Šťítí se Vaše dítě něčeho?

karot
26. únor 2009

U nás to začalo cca před měsícem,když mi Adam raboval ve skřínce pod dřezem v kuchyni.Myla jsem nádobí a koukám,že si vytáhnul (novou)kovovou drátěnku na nádobí.Chvíli si jí prohlížel,pak zařval a hodil jí na zem.Prohlídla jsem mu ruce a nic mu nebylo.Ale od té doby se jí i mojí houbičky na sprchování štítí. 😀
Začala jsem toho docela využívat,............nakoupila jsem si zásobu těchto "zázračnách" 😀 drátěnek a strkám je všude,kam nechci,aby mi Adam lezl.Jako je třeba zásuvka v kuch.lince na nože a příbory,skříňka pod umyvadlem v koupelně,kde máme čistící prostředky apd. 😉
A Co Vaše děti?

j.a.n.u.s.
26. únor 2009

karot..jsi kouzelniiik!

Hele, nase El se normalne stitila snehu...ze zacatku, ted uz v nom plave!
Jinak se stiti spiny na sobe jako takove, treba jak se kapne na ruku tvarohacek, tak hned musi jit utrit-umyt-vydezinfikovat nejlepe 😀

lenkabu
26. únor 2009

Zatím se neštítí ale zdá se že se bojí výšek.

lenkabu
26. únor 2009

Vzhledem k tomu že já mám závrať i ve stoje na židli,tak to má mít po kom 🙄

bianca
26. únor 2009

karot stastna to zena 😀 😀 😀

karot
autor
26. únor 2009

Janus,..............já jen využívám situace a snažím se jí zhodnotit. 😀
Pořád lepší a účinnější,něž ho mlátit. 🙂

junovka
26. únor 2009

boji sa pavukou...ale za to asi moze jej starsia sestra 🙂 😉

sorathia
26. únor 2009

karot: tak to je teda forek 🙂

U nas je to taktez spina.... pri kazdem jidle musime mit 705 zinek a po kazdem soustu utirame ruce, pusu i stul a pomalu i vytirame podlahu.... ted se k tomu pridava ee na koleckach kocarku... tim je mysleno i mikroskopicke zrnko pisku, takze umyvame kocarek a okoli po kazde prochazce.... 205x za den vysavame...tedy pokazde kdyz se na zemi ukaze nejake ee.

Kazdopadne az se vzbudi soupnu mu dratenku 😀

sarinkam
26. únor 2009

junovka, 😀 😀 nasad pavouky do prihradek 😀 😀

aponchie
26. únor 2009

damicce vadi kdyz ma zaprasenou pusinku a kdyz smrka musi se to okamzite otirat nesnese aby ji to kapalo na rty 😀 a vadi ji strasne vitr v obliceji to lapa po dechu krici hysterci jak pominuta

astrane
26. únor 2009

Zatím ničeho,ale pavouci v šuplíkách mě fakt pobavili 😀 😀 😀

berynka
26. únor 2009

U nás kolem roku fungovaly čínské koule 😀 . Hedule vadily, jak nepravidelně zvoní. Docela dlouho trvalo, než si na ně zvykla. Do té doby jsme je dávali nad schody a ani se k nim nepřiblížila 😉 .

trixi
26. únor 2009

nas Matej sa stiti snehu. Ma z neho doslova fobiu. Zatial ho to nepreslo. A neznasa snehuliakov. Neviem ako by som takych snehuliakov nastrkala tam kam nema liezt 😀 .
A co sa tyka spiny-omrviniek, a spiniek na zemi, bude na to hukat a kazdemu oznamovat, potom to zoberie a kazdu spinku nesie do kosa ako keby palila. Zato v kosi by sa prehrabaval velmi rad.

bubba
26. únor 2009

moja mala nenavidi spinku na rukach a tvari(co i len najmensiu),vlas vo vani,vodu v ociach(a to sme rok chodili plavat)a maso a cudzie tety co ju stale chcu ohmatkavat za licka 😅 😅 na toto vsetko je alergicka

slunicko552
26. únor 2009

no nemůžu říct,že by se přímo štítil,ale nesanáší sníh na botách-takže při každém kroku si je čistí 😅 🙄 Smítka na zemi,vítr a sluníčko,když na něho svítí a je jedno kam ☹

jakoubka
26. únor 2009

jé slunicko552,tak mi úplně stejně 😀 Teda až na to sluníčko.I v obchoďákách uklízí 😅 Furt a-a-a-a- 😅

slunicko552
26. únor 2009

jakoubko 😀 Je to sranda,hlavně,když přijdeme k někomu na návštěvu 😝 Jinak to sluníčko mě mrzí,ale musí si zvyknout,nic jiného mu nezbývá.Jenom u toho vždycky řve mamí né né,a to mu zasvítí třeba jenom na nohu 😒

martina46
26. únor 2009

karot, genialne! 😀
nasaej malej nevadi, ked jej praskne balon v rukych, mama nadskoci od laku a dieta nic 😀
ale ked nejaky plysak vydava nezny zvuk - pesnicku alebo neznym hlaskom povie - dobry den dobry den- to je koniec!
taku hracku uz nechce 😀

vojtisek2007
26. únor 2009

naš malý se štítí naší vodní želvičky - všichni ji chováme a hladíme po krunýři a on že je bléééééé a pak mu taky hodně vadí, když si třeba při čištění zubů pocáká tričko, tak okamžitě ho sundá a dává do pračky a bere si čistý a nemokrý, ikdyž ty kapičky jsou třeba úplně minianturní 😀

mispuli
27. únor 2009

Honzík,když začínal lézt,tak mu vadila tráva,dali jsme ho na deku a měli jistotu,že nikam neuteče.Teď jsme na tom podobně jako vojtisek,vadí mu,když se třeba jen trošku poleje,hned to rve dolu a je u toho menší scénka,taky mu vadí zvuk,který vydává Míšin lezoucí medvídek Pú, 😢

rainbow
27. únor 2009

A´hojte, tak táto tema ma zaujala, malý sa už asi dva týždne nedotkne našej koženej sedačky, teraz sa k nej už ani na meter nepriblíži, už nám to začal robiť aj v aute na bočný tapacír na dverách, no a doterz mu nevadilo nič 😕
a ešte má strach pred plagátmi na stenách

kili
27. únor 2009

Adamko sa bojí, keď sa kovový haluškovač škriabe po kachličkách, nie teda že by som to mala vo zvyku ja, ale Samko, tak Adamko sa vtedy rozplače. Ináč im nevadí asi nič.

timbouctou
28. únor 2009

Tak já jsem dnes zjistila, že se Alex hystericky bojí panenek, co má pražská babička poskládané v ložnici. Dneska seděl na nočníku a hrabošil mi v tašce a nějak zavadil o jednu tu pannu. Ta spadla kus od něho a on se úplně skrčil do klubíčka a spustil řev, že by se za něj nemuseli stydět ani ve Vřískotu. Málem jsem dostala infarkt. A taky nesnáší výtahy, musí mít hlavu přikrytou bundou a musíme ho hodně pevně držet, jinak jeden z nás šlape s 11,5 kilovým klučinou do 4. patra pěšky 😅

kim
1. bře 2009

Drátěnky a pavouci jsou výborný 😀 😀 😉 😉
Daník nemá rád drobečky kdekoliv, hned to zametá nejlépe na zem..štítí se chemlonu nebo takového toho hnusného materiálu, co mají některé hračky místo vlasů a umělých kytiček(má tchýně) na tyto dvě věci dělá strašný ksichtíky a když na to sáhne, oklepe se a hodí od sebe pryč

dadka212
1. bře 2009

Tak náš Maťko neznáša hovienka 😅 nechce ani kakať do šerblíka, jeden čas kakal asi týždeň a teraz ani za nič 😔 keď sa vykaká do plienky tak si zakrýva oči a nos uterákom 😖 ....

....ale zas to využívam keď vonku robí scény a hádže sa o zem, tak mu poviem, že je tam hovienko a behom sekundy je hore 😀 ale na to som prišla až nedávno 😀

timbouctou
1. bře 2009

dadka - dobrý 😀 😀 to by měl mít náš prcek, ten si vždycky vyhlídne nějaký zvláš´t hnusný a žene se k němu že ho nestačíme chytat 😅

elucinka
2. bře 2009

Ahoj holky...tak to náš Adík bohužel zdědil po mně fobii z hmyzu...jak leze po stole brouček nebo beruška, otřese se a běží pryč a u toho volá ble ble 🙂 U mě to neviděl, snažila jsem se před ním to moc nedávat najevo, ale začal tak reagovat úplně sám. Nedávno jsme byli na chatě a topili tam v kamnech...probudili jsme tam motýlka, jak ho Adam viděl, měl úplně záchvat, otřásal se, měl husí kůži a brečel. Tak v létě bude venku asi veselo.... 😖

simone
2. bře 2009

Tak my jsme na tom asi uplne nejlip.Poku ve vane plave nejaky malicky drobek,tak zacne Verunka pistet a uz se v tom koupat nebude,kdyz jsme venku a je blato a ma spinave boty,tak je cela nervozni,ze je musime umyt. Jak byla mensi,tak i ruce,,pri maovani se trochu uspinila a uz jsme ji museli umyvat,ted uz vydrzi.
Taky nesnasi hmyz veskery. No ale asi nejhorsi je ta vana,ted uz je trochu lepsi,protoze jsem ji rekla,ze tam plavou dropky z buchty 😝

simone
2. bře 2009

Jo a ze zeme nic nesni od miminka,automaticky to jde vyhodit anebo ze to chce umyt

martinaema
2. bře 2009

emku úplne vytrasie nenafúknutý balón 😕 Pritom s nafúknutým sa vie vyblázniť do nemoty ale vyfučaný chytiť do rúčky ani za svet - to sa uteká schovať a kričí niééé, bojíííím

edita33
3. bře 2009

moj starsi zae nezje po druhom nic,,ani ja,,ani sa nenapije tak viem ze v skole nehrozia kutiky ,on ked nieco doje a este si zapita tak aspon lyzicu musi rozbrat druhu cistu,lebo ostalo na tom jedlo,,no hruza,,