Usínala v klidu, dnes pláče

janca005
12. led 2018

Ahoj maminky.
Mám prosbu. Máte některá zkušenosti, že Vám dítko usínalo v klidu více než rok a plakalo až po nějaké době?
Dcerka (rok a 9 měsíců) mi usínala do nedávna sama. Pravidelně jí měním dudlík a jako vzdy jsem jí dala nový a starý dala pryč. Nový odmítala a plakala, nez usnula. Druhy den stale odmitala, tak jsem ji chtela vratit puvodni rozdudany, ale odmita vsechny, presto ma zachvaty breku, nez usne 😢 Uz je to dele nez tyden a ona hrozne place, nez usne. Mate s tim nektera zkusenost? Budu vdecna za kazdou radu 😍

petrasipkova1
12. led 2018

Co stoličky ? Dcera vždycky vyndala dudlík a mrskla ho přes celou místnost 😀 tak jí už dudlík nedávej a třeba se ho aspon zbavíte 🙂

janca005
autor
14. led 2018

Stolicky mne nenapadly 🤔 Ale ani neslinta nic. Zacinam se uz bat veceru, kdy pujde do postylky a zacne to 😔

sthanina
14. led 2018

@janca005 Ahojky, taky mi napadlo, že to můžou být zoubky, zkus v lékárně koupit zklidňující gel na dásně anebo zkus chladítko z lednice... Jo a syn u stoliček taky neslintal...

petrasipkova1
14. led 2018

@janca005 myslím,že u stoliček se neslintá, dcera slintala jen jako malinká u prvních zoubků pak už ne. Když byly třeba 2 špatné noci,zkusila jsem dát Nurofen. Ó gelik na zoubky si teď už i při těch poslednich petkach říkala 😁

janca005
autor
6. únor 2018

Moc dekuji za rady, holky 🙂