16měsíční dítě má strach z metra

voboi7at
25. zář 2018

Dobrý den, nikde jsem nenašla na tohle téma diskuzi a jsem už trochu nešťastná. Žiju v Praze a mě dítě se opravdu hodně boji v metru. Je jí 16 měsíců. Má někdo radu co s tím?:/ Začne křičet už na nástupišti...

slimacikmia
25. zář 2018

@voboi7at počkať a prežiť... V tomto veku majú deti rôzne zdroje strachu, niektoré sa boja vysávača, celkovo hluku, veľkých áut, snehu, zvierat, ľudí... no a niektoré metra

martaskaaa
25. zář 2018

S tim asi nic neudělaš. Ja jako malá se bála kdyz na kolej přijížděl vlak a pisakly brzdy, hrozne jsem řvala, ale samotná jizda byla uz ok. Časem to přejde, uvidíš

zavodnice
25. zář 2018

Mě strach z metra přešel ve 22 letech. Hodně jsem si s tím užila. Měla jsem úplně hysterické záchvaty, když jsem měla s mámou jet nakupovat. Radši jsem jela čtyřmi přestupy po povrchu.

balogis
25. zář 2018

Jsem dospělá,v Praze ziji od narození,strach z metra mám stále,zdají se mi o něm i zle sny-třeba jednou za půl roku.jezdím kvůli tomu všude autem a když to nejde,tak raději busem i o hodinu déle.u mě jde pravděpodobně o agorafobii z nástupišť jelikož v metru jako takovém uz se nebojím.boji se dítě nástupiště či cesty vagonem?

priefi
26. zář 2018

@voboi7at syn mel toto s autobusem, za par mesicu bez problemu.

milunka28
26. zář 2018

je to o cviku, určitě si zvykne, chce to hlavně pevné nervy 😉

klosnice
26. zář 2018

Moje děti se takhle bály v tramvaji... vždycky, když se mělo někam jet, byla to sscéna na bůh ví jak dlouho.. neknečné vztekání a řvaní.. nakonec to opravdu odeznělo samo