Týdenní syn má co hodinu hlad, v noci se pořád budí

21ada
12. led 2016

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Malý má dnes týden, dva dny jsme doma. V porodnici všechno v pořádku, doma přes den krásně spinká, ale v noci se pořád budí... když ho nakojím, většinou se hned pokaká, takže za velkého řevu přebalujeme a když ho chci dát do postýlky, tak už zase otvírá pusinku na papání a chce prso... takhle to je pořád dokola, vůbec se nevyspíme... zkoušela jsem nechat plakat, ale nepomáhá, dokud ho nenakrmím, tak prostě nepřestane... je normální, aby mělo tak malé miminko co hodinu hlad?

akankeo
12. led 2016

@21ada ahoj, maly dela totez. V mem pripadne nema hlad, ale boli ho brisko. Ono sani totiz brisko uvolnuje, ale zase kdyz mu dam po hodine to prso, tak topak ma jeste vetsi neklid... Po opatrenich na brisko je v pohode. V noci se mi dokonce budi jen jednou ALE pokud mu v brisku bubla, spi vedle me, v postylce hned zadne nadavat...

sisstin
12. led 2016

@21ada ano, je to normalni 🙂

karlajasmine
12. led 2016

Je to normalni.. ty maly deti mivaji prehozeny den a noc a trva, nez se to srovna. Malej mi delal to samy, pak zacal vic spavat v noci a pres den byt vzhuru... ted uz mi pres den spat nechce 😀 Zkuste pres den mit pustenou televizi, svetlo, proste aby zjistil ze ve dne se mluvi... mluvte na nej atd.. v noci zase tma nebo uplne tlumeny svetla, nemluvit na nej, a jinak nevim jak to mas s kojenim ale me se osvedcilo na zacatku kojit v noci v sede, protoze jak ty prsa visi dolu tak toho vyteklo vic a malej se nemusel tolik snazit a vic se najedl, kdezto v leze se musel vic namahat a pil treba hodinu a nic moc nevytahl... tak muzes zkusit i to. Kdyz v noci kojim v sede, tak kojim max.20minut a pak miminalne 2hodky spi, i treba 3,4.. kdezto v leze mi prijde ze se porad budi a chce pit a dudlat prso..

21ada
autor
12. led 2016

@akankeo @sisstin @karlajasmine a to, že se mi pokaká ještě během kojení je taky normální? 🙂

sisstin
12. led 2016

@21ada jo, protoze funguje peristaltika, uvolni i vetry ;)

karlajasmine
12. led 2016

@21ada jo, to je bohužel taky normální 🙂

karlajasmine
12. led 2016

@21ada jinak s tím kakanim co já dělám je ze mu dám v noci jedno prso a pokud se pokaka tak jdu prebalit a pak uspim druhým prsem 🙂

sisstin
12. led 2016

Popr. jde pod prdelku strcit cinskej nocnik, kdyz vite, ze vam to funguje a nemusite prebalovat pak ;)

akankeo
12. led 2016

@sisstin to lze vyzkouset jeste pred, kdyz mi mkaly zvrni, dam ho vycurat a vystrilet pod nocnik a pak mu dam prso, bez toho kadi az pri kojeni