?! 😀
Takže,když jdeme na procházku a chci,aby mi dítě neopouštělo chodník a neutíkalo do trávníků a jiných různých zákoutí,pohrozímtím,že je tam plno hovínek a když tam půjde,tak bude strašně smrdět(hrozně ho natahuje z vlastního bobku v nočníku 😀).V tu ránu se oklepe,zamručí a běží za mnou jak pejsek. 😀

martina46
30. bře 2009

Karotky 😀
Malá sa najnovšie bojí práčky, predtým v pohode.

nikkos
31. bře 2009

Náš malej se štítí gumových rukavic. Takové ty chirurgické, občas si je beru na mytí nádobí a on dělá děsně znechucené ksychtíky a utíká 🙂

Dát je všude kam nemá lézt? Perfektní nápad! Jdu na to, mám jich celou krabici 😉 😉 😉

standu
31. bře 2009

stitit sa niecoho???? ani napad. najnovsie lezie do odpadkoveho kosa 🙄

kaciska
31. bře 2009

to samé jako standu....všude vleze a ničeho se neštítí.. 😀 😀 😀 😅

timbouctou
31. bře 2009

my dřív v koši rádi hrabali, dnes tam všechno odneseme. Nemůžu najít ovladač k televizi? Jdu najisto do koše na prádlo 😀

Ale hlavně máme novou fobii - modrá obrazovka s obrázkem manty v kapce vody při zapnutí DVD přehrávače. Nechápu, modrá mu nikdy nevadila. Vlastně mu to nevadí ani při tom zapínání, už to musí vědět, ale stejně jde a ten čudlík mačkne 😅 To je pak řev, divím se, že na nás sousedi ještě nikoho nevolali, že tu mučíme děti

schwarzovka
31. bře 2009

mazacího sejra 😀 😀 ...dnes jsem to zjistila, když mi hrábnul do chleba, co jsem ho měla namazaný...chudák a jak se ho snažil setřást... 😀 😀

terry2
1. dub 2009

malá se štítí-drobku,fleku,ušpiněný ruky-na všechno dělá blééé 😒 Je to děsná uklízečka 🙂 a nejhorší je,když má umazanou ruku,to dělá strašný scény 😒

raadaaaa
29. led 2017

@trixi celkem stará diskuze, ale mám otázku ohledně toho jak sjte psala že Váš syn se bojí sněhu. Jak jste to řešila s chozením ven? Kdy ho ten strach opustil? Nutila jste ho na sníh? Můj syn se právě bojí sněhu. Ale jen na něj šlouopnout/jít po něm. Nedostanu ho momentálně z baráku. Minulý rok mu nevadil. Teď mu je 27 měsíců. Děkuji za info 🙂