Tip na dárek pro dceru ke 3. narozeninám

kacuda
17. bře 2019

Zdravím, dcera bude mít asi tak za měsíc třetí narozeniny, potřebovala bych nějaký tip na dárek. Děkuji předem za rady.
Katka

gruyerre
17. bře 2019

@kacuda nevíme, co vše už má. Napadá mě třeba kočárek s miminkem, autíčko na dálkové ovládání, Lego nebo jiná stavebnice, kuchyňka, tabule, Albi tužka...

cilkat
17. bře 2019

U nás teď ve třech letech hrozně letěj stavebnice - duplo, duplo kuličkodráha, ale i takový ty dřevěný tvary, nebo dřevěný puzzle. Ale máme kluka.

mrav
17. bře 2019

Chodí dcera do školky? Napadá mě plyšák a to podle toho, jaké má zvířátko na své skříňce.

xxx3d
17. bře 2019

Pěknou knížku 🙂 třeba i s jejím jménem 🌷 někde se dá taky objednat kolekce písniček se jménem dítěte, tak to si myslím, že taky není od věci.
Jinak z těch hračkových hraček, to je takhle těžký říct, když nevíme, co už má. 🙂

kacuda
autor
17. bře 2019

@xxx3d To mě zajímá ta kolekce písniček se jménem. Nevíte, jak přesně se to jmenuje? 😉

xxx3d
17. bře 2019

@kacuda vím o tomhle
http://shop.mojechytredite.cz/pisnicky-pro-deti...
ale když si zadáte do vyhledávače - písničky se jménem dítěte - tak si myslím, že by se mohlo ukázat vícero odkazů 🙂

petka345
18. bře 2019

Známé co má tříletou holčičku, jsme dávali kinetický písek, a prý jí to baví jsme měli zpětnou vazbu 🙂

kacuda
autor
19. bře 2019

@petka345 To bude určitě lepší dárek, pohraje si s ním, když bude špatné počasí. Díky za tip.