Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cori
27. led 2011

@dzej dík já jak koukám do toho černobílého tiskopisu, tak houby vím co mám vyplnit já 😀

dzej
autor
27. led 2011

Jani, máš to na emailu 😉

cori
27. led 2011

@dzej jé díky, tak si du s tím hrát 😀

dzej
autor
27. led 2011

hezkou zábavu 😀 😉 já čekám na Zoufalky 🙂 ale nějak se mi klíží oči 😝

cori
27. led 2011

@dzej to si vlastně můžu vypsat v tom prográmku a pak si to vytisknout a poslat to - nebo jde to pak třeba i mailem? ale to asi ne, že oni tam chcou určitě podpis

cori
27. led 2011

@dzej mně se právě neklíží a potřebuji jít spát, bo bude krušná noc, ale já zabrala na 15 min. přes den a ted budu mít problém usnout 😠

muminek
27. led 2011

Dobrý večer, tak u nás je to nanovo. Furt volá kde je moje máma. A chce ruku. ☹ Kdy to skončí a to jedem na ty hory. Už je tady 😒

dzej
autor
27. led 2011

@cori Jani no chtějí el,podpis, takže spíš si to vypočítej, vytiskni a pošli poštou.
No já čekám...malá kašle vždy tak do půlnoci a budí se, takže nemá smysl chodit spát dřív.

Tak přeji klidnou noc nám všem 😵

muminek
27. led 2011

Jani stejně máš zoufalky tak to ti akorát vyjde 😀

dzej
autor
27. led 2011

@muminek jojo....právě, proto mi to ani nevadí, že nejdu spát 😀 Evi a kdy jedete? V úterý?

holky, kdy jsou pololetní prázdniny nevíte?

muminek
27. led 2011

Jo Jani v úterý, ale jedem ještě s jedním chlapečkem jak Martínek a s jedněma bez dětí a ti byli lomi s dětí vcelku vedle.
Právšv došel kakat ☹

dzej
autor
27. led 2011

@muminek do úterý je dlouhá doba 😉 bude v p ohodě 🙂 My jdem v úterý na kontrolu

muminek
27. led 2011

Tak snad už asi spí je tam nějaký ticho. Ach jo to jsou starosti. Jani chtěla jsem se tě zeptat jakto že končí joguška? Se někam stěhujou?
Snad už bude Sabinka zdravá 😀

dzej
autor
27. led 2011

@muminek bude tam sportbar ...nevydělává to ☹ dojedeš v pátek?

muminek
27. led 2011

ne nedojedu Martínek taky furt kašle, ale pozdravuj moc holky. Už spí tak jdu taky dobrou a přeji klidnou noc. Dobrou 😀

cerstvamama
27. led 2011

Ahoj holky, jste se nějak rozepsaly 🙂 @dzej Jani, Adélka už měla ATB 2x, takže jste dobrý!! My máme taky dneska peklo s usínáním. Babička včera ležela s Adélkou až do půl desátý a povídaly si. Dneska Adi vstávala brzy, takže po o byla unavená, ale neusnula. Až pozdě odpoledne jsem byla u doktora a Adi babičce usnula v křesle u kouzelný školky a teď tu straší. Taky pořád čůrá, chce přikrejvat, smrkat, pít - peklo!!! Holky, včerejší muzikál byl celkem dobrej. Ježíše zpíval nějaký nový mladý talent, moc se mi líbil. Máří byla Basiková, Herodes Korn, zato Jidáše zpíval Noid, což bylo peklo. Jo a občas jim haproval zvuk, teda ne u hlavních postav, ale stejně. ☹

dzej
autor
28. led 2011

@cerstvamama jé Moni, takže muzikál nebyl nejlepší? ☹ Já Noida nemám moc ráda...něco mi na něm nesedí.
No my ted od pondělí sledujem Kouzelnou školku ráno i odpoledne, už jsem přepohádkovaná....znám je skoro nazpaměť.
Koukaly jste včera na Zoufalky? Se mi hrozně líbí ten herec, co hraje Patrika Logana - otce Dannyho 😵 😵 😵 😵
A už mě bolí v krku taky a Jirka začíná kašlat. Máme tu asi nějakej agresivní bacil. Ještěže Arson je u babičky a nemusíme s ním ven...
Sabinka je Moni taky ukňouraná a nevím jestli nedělám chybu, že spí se mnou v ložnici. Mám pocit, že si začíná vymýšlet a zneužívat situace.....asi ji dnes večer už nastěhuju zpět k ní do pokojíčku.
Jo a jedna perlička - mám novou peněženku - bílou. Hodně si ji hlídám, aby se nezašpinila a taky nebyla nejlevnější.Včera jsem ji vytáhla z kabelky a polilo mě horko. Na jedné straně je fixou namalovaná růžová čára a je to rozpatlaný 😠 😠 tak jsem šla na malou co to má znamenat a ona na mě - maminko nezlob se, já jsem si myslela, že je to papír, tak jsem na to malovala. A udělala u toho tak děsně provinilý oči, že jsem se nemohla ani zlobit 😠 ☹ 😵
Ale co ted? nemáte tip, z bílé kůže dostat růžovou fixu??? 😔

dzej
autor
28. led 2011

@muminek je to příští pátek....jestli bude Sabula v pořádku, tak půjdem..a budu pozdravovat 😉

muminek
28. led 2011

Ahoj holky, Jani my jsme na těch horách až do soboty. Tak Joguška určitě nic. ☹
U nás je pěkně hnusně ráno vykouklo sluníčko a teď sedla ukrutná mlha. A kose jak blázen. 😖 Ať už je jaro.
@cerstvamama Moni tak Noida taky nemusím. Basikovou mám moc ráda.
@dzej Jani to Martínka školka vůbec nezasjímá jen znělka. Občas večer animáček.

cerstvamama
28. led 2011

@dzej Na tu kůži se zkusím zeptat tchýně, třeba poradí. Jo a na Sabinku v posteli bacha, my to udělali jednou a pak jsme se Adélky nemohli zbavit.
Já jsem bohužel před těmi 10 lety na Ježíšovi nebyla, ale mám to na CD. Plus jsem viděla Ježíše jako americký film (muzikál) a ještě jedno nastudování nějakého londýnského divadla. Pokud srovnávám tohle, tak tohle poslední představení bylo nejslabší. Noid se na tom hodně podílel. Některý jeho (=Jidášovo) písničky jsem poznala až podle textu, ne podle melodie 😠

muminek
28. led 2011

ˇ@cerstvamama Moni tak to je velká škoda že se jim to nepovedlo. Ona už jen ta spirála měla svoje kouzlo. ☹

dzej
autor
28. led 2011

@muminek a jaký má rád pohádky? Sabinka má moc ráda tu Jáju ve školce a to malování, to pak malujem taky 😵

@cerstvamama Moni, to budeš hodná, nerada bych měla na té peněžence šmáranec. Díky 🙂
No s tou malou, já doufám, že se vše vrátí do starých kolejí. Já ji měla v posteli jen proto, abych za ní nemusela každou chvíli lítat, protože mě volala a plakala ze spaní. Ted třeba usla ve své posteli. A večer už ji tam dám taky, vypadá to, že ji ATB už zabraly. 2x jsem se rozčílila jak jí otrnulo a dělá blbosti 🙂
Holky, u nás je krásně, svítí sluníčko a je trochu sněhu. Já chci ven 😔

cori
28. led 2011

Tak u nás je taky pěkně veselo, už jim pookřálo tak se zase řádí.
Naštěstí horečky jsou fuč, ale rýma a kašel, doví na jak dlouho to bude. K dr sem ani nešla, tady bylo -10, ale je jim líp, tak snad bude víkend v pohodě.

Káji se líbí Včelka Mája, Kouzelnou školku má taky ráda, ale ona si u toho čte, takže to sleduje jen tak po očku. A Šmoukové to by taky mohla pořád, ale Animáček jí pouštíme jen sematamo. Ale ted jak jsme doma, tak se víc kukáme na TV je to blbé, ale jak sou dva, tak je problém je zabavit. Líbí se jí hodně Madagaskar - lvíček 🙂) a pak Kocour Mikeš, kdysi hodně Rumcajs, Broučci, Včelí Medvídci, se to u nás docela mění.
Např. dneska už čteme po xté knížku Krteček a kalhotky 😅 a každý den musíme přečíst xtero časopisů Čtyřlístek. Myšpulín je teď náš hrdina 😅

@cerstvamama ale tak aspon nějaký kultruní zážitek, tady u nás nic moc néni a ted se dostat na muzikál do Prahy by bylo nemožné 😀 a Noid prý chodí s naší miskou Eliškou B., ale nevím co je na tom pravdy 😅

muminek
28. led 2011

Tak Martínek už mě vaří s tátou kávu za chvíli ho vezek babičce na víkend. Zítra jdu do práce tak si aspoň odpočnu.
Martínek má moc rát Pat a Mat, krtečka a nebo mrnousky.

dzej
autor
28. led 2011

@muminek se teda mas s tou kavou. Evi, jede ke tchyni Martinek? Nebo bude u vasich? Jak vlastne probiha takovy hlidani ve spolecnym baraku? Nechce jit za tebou?

dzej
autor
28. led 2011

@cori jani tak krtecek vede i u nas. A hrajem furt krteckovu zahradku uz se mi o ni i zda. Podarilo se ti priznani vyplnit? Je dobre , ze jsou deti bez teplot! O tom Noidovi a Buckove jsem taky slysela...nechapu...no asi protiklady se pritahuji.

cori
28. led 2011

@muminek hi to je dobrý - odpočinout do práce 😀
Já se dneska musela aspon na 5 minut projít po tom mrazu a vypnout 😀 , Kája ted chytá zase záchvaty kašle, doprčit mět to včera tak jem dneska k dr. ale sem si říkala, teploty ustoupily, trošku kuckají a rýmují, to zvládnem, tak snad joo... Ale Stodal teda nezabírá 😠 už se chystá cibule s cukrem...

@dzej jj s MM sme si na to večer sedli a šup vyplněno, díky moc ještě jednou pomohlo to. Já těm kolonkám vůbec nerozumím, tak snad i když to bude špatně se ozvou, u nás sou docela ochotní, tak uvidíme s jakou pochodíme, estli to bylo dobře 😀

muminek
28. led 2011

@dzej on je u tchýně k našim chodí jen tak na hodinu každej den a pak jde dom tak to zamnou jít nechce je rád že je u babi. Koukaj z dědem na bače a pak přijde. (Slovenskej večerníček)

muminek
28. led 2011

@cori já už mám taky daně hotovo a letos je to zase slušná částka tak snad to bude na dovolenou. 😀

cori
28. led 2011

@muminek my dělali jen na FU přiznání nemovitosti a to do konce ledna se dělají i jiné - teda nevím jak se to přesně jmenuje - společné zdanění manželů (či jak to ted je 🙂)