Syn přečůrává nočník

yelowangel
11. říj 2016

Ahoj, maminky co máte chlapečky prosím o pomoc. Začínám našeho drobka učit na nočník jenže mě ho přečůrává. Část jde do nočníku a část prostě ven. Máte nějaký typy co s tím nebo prostě budem muset kouknout po nočníku co má větší ten střed? Máme klasický krtečkový, takovýto ale v modrým https://www.zbozi.cz/vyrobek/chicco-gmini-hudeb... Co jsem ale koukala nenašla jsem žádný co by měl nějak extra velký ten střed. Jak to řešíte vy? Moc děkuju za rady.

yelowangel
autor
11. říj 2016

vážně s tím nikdo nemá zkušenosti?

kotty
11. říj 2016

co pamatuju u chlapečků v rodině, tak z počátku, pokud sedí, pinďu prostě přidržet dolů, časem to zvládne i sám. Prostě tím proudem se to trochu napřímí a jde to ven.

luj89
11. říj 2016

a nemůže čůrat ve stoje do WC?

efijil
11. říj 2016

Dobrý den, mám takový dojem, že v začátcích odplenkování je to asi zcela běžné. U nás to bylo to samé. Oni se dělají nočníky různých velikostí - takže jsem pak dokupovávala větší nočník a snažila jsem se ho posadit hodně dozadu. Jinak co je parádní, je redukce na záchodové prkénko - úplně to obyčejné bílé stačí. To bych řekla, že je ještě lepší než nočník - tedy alespoň u nás...

yelowangel
autor
11. říj 2016

děkuju za rady, sedět dlouho nevydrží tak prvních 30 sekund takže spíš zkoušíme zatím nočník než redukci ale ta je v plánu jakmile si bude umět říct že se mu chce. To že by stál a čůral do záchodu s tak hyperaktivním dítětem nepřichází v úvahu, prostě bych ho tam neudržela. A děkuju za tip na nočník při nejhorším vyměníme za tento 🙂

scvrcek
11. říj 2016

Syn cural jedine ve stoje, v sede se na zadny nocnik nebesel. Pak na wc detske prkenko, ale musite mu pindu pridrzet a strcit dovnitr.. Jinal to jde ven vzdycky, to je snad normalni..

horymili
11. říj 2016

Pro chlapecky doporucuji ten od chicca co posilala japona...my ho mame a spokojenost, musite mrknout aby miril dolu 🙂...pripadne posunout 😃
My kupovali v pompo...ale uz pred 2lety

monasek84
11. říj 2016

Ze zacatku jsme pindoura pridrzeli, aby cural do nocniku a ted to na nocniku i redukci automaticky dela sam.

lucizal
11. říj 2016

Ja jsem teda synovi pindika zezacatku pridrzovala,aby to slo do nocniku. Ted uz to umi sam

hojda
11. říj 2016

Měli jsem Chicco a bez problémů.

houpacikonik
11. říj 2016

Měli jsme různé nočníky. Nejvíce se osvědčil velký z Ikea. A pak obyčejný s vyššími zády, jen jsem ho posazovala naopak. Jinak přidržovat a být trpělivá. U nás je urologická vada penisu (na jedné straně je zkrácený a celkově zahnutý na stranu), takže se občas nestrefí nejen do nočníku, ale i do záchodu. trénujeme ve stoje.

astyna
12. říj 2016

ahoj, máme stejný nočník. Ale malý se na něj prostě nevejde - posadila jsem ho tam poprvé v 8.měsíci, to ještě šlo, ale nyní - skoro v roce - má prostě prdýlku celou přes nočník a má ho hrozně po chvíli "vyražený" a je mu to nepohodlný. Takže, jakmile se přiblížím s nočníkem, začne řvát. Takže nočník funguje jen jako hračka.

Pozítří jedu do Ikei koupit redukci na záchod - protože tam by ho to i mohlo více bavit.

yelowangel
autor
12. říj 2016

@astyna Na štěstí Míša je malinkej na svůj věk, je pod hranicí ale rychlost růstu si drží a odpovídá v dospělosti výšce partnera, takže u nás je tohle v pohodě, takhle je mu nočník akorát. Jenom prostě jak začne čůrat nejdřív to jde ven. Asi taky skončíme u redukce, dneska chci zkusit jak se nám povede přidržování a uvidíme.

monasek84
12. říj 2016

@yelowangel jinak ta redukce taky neni zarukou toho, ze neprecura. U nas taky dost zalezi jak se malej usadi, kdyz rovne a sedi vzprimene, pak se mu jeste natrci tim tlakem pindour, tak cura jako kdyby kolmo do toho vycnelku na redukci a tim to prska uplne vsude. Takze nez se to naucil, hlidali a pridrzovali jsme i tam.

barbora_barbora
12. říj 2016

Syn taky čůral mimo. Jediný nočník, který se po několika různých osvědčil, byl ten za 30 Kč z Ikea. Potom redukce na záchod a samozřejmě čůrání vestoje, to si pak rychle oblíbil a je to jistota 🙂

pafca4
12. říj 2016

My máme ten z IKEA a také ho přebírá, tak pomohlo buď přidružených pinďu nebo posadit na ten nočník obráceně, vzadu je to vyšší

pafca4
12. říj 2016

Grrr ta automatická úprava textu mě zničí. Mělo tam být přečůrá a přidržet

tulikiss
12. říj 2016

u kluku to jde resit tak ze si ho drzi dolu, ale ja tohle resila i s dcerou, vlastne do ted to resime, ona proste cura vzdy obloukem dopredu, takze nocnik, redukcni prkynkou vsechno slo mimo. musim ji vzdy drzet a ponorit vic do zachodu 😀

kika_21
12. říj 2016

@yelowangel Použila bych nějaký příběh-pohádku o hasičích, že se musí trefit přímo do ohně, třeba by to pomohlo.

yelowangel
autor
12. říj 2016

@kika_21 to on ještě nechápe je mu 14 měsíců, zatím to jsou spíš začátky takový to seznamování ale sem tam se to povede

kamila297
12. říj 2016

tak mu "ho" přidržte, časem se to naučí sám, nočníkem to nebude 😉