Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
17. črc 2009

ahoj holky,
tak my včerejšek strávily na super koupališti u nás na sídlišti, je to takový brouzdaliště malé po ramena tak se tam krásně vyřádila 😀 Dneska je zas pařák, tak razíme na větší koupaliště s minitobogankama 😀 Zítra se má ochladit na 23st tak jsem teda zvědavá 😲
Simčo ono je to asi individuální ... kamošky kluk běhal v 11měsících a v 20měsících už uměl skoro celou abecedu.
Sabula si ted taky oblíbila auta, pořád s nima jezdí po zemi, mě ani nenapadlo holčičce koupit auto 😀 a taky jsem jí koupila dětskej mobil, aby pořád nebrala ten můj, trochu mi vadí jak si to dává k hlavě 😔 tak snad ji to bude bavit s tím dětským.
Tak hezký den holky 😉

dzej
autor
17. črc 2009

ještě jsem se chtěla zeptat, malá se ráno probudila a má rty plný pupínků vypadá to jako aft nebo nedejbože opar. Nevíte co s tím? Prý je to pro malý děti hodně nebezpečný 😢

petronilla
17. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Jani-ten pension vypadá super,tak musíme najít nějaký termín,aby se to mohlo zamluvit 🙂 .To je fajn,že máte koupání takhle na sídlišti,já bych s malou vůbec na koupálko nemohla,je to ten typ dítěte,co bych ho pořád někde naháněla,chodila by na cizí deky,brala by si cizí jídlo,družila se s celým koupalištěm a ještě by mi mohla hupnout v nestřeženém okamžiku po hlavě do bazénu 😅 ,takže zlatě u našich na zahradě 🙂 .
No a stěma pupínkama teda nemám žádnou zkušenost ☹ ,ale afty bývají spíš zevnitř v puse,ne?Tak nemůže to mít něco z bazénu?Snad se to brzo ztratí,nebo budete muset k dr.

Simčo-Adélka mě taky takhle jezdí po zádech,s autem to je fajn,horší s kostkama od lega 😀 .S tím vedrem to je u nás taky děs,máme v bytě 27 st. 😝

Tak jdu věšet prádlo,Aduš asi už chrupe,tak rychle proklouznu na balkón dokud tvrdě spí 😵 .
Hezký den 😵

nadik
17. črc 2009

Ahojky, tak jsme si s manžou koupili nový foťák, jelikož nám naše zlatičko ten dosavadní odepsalo 😀 . Tak fotím co se dát a tudíž mám už skoro plné 3. albíčko. Jestli chcete tak se mrknetě. Večer snad dočtu co nestíhám, tak papa

coriven
17. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem Vás konečně dočetla, tady se toho naklábosilo 🙂) nějak teď nestíhám net, jsme u našich na baráku, tak je pořád co dělat a s tou naší poletuchou, jsem večer ráda, že sem ráda 😀
Ještě máme trošku komplikace na stavbě 😒 😠 , ale snad se to brzo vylepší...
Jani, penzionek hezký - jen to mám teda doost daleko ☹ , ale snad by se to nějak dalo vymyslet... Jen si sama netroufnu jet takovou dálku jen s Kájou... Jak se říká, když se chce tak všechno jde 😉 Já se hlavně bojím jezdit přes Brno, tak musím kuknout, jestli se dá nějak naokolo 😅
Ty pařáky sou taky síla, si člověk nevybere, horko nebo bouřky či zima... takové normální letní počasí asi ani nebude 😖
My konečně dodělali pískoviště a napustili bazén, zatím je teda studený, ale MM ho s Kájou trochu proletí, ta je tak štastná a píská na celé kolo, tak snad se voda stihne ohřát 😀
Jani, s těmi pupínky zkušenosti nemám a jsou takové puchýřkovité? Nebo jen jak potničky?

Hezký den všem 😵

ajvi
17. črc 2009

ahoj holky, jen vás jdu pozdravit, číst vás nějak nestíhám, kdyý jsem to viděla, co jste napovídaly, tak to asi nebudu ani zkoušet. 😀
je vedroza, malej usnul asi před půl hodinou, chudáček vyšťavenej z bazénu, spí jen v plínce, máme tu 27 stupnů, těším se, až se ochladí... 😉
vy to opravdu myslíte vážně s tou slezinou? - ta chaloupka je moc pěkná, dzej, kde to prosím přesně je, nešla mi zobrazit ta mapa. Vysočina není pro mě zase až tak daleko, jezdívala jsem tam v práci.
mějte se, zatím pa

coriven
17. črc 2009

Ajvi, tuším u Ždáru nad Sázavou

cerstvamama
17. črc 2009

Ahoj holky, my s Adi zmíráme rýmou, kašlem a vedrem. Už aby to všechno přešlo. Jdu se někam osvěžit. Zatím pa.

dzej
autor
17. črc 2009

ahoj holky, tak my až v 19h došly z koupáku, bylo to naprosto super 😵 už jsme obě jak od moře i přes poctivý mazání. Ráno jsem zašla k dr. ptz příští týden má dovču...to jste neviděly, malá si vzpomněla, že jsme tam byly ve středu na očkování a jak jsme vešly do ordinace tak spustila řev. Dr ji sotva prohlídla. Nicméně zatím nejde poznat co to je, jestli aft nebo opar, tak nám dala na potírání vodičku a uvidí se. Přišlo mi dnes, že se to zhoršilo, ona dr říkala ,že to může být z vody ☹ No jo, na to je bazen na zahradě lepší, ale taky s ní musím mezi lidi, že...
To je super ,že se vám ta chalupa líbí...je to cca 20km od Nového města na Moravě a Ždáru nad Sázavou. Od Brna je to 70Km...Jani pokud by byl problém jen v přejezdu přes Brno, tak se můžem domluvit u Olympie a já tě přes Brno protáhnu 😉 Jinak nevím,,,,myslím, že to budou mít nejdál holky z FM. Matika mi moc nešla, takže tak tipuju 😵
Mamka mi ted dovezla merunky, jsou jak broskve veliký a masitý, tak jdu dělat marmeládu. Hezký večer 😵

nadik
17. črc 2009

Peti: naši doletěli dobře, jen mi mamka píše ať zjistím počasí mají tam zataženo... ☹ . Já lítám tak 1x za rok, ale taky mám pokaždé hrachy, tak se uklidňuju panákama, ale to už nejde stím mě nepustí do letadla, takže prášky 😀 . Blbý je, že jak klesl zájem turistů tak se letadla vytěžují a do Egypta se třeba létá přes Rhodos atd... samozřejmě jak která cestovka. Naši taky měli mezi přístání na Lanzarote a pak ještě přelétali na Teterife.... tím se to dost protáhne a hlavně nechápu,že ty kufry někde nepopletou 😉 .
JInak dnes krachla Tomi-Tour a jak jsem viděla ty lidi co se to dozvěděli až na letišti, šel mi mráz po zádech a ty děti brečící to je hnusný.... ☹ chudáčci
Já si dnes užila kadeřníka takže mám nový melírek, akorát jsem měla barvu na hlavě hodinu takže jsem jako peroxidka, chudák paní měla 3 ženský najednou.
Budu končit bouří jako blázen tak jdu uklidit terasu. Holky páčko a hezký víkend.

dzej
autor
18. črc 2009

Dobré ranko,
Nadi, krásný fotečky, ted jsem je zkoukla. Co jste koupili za foták? Nám ten náš taky odešel, tak zvažuju voděodolnej. Máte krásnej dům, krásnou zahradu, krásnej bazen 😵 😵 Ty mezipřistání jsou děsný. A to je červenec, nechápu. Brala bych to v červnu nebo říjnu, kdy už není taková sezona, že ty lety spojí, ale toto nechápu. Já se budu modlit abysme měli přímej let 😲 Ten Tomi tour je mazec. Je to "brněnská" cestovka. Majitele znám, na to, jak dopadl vypadá spokojeně 😠
Používáš nějaký šampon na melírové vlasy? já to mám vždycky dobrý do prvního umytí, pak mi to zežloutne 😠 slyšela jsem, že je nějaký bělící šampon.

dzej
autor
18. črc 2009

Holky jak je u vás? U nás je fakt 20st co hlásili a zamračeno. Takže dneska žádnej koupák 😢 Koupila jsem malé mlíko od Nescafe s bifidusem a strašně jí to chutnalo? nekupujete to někdo? I ta cena je dobrá, v akci jsem to měla za 219Kč tak kupuju i Hami mlíko.

coriven
18. črc 2009

Ahoj holky,
tak u nás je příjemně, naštěstí ne pařák, ale stuníčkově hezky.. nechali mě dneska dopolko vyspinkat, tak su úúžasně prospaná 😀 , malá už zalehla, byla nějaká rozmrzelá a kuknem do plínky a zadeček celý opruzený 😠 to včera vůbec nic až dneska a uplně do červeně zalitý, tak sem jí to mázla, no snad to brzo přejde a to sme u našich a chodí co nejvíc s holou prdelkou, tak to fakt nechápu... asi ty bobany sou teď nějaké agresivnější 😠

Taky přeju hezký víkend, jinak já letěla jen jednou (do Tuniska) a zatím na dlouho stačilo 😅 a to i tak sem si musela dát kinedril a furt něco pojídat, ale zvládli sme to 😀

ajvi
18. črc 2009

ahoj, u nás je dnes pěkně hnusně, od rána skoro pořád pršelo, přestalo až teď odpoledne, ale pořád je zataženo a zima....ale alespoň se ochladil byt a je tu příjemných 23 st. 🙂
s Tomi tour jste mě teda dostali, to je Fischer ne? ten má teda docela peška.. 😒 . já letěla jen jednou a taky už dlouho nemusím. vím, že je to nejbezpečnější, ale pro mě je to stres (a to jsme žádné nic moc velké turbulence nezažili, jen takové trochu nešetrné přistání v Pze). a taky, dvě hodiny, než se dostanu do Phy a tam čekání. v podstatě od doby odjezdu z domu než jsme se ubytovali v hotelu to bylo 12 hodin. jako když pojedu autem na Makarskou. 😉
cori - ať se prddízna rychle hojí - u nás zabíralo nejlépe - při každém přebalení mýt vodou, osušit fénem 🙂 , natřít Betadinou, zase osušit fénem a natřít Imazolem....
🙂 holky, ještě prcky kojíte? my ráno a večer, ale vlastně vůbec netuším kolik vypije.....jinak mu mlíko před den nedávám, má jogurt nebo tvaroh, lučinu na chleba nebo kaši.
hezký sobotní večer papa

nadik
18. črc 2009

Ahojky, tak u nás dnes kosa 17st. Včera nám buřina a kroupy cca 2cm totálně zaútočina na zahrádku, takže tu železnou velkou houpačku vítr přehodil přes plot a dětský bazén nám taky uletěl pak různé ozdoby co cinkají co jsem si přivezla z Kofru tak to taky buď uletělo nebo se rozbilo 😖 . Pytel plný odpadu ten to taky rozmetlo a zrovna manžel uklízel zahradní boudu,takže hřebíky a matky je toho plná zahrada.... Do noci jsme pak uklízeli a vytírali a zametali vodu 😢 . Dnes nás oba bolí v krku, asi jsme nastydli.
No tak jsem si postěžovala a teď k tady tomu:

Ajvi: Já kojila do roka, malá už ke konci prs nechtěla tak jsem chvilku odsávala a pak jsem to utla už mě to nebavilo. UM jí moc chutná, tedy teď zrovna pije tak 120ml místo 240ml tak nevím snad je to taky tím počasím doufám, že se to zase srovná. Mlíko má ráno a večer, jinak totiž pije málo a tak aby měla tekutiny...

Jani: díky za pochvalu, zahrádka je taková nudle, ale stačí to my tomu říkáme malé Bibione 🙂.
Foťák jsme koupili Panasonic DMC-FX 37E Lumix, manžel tomu docela rozumí a tak vybíral dlouho až vybral a jsme moc spokojený, točí i krásná videa, takže už si nemusíme půjčovat kameru.
Jinak Hami kupuju to Hajaja 3 ale zrovna teď jí moc nejede....

nadik
18. črc 2009

Jani jaký jste koupili malé mobil? Ta naše taky furt telefonuje a říká táta je to vtipný, ale taky moc mobil nechci dávat pak sním někam flákne a bojím se to dlouho takhle nevydrží a bude po tel. 😀 Já jí koupila takové véčko jen píská stál pár korun, ale to jí moc nebere, jestli to taky není tou barvou, ale černej dětskej to jsem fakt nikde neviděla.

cerstvamama
18. črc 2009

nadi
abych uspokojila tu naší treperendu tak bych jí nejspíš musela pořídit vlastní mobil, dálkový ovládání, klíče od bytu a notebook 😀

holky, taky se vám děti začaly po roce vztekat? Adi je teď chvílema hrozná, třeba jí vedu za ruku a když pak potřebuju jít něco udělat a chci jí pustit tak sebou hodí na zem, udělá luk a ječí. To samý když jí chci přebalit nebo chci něco co ona nechce.

sajmon113
18. črc 2009

Ahojík holčiny,
před chvilkou nám odešla návštěva, ještě jsem všechno uklidila a jelikož se mi nějak nechce spát 😲 , což nechápu, tak vás dočítám a skoukla jsem nadi fotky. Malá je úžasná, má krásné modré studánky, jako ten náš uličník 😉 .
Jinak u nás bylo dneska od rána nedýchatelně, ve stínu 35, seděli jsme v bazénu a potili se, no fůůůj mazec. Odpo jsme jeli na nákup do Kaufu a při cestě zpátky se strhla taková buřina, že jsme museli zastavit, stěrače nestíhaly, normálně jsem se bála, nebylo vidět na krok. Chtěli jsme grilovat se švagrama a byli naštvaní, že se počasí pokazilo. Ale tatík to odgriloval v garáži 😎 a nakonec jsme byli rádi, že se pročistil vzduch a snad se konečně pořádně vyspíme 😅 . Ale ochladilo se během půl hodiny o 17 stupňů, to je fakt na nějakou angínu, to počasí.
Moni - tohle vzdorovací období u nás trvá už delší dobu. Když není po jeho tak zůstane stát a cupká nohama. Zkouším ho přemluvit, ale když není zbytí dostane jednu přes zadek. Nechci ho rozmazlovat. Byli jsme nedávno u tety, bydlí tam i bráchanec s rodinou. jejich prcek bude mít na podzim 3 roky a co ten vyvádí, když není po jeho, jsem se docela zhrůzila. No a ve finále aby byl klid, tak radši udělají to co chce. Měl džusík a rozlíval to po stole, teta (jeho babi) mu to vzala, že se to nesmí, tak začal řvát a jeho mamina mu dala nový 😲 😲 . No nechápala jsem. Jim za chvíli s prominutím nas... na hlavu. Jinak při přebalovaní pomáhá, když dám Vojtovi něco do ruky aby se tím zabavil. A jelikož Vojta ještě sám nechodí, tak víceméně běhám celý den za ruku s ním. A když potřebuju jít jinam a on nechce, tak ho prostě vemu do rukou, a říkám mu že má smůlu, protože je maminka ještě pořád silnější. 😀 😀 . Ale víceméně zabíra, když ho zabavím něčím jiným.
Ivi - kojila jsem 11 měsíců, ale pak už chtěl jenom večer, mlíka ubývalo a vztekal se že mu to neteče jak by chtěl, tak jsme přešli na UM. Začala jsem mu to dávat i ráno a zvyknul si.Trochu mi to bylo líto, ale mám jistotu, že toho mlíka vypije víc.
Jani - prdýlku jsme taky měli hodně opruzenou, teď v tom teple se holt ty plíny musí měnit častěji. Ale mazala jsem bepanthenem, na ten nedám dopustit, zkoušeli jsme i Hipp a sebamed, ale bepanthen nemá u mě konkurenci a občas jsem ho nechala i doma bez plínky. No a venku je teď bez pořád. A musím odklepat na zuby, ale máme klid. Ale je fakt, že holčičky jsou na to náchylnější.

Těch lidí na tom letišti mi bylo líto. Viděla jsem to ve zprávách a jednáni té cestovky, to by zasloužilo pořádného facana. Je neskutečné jak jsou lidi čím dal civilizovanější, ale co se týče chování dostáváme se snad někam do světa zvířat, fakt. 😠 😠 😠

Nechápu jak je možné že toho vždycky tolik nakecám 😠 😠 😀

cerstvamama
19. črc 2009

Simčo
u nás je ten boj někdy hodně vyrovnanej. Dávám při přebalování Adélce do ruky věci co jí zajímají. Jenže ona jak to chytne do ruky tak se ve vteřině otočí a v druhý vteřině už s tím zdrhá na opačný konec bytu.
Jinak přesně jak říkáš - taky se Adélku snažím usměrňovat. Jakmile prcek zjistí, že si vztekáním něco vydobyl, tak je konec. Bude to používat pořád.

Teda ta rýma už mě fakt nebaví. Adélka taky pořád kašle, je jak malý tuberáček. Řekla bych, že četnost kašle se snížila, ale pořád z ní vycházejí šílený zvuky. Ještě že jí každý zakašlání tolik rozesměje. Člověk by řekl, že je ráda nemocná. Dáváme jí zatím zábaly z Alpy a vypadá to na zlepšení. Má na zahradě bazének a pískoviště a ani si to pořádně neužije.

Zítra jedeme koupit "první" botičky. Vlastně jsou druhý, ale první Adélčiny vlastní. Ty první byly po neteři a Adi je nosila spíš na parádu do kočáru. Ale teď jak už začíná hodně chodit tak by měla mít svoje vlastní neprošlápnutý.

Nám se snad krach dovolený vyhne, když jedeme po vlastní ose. Ale člověk nikdy neví co se kde pos..., že?

Koukala jsem na tu chatu. Je moc hezká. Z Prahy je to nějakých 170km, ale to by se dalo. Problém bude s termínem. Máme to hodně nabytý. Už jste přemýšlely kdy se to uskuteční?

Jdu žehlit hordu prádla, manža večer letí ☹

Simčo, skoro jsem tě trhla v délce příspěvku 😉

coriven
19. črc 2009

Ahojte,
holky se štichujete, která toho napíše víc, co? 😅

Moni, snad rýma už brzo poleví, ale je fakt že my už rýmujem skoro měsíc 😠 , naštěstí malá smrká, tak jí to jde ven, ale zbavit se toho nemůžem...
Na kašel nám hodně zabírá Hedelix.

Prdelka je pořád opruzená, už se mně zdálo, že se tam dělají i puchýřky, ale ted mažu sudocremem a zlepšuje se to a to právě běhá skoro pořád bez plínky... ale ta ovocno-zeleninová stolice je fakt asi hodně agresivní 😠

No my vztekací obodbí máme snad od malička 😠 , Kája je fakt rarach, a to jí nedáváme to co chce, dycky spustí takovou sirénu, červená - no typický beran - tvrdohlavý. Nejčastěj to řešíme - že ji zabavíme něčím jiným, protože když jsem ji plácala např. po rukách (když schválně vylévala pití, či házela jídlo na zem) tak se tomu akorát smála a dělala to pořád dokola a už ruky natahovala, abych ju plácla - takže to u nás nezabírá 😕 😅

Moni, at ti žehlení ubíhá 😉
Já du péct buchtu, no snad se podaří 😀
Pěknou neděli

nadik
19. črc 2009

My a vztekání to je taky kapitolka: Moni: přesně jak píšeš taky mi přijde, že to začalo v roce a když něco dělá a já jí zvednu tak hodí hlavu dozadu až se bojím aby si jí neulomila 🙂 serve mi brýle což je hrozný jsem zvědavá jak dlouho ještě vydrží a když jí vrazím do postýlky tak se začne fackovat a řvát což fakt nechápu, musí jí to i bolet. ☹ Jinak chodíme taky nejvíc zatím za ruku a musím kam chce ona, nejradši ke dveřím, které furt otevírá a zavírá.... Doma si ještě častěji zaleze, je to furt nejrychlejší.... 🙂

cerstvamama
19. črc 2009

Nadi
my rozsvěcíme a zhasínáme, čekám kdy si vyzkratujeme barák 😀 Adélka hodí hlavu dozadu a kolikrát na ní i spadne, je to boj.

Cori
Adélce jde rýma taky sama ven, věčně má sopla, je jako malý cikáně. Ten Hedelix je i na vykašlávací kašel (=ne suchý)? S tím házením jídla na zem - Adélka to dělala a babi se tomu smála, tak jsem to babičce zatrhla. Teď se na Adélku povinně musí zamračit a říct, že je zlobivá. Ono to vypadá vtipně, když malá hází něco ze stoličky na zem a s přivřenýma očima čeká kdy se ozve rána. Ale ona pak hází i jídlo a čaj, tak jsem tomu musela udělat přítrž. Člověk aby vychovával i dospělý, protože některý z nich děti v lumpárnách jen podporujou 😝
Zkoušela jsi na tu prdku zinkovou mast? My teda používáme Rybilku a nedám na ní dopustit. Smrdí sice jak tři týdny stará mrtvola, ale je zázračná.

Vyžehlila jsem jen manžovi, naše věci počkají do večera. Teď jdeme na obídek k tchýni, na kotletky. Mňam!

sajmon113
19. črc 2009

Ahoj při neděli,
Vojta si dneska vylezl k dědovi na klín, ten se houpal na křesle (Vladkovo křeslo) a usnul u něj 🙂 . Tak jsem ho přenesla do postýlky, dala vařit oběd a jdu na chvilku za váma.
Moni - rýma je protivná ať od vás co nejdříve uteče. Na kašel taky dáváme hedelix, ale prozatím jsme ho potřebovali jenom jednou a to před Vánocema, když nám rostly zuby. Jinak musím odklepat, ale kromě teplot při zubech, moučnivky a šesté nemoci jsme zdraví. Taky jsem se včera koukala v daichmanu na nové botičky, z těch prvních už pomalu vyrůstáme, ale když jsem viděla ty ceny, tak jsem to vzdala, nebylo tam snad nic pod tisícovku. A to se mi zdá přece jenom trochu přehnané. Kam máte namířeno na dovolenou?

Jani - já když se rozepíšu, tak nevím kdy skončit 😀 . Rýma ať taky co nejdříve uteče 😠 . Vojtu když plácnu po ruce, tak se urazí. My jsme býk stříknutý už jemně blížencema, takže to ještě bude zajímave, třeba v pubertě 😀 . A vyloženě mě zkouší, co udělám. Při jídle má na jídelní židličce hračky a pořád je rozhazuje. Včera mu říkám jestli to ještě jednou zhodíš, už to zvedat nebudu. Vzal auto do ruky, dal ji mimo stoleček, celou dobu se mi upřeně díval do očí a s klidem lorda jí pustil na zem a říká "BUM". Musela jsem se otočit na druhou stranu a vysmát se. Já nechápu kde na to ti prckové chodí.
Ať se ti buchta podaří. Já už nepekla ani nepamatuju. Nějak se mi v tom teple nechce, jsem ráda když navařím 😝
Nadi - Vojta se taky pláca, ale dělá to schválně aby mohl říkat auau, to je taky teď asi týdenní novinka. Nebo taky plácá mě a křičí u toho auau. 😠 😠 😀

sajmon113
19. črc 2009

Mončo s tou výchovou těch babiček a dědečků to je u nás taky tak. Oni by mu povolili všechno, takže je musím taky usměrňovat 😠 😠 😠

cerstvamama
19. črc 2009

Sajmon
letím za manželem do Buku a pak pojedeme autem do Bulharska k moři, do takového malého penzionku. Těším se. Zkouším novou trasu přes Mnichov s mezipřistáním, je to o 50% levnější než s ČSA!!!!
Já tomu Deichmanu moc nevěřím, jako kvalitě těch botiček. A drahý teda jsou, to je fakt. Já budu kupovat za 600 od Santé. Jsou to dardy.
Já mám čistokrevného blížence, ale ani nevím co to přesně znamená. Budu si to muset nastudovat, jestli se mu Adélka podobá.

jindrastraznicka
19. črc 2009

ahoj holky,dnes jsem tady poprvé. Jsem na mateřské dovolené a mám 2.5 letou holčičku, jinak ještě dvě další, ty mají 14,11 let. Žiju v Tišnově u Brna.D oufám že mezi vás zapadnu. Je mi 33 let a rádá si pokecám. 🙂 🙂

dzej
autor
19. črc 2009

ahoj holky
Jani my máme taky ted pořád hodně zapařenou prcku, je to od zubů. Máme od dr namíchanou mastičku a ta pomáhá.
Ajvi, já kojila do 13měsíců, malá už pak sama nějak přestala..asi od 11m jsem kojila jen ráno a večer, takovej cuc.
Nadi a když je manža odborník, nedoporučil by mi nějakej vodotěsnej foták??? 😵 Malé jsem koupila mobil za 79kč on zvoní, hlásí sms a ještě nějaký fráze říká. Zatím to bere jako náhradu za můj 😀 uvidíme na jak dlouho 😅
To vztekací období máme taky a přebalování je horor. je to jak Monča s Adi, snažím se ji zabavit a ona věci švihne na zem 😠 včera jsem byla v Olympii za kamoškou a bylo to odpoledne hrůzy, kromě toho že tam bylo snad celý Brno tak malá pořád jen mrčela a vztekala se, dávala jsem jí sunarky a když už jsem nechtěla tak řev a vztekání. Dneska jsme byli na výletě a Jirka nechápal. 😒 Snažím se ji nechat být, nebo odejít.. 😢
Ahoj Jindro, vítej mezi náma, my bydlíme kousek od sebe 😉
Holky ta chaloupka je plná, nechcete to nechat na podzim?? Jani a ještě mě napadlo, kdyby tě někdo hodil do Brna, tak z Brna můžem jet spolu 😉

coriven
19. črc 2009

Ahoj holky,
Jani to je lákavá nabídka - tak ono v nejhorším můžu dojet vlakem 🙂) jen já a moje balení, neumím se sbalit na pár dní, hiii

Jindro - vítej, strážnická máš příjmneí? neb jsi ze Strážnice? 😅 a koukám, že máš nejmladší taky Káju 😉 a samé ženské, to musí mít tatka radost.

Ajvi, my přestali kojit v roku a nelituju toho, už si jen cucla a do pár minut měla hlada, takže už nebylo co řešit.

Je fakt sranda, co si děti vymyslí u nás je teď zábava na každé moje JO kroutit hlavou a říkat NE, děsně se tomu směje, no my taky, takže to jen tak nepřestane 😅

nadik
19. črc 2009

Cori: ten Sudocreme dostala jsem to jako vzorek v porodnici přijde mi to jako takové tuhé a mentolové nebo či co.... tak mě to přišlo na rozdíl od Bepantenu nebo Rybilky jiné, tak to furt mám netknuté, je to tedy dobré? Jinak dávám jako Moni Rybilku je dobrá a mám 2 snad už víc jak půl roku a furt tam je, je to bezedné asi... 😀 trochu smrdí, ale bobany jsou horší 😉 .
Jani: ten mobil by byl fajn? Co to bylo za firmu nebo značku? Mrkla bych na net. Jinak foťák do vody, vtom se nevyzná to ani nikdy nehledal, to ti neporadíme .... ☹
My dnes taky měli den Ter se vztekala u tchána na zahradě až se sousedka slitovala a půjčila nám tříkolku to chvilku pomohlo, ale pak nanovo, bouchla se do hlavy a má fakt řádnou bouli, tak snad už bude opatrnější. Cestou kočárkem pak ztratila svou nejmilejší gumovou hračku Krokodýlka, takže další řev, když ho pak do auta vyžadovala. Manžel ho hledal jezdil autem, ale nic.... takže u nás den blbec. Ještě že šla spát po 7večer a já mohla v klidu kouknout na Chalupáře 🙂 .
Dobrou a mějte se

nadik
19. črc 2009

Jinak čtu že Moni píše o botičkách... jaké jsi koupila a jakou velikost? Je to fakt těžké. Ter má letní Essi vel.20, ale kupovala jsem je už v květnu a to jí byly o číslo menší a teď mi přijde že jsou tip ťop, ale nové už kupovat fakt nechci. Koupila jsem rovnou takové na září, říjen plnější ale s dírkama větracíma 21 a ač jsou větší tak vnich ťape hezky, fakt co kus tak to jinak sedí. Má se tam za nožičku vejít část ukazováčku,aby byla vel do rezervy. Mám ještě od tchýně zn. Pinguines kids to jsou slovenské botky vel. 19 a ty jsou jí velké, přitom na dýlkou jsou mnohem menší než ty Essi co už nosí ,tak ať mi to někdo vysvětlí 😀