Syn se nedokáže ničím zabavit. Už si nevím rady 😞

eeefffaaa
6. led 2013

Ahoj mamky,
ani nevim jak zacit. Muj syn (21 mesicu) se absolutne nedokaze nicim zabavit. Hrat ho nebavi,kdyz si s nim hraju tak u toho chvili vydrzi,ale jakmile odejdu jde za mnou a cele dny u neho taky sedet nemuzu. Pohadky ho nezajimaji uz vubec,ani knizky,proste nic nic. Bavi ho jen lezt po me a po manzelovi,vytloukat a kdyz prijede nejaka navsteva sedi s nami u stolu,vsechno ze stolu bere,piti rozliva a leze i po te navsteve a to same kdyz jsme nekde my. Je pravda,ze ten starsi ho obcas provokuje a nenecha ho v klidu,ale ten je pres tyden ve skolce,takze prostoru ma az az a take to neni casto,aby ho az zas tak zlobil. Navic on se to od nej uz naucil a dela mu to same. Dalsi problem je,ze nechce vubec mluvit. On kdyz se mu chce tak opakuje,ale to je dost malo,jiank porad na vsechno rika "eeeee".Kolikrat s nim vubec nic neudelam,protoze on proste jako kdyz to dela naschval,ze se mu zrovna nevenuju,tak vsechno vsude vytahuje,takze porad odbiham k nemu a jen se vratim treba ke sporaku uz ma zase neco jineho.Stokrat mu reknu,tu pracku nech byt,to neni na hrani a on k tomu naschval jde a toci cudlikem a to je tak se vsim.A jako tecka nakonec,jak se mu trochu neco zakaze nebo nepovoli je schopnej brecet a vztekat si i hodinu.Snad jsem to napsala vse.Jsem uz hrozne zoufala a uz nevim jak s nim dal.Prijde mi,ze to neni moc normalni,ale moje mamka rikala,ze je to jen obdobi,ktere prejde,ale tohle trva uz snad od jeho jednoho roku.Za kazdou radu a nazor budu vdecna,snad mi nejaka veta aspon trochu pomuze.

kamila1979
10. led 2013

@kamila1979 a spí v pokojíčku na matracích, takže malý si vyleze kdy chce, ale naštěstí v rámci pokoje na kliku nedosáhne

eeefffaaa
autor
10. led 2013

@kamila1979 no ja mazu asi na telku...jeste hodim sprchu a jdu vegetit,vecery miluju!!!to je klidek,teda vetsinou jo a nikdo po me nic nechce,to spis ja chci manzel me vetsinou masiruje nohy a kdyz mam na neco chut tak mi to nosi a dela caje,sice kolikrat neco prohodi,ale to mu stejne nepomuze 😀

kamila1979
10. led 2013

@eeefffaaa no to já radši nic neříkám, jenom když se jde přes silnici, tak ho i vztekajícího chytrnu za ruku a odtáhnu ho na druhou stranu

kamila1979
10. led 2013

@eeefffaaa tak si to užij a naber sílu na roštáky na zítra. dobrou noc

eeefffaaa
autor
10. led 2013

@kamila1979 no napodobne 🙂 no jak jsem psala,muz si mysli,ze jsem nadclovek kdyz to s nima tak dlouho vydrzim,takze se snazi aspon mi to takhle ulehcit,ale taky vzdycky nema naladu 🙂 bez taky zapojit manzilka 🙂 dobrou