Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
4. únor 2011

@dzej užij si pařbu a pozdravuj holky. 😀 😀 😀

jajabmw
4. únor 2011

Jé pařba taky bych šla 😀 . No mě dost zaráží, že jsme ten zánět měli, protože je očkovaný Prevenarem ☹ . Myslela jsem že to tudíž nemůžem dostat. A taky Martínek hezky smrká, tak nevím čím to bylo, že to tentokrát dopadlo takhle.
Jdu si k němu dnes lehnout, je chudák úplně hotový. Hezký víkend holky.

cori
4. únor 2011

@jajabmw bubišek malý, hlavně že už to má za sebou, já bych asi brečela s ním, jsem na tohle cíta.
On Prevenar je spíš jako prevence, ale zmírní spíš horší průběh či následky (případné) ale uplně to nevymýtí - bohužel.
@dzej užij si pařbu, já jedu zítra do Brna utrácet 😅 , tak snad něco pořídím.

cerstvamama
4. únor 2011

@jajabmw Chudáček malej, teď už to ale bude určitě dobrý. My teda Prevenar nedávali. Pamatuju si, jak mi píchali ucho už jako dospělý, je to asi 10 let. Předtím to bolelo jako čert a jak mě píchli tak mi bylo dobře. @muminek Jednala jsem intuitivně, Adélka sebou tak házela, že jsem se bála aby něco neudělala mně nebo sobě, tak jsem jí prostě znehybnila. A pak z toho usnula 😀 @dzej Zoufalky nesleduju, vidím vždycky tak 1 díl z 50, včera jsem na kousek mrkla a bylo to pěkně napínavý. Akorát neznám souvislosti a tak nevím moc o co jde. Já teda zbožňuju Sběratele kostí, ale taky nevidím každý díl. Holky, vy se máte, jedna paří, druhá nakupuje... já peru, žehlím a balím 😨

muminek
4. únor 2011

@cerstvamama Moni já zítra už budu taky balit domů pak prát, žehlit. ☹ Jsem se domluvila s tchýni že jí dovezu Martínka tak na to budu mít klid. 🙂
@jajabmw tak snad se do rána vyspí a už bude líp. 🙂 🙂

dzej
autor
5. únor 2011

ahoj holky
@cori jéé Jani, tak dobře pořiď s nákupy 😉
@jajabmw no právě proto jsem se ptala, jestli je očkovanej Martínek prevenarem... tak Janča už to tu vysvětlila... 😔
@cerstvamama Moni vy už zítra jedete, že? Tak šťastnou cestu!!
@muminek a vy taky dobře dojeďte. Uteklo to, že?
já jsem dneska neskutečně líná, to jsem už dlouho nezažila! Dopo jsme teda byli venku celá rodinka, ale od poledne se jen válím a nic nedělám. To je šílený, přitom je venku tak krásně. Měla bych uklidit, máme tu šílenej binec, ale vůbec se mi nechce. Jirka jel ted na chvíli s malou k babičce, tak já jsem se koukla na Babel, kterej jsem si včera nahrála.

cerstvamama
5. únor 2011

@dzej jojo, zítra letíme. Už jsem zabalila kufry, jsou narvaný k prasknutí. Snad se tak nestane 🙂 Tak se mějte, ozvu se až budeme na jihu /jihovýchodě/ 😀

dzej
autor
5. únor 2011

@cerstvamama 🙂 tak do těch 20kg na osobu se vlezete, ne? 😀 Moni a Adélka platí plnou letenku?

muminek
5. únor 2011

Ahoj tak jsme doma když jsme odjížděli tak už moc sněhu nebylo. Jsem smutná protože se nám stratila kočička mamka ji včerá pustila ven a už se nevrátila a už asi ani nečekám že se vrátí. Ach jooooooo ☹ ☹ ☹ A to ještě nevím jak to vezme Martínek proto že je u babičky do zítřka ☹
@cerstvamama Moni dobře doleť te

cerstvamama
5. únor 2011

@dzej V kilech problem neni, spis v objemu. Ty zimni veci jsou hrozne tlusty. Adi plati neco pres pul ceny letenky. Nevim presne, platim vzdycky obe najednou tak nevim co je moje a co jeji. Ale oproti jinym spolecnostem plati deti nad 2 roky u csa min.

cerstvamama
5. únor 2011

@muminek Evi, treba se vrati. Ona byla zvykla, ze ji poustite nebo ji mamka pustila prvne?

dzej
autor
6. únor 2011

@muminek Evi, třeba jí bude zima a vrátí se 😉 My když jsme měli u baráku kočky, tak se vždycky vrátily a to jsme je jako děcka hodně trápily 😅
@cerstvamama Moni já ti ten let tak závidím 😀 😀 já strašně ráda lítám 😲

muminek
7. únor 2011

Ahoj holky, tak kočka nikde tak už nevím ta je pryč. Martínek byl včerá moc smutnej a ráno se furt ptal kde je Vilík. Ach joo ☹ ☹
Moni tak už jste doma? 😀

cerstvamama
7. únor 2011

Ahoj, jojo, už jsme tu. Za chvíli vyrážíme do parku, je sluníčko a asi 9 stupňů. To je mi líto s tou kočkou ☹

muminek
7. únor 2011

Moni dík koček je ale když si na někoho zvykneš tak to pak mrzí. ☹ U nás je taky krásmě jenže Martínek jeopět nachlazenej tak trčíme doma 😒 😒

dzej
autor
7. únor 2011

@cerstvamama Moni, tak zdravím zase na jihovýchod 😀 Jaká byla cesta? Kufry nepopraskaly? 😀
Tady je taky krásně, 10st. Jsme se z Yamahy couraly dom skoro hodinu 😵 Ted malá spinká a odpo půjdem na delší procházku s Arsonem
@muminek Evi, třeba ještě dorazí...ty naše kočky se toulaly třeba týden a pak přišly 😉 Proč ji mamka pustila?

jajabmw
7. únor 2011

Ahoj holky. Téda tady je dnes tak krásně. A my musíme trčet doma ☹ . Ale stejně musím vzít Martínka ven, protože musíme dojít pro Lůcu a nikdo není doma. Doufám, že mu to nijak neublíží. Dnes ráno si začal znova sahat na ucho a že ho trošku bolí ☹ . My se toho snad nezbavíme.
Muminku my jsme teď dva týdny taky postrádali kočičku a hle najednou se zjevila u dveří. Neboj určo se vrátí 😉 .

dzej
autor
7. únor 2011

@jajabmw Jani, tak hlavně dej Martínkovi pořádnou čepici, aby mu nenafoukalo do oušek...jinak to snad neublíží.. teplotu nemá, ne?

muminek
7. únor 2011

@dzej Holky huráááááááááá Vilík už je doma mamka ho našla km od domu tak do táhla a pak jí vyskočil a šel s ní jak pejsek. 😀
Tak už je vykoupanej. A chystá se usnout. Já mám radost jak malý dětsko.
Jani mamka ho pouštěla na procházku když jsme byli na horách. On tak je zvyklej ale asi nás šel hledat. Kdyby jste vyděli jak z toho mamka byla zdrblá 😀
@cerstvamama
@jajabmw

muminek
7. únor 2011

jaji já myslím že Martínkovi procházkou neuškodíš kor když je takové počasí. Martínek je taky nachrmlanej ale projít se půjdem aspoň na 10 minut.

dzej
autor
7. únor 2011

@muminek no vidíš!! tak super 😉 věřím, že si mamka oddychla 🙂 Já už mám Sabulu vzhůru, takže jdem ven, dokud krásně svítí sluníčko

muminek
8. únor 2011

Tak kočka dobrý 😀
Dneska jdem k doktorce s Martínkem ať si ho poslechne. A uvidím ☹

ivulinda
8. únor 2011

Čaute holky.Tak Adélka už od včerejška chodí do školky a po obědě si ji chodím vyzvednout.Ještě zatím nemá kamarádky ve školce,ale doufám,že si brzo někoho nejde.Jinak se jí tam líbí a to je dobře a já jsem aspon klidnější.

cori
8. únor 2011

@muminek už asi Vilík chytá mrouskací obodbí 🙂

Jinak ahoj holky, sem nějak neměla čas sem ani nakuknůt 😀 nákupy byly super, konečně sem si něco na sebe pořídila, po x letech 😀 😀 😀

@ivulinda tak paráda, snad se tam malé bude líbit 😉
@muminek drobek, tak už je to aj u vás, snad to bude dobrý, my se toho snad už zbavili, ale uvidíme pořád to řádí kolem 😠
Já ci jarooo. Jak je to sluníčko, tak to je taková paráááda, už by to tak mohlo zůstat 😉

cerstvamama
8. únor 2011

Ahoj holky, nějak se ztratila moje předchozí odpověď. @muminek Evi, to je dobře, že se Vilík našel! @cori Jsi šťastlivec, já když už vyrazím na nákup tak se mi většinou nic nelíbí nebo nemají mojí velikost. My tu máme taky jaro, snad už vydrží. Zítra jsme měli jet celá rodina do Sofie, ale řádí tam nějaká zlá chřipka tak radši zůstaneme doma.

cori
8. únor 2011

@cerstvamama no právě, to se mi stalo po x letech, že by na mě toho tolik bylo 😀 tak sem toho využila a řádila ve velkém, hi.
Ale ted tu pěním jak papinák 😠 máme docela peripetie se zelenou úsporám (dotace) - ztratily nám dokumenty, pak zprávy posílali na jiný mail a ted nechcou podávat info, fakt už tomu nerozumím 😠

cerstvamama
8. únor 2011

@dzej Jsem četla, že chtějí tu zelenou úsporám úplně zastavit. My jsme si taky žádali, něco jsme i dostali 🙂

cerstvamama
8. únor 2011

@dzej @cori Pardon, holky, jsem si vás spletla v předchozí odpovědi 😉

dzej
autor
8. únor 2011

ahoj holky

já to včera taky slyšela v televizi o zastavení zeleným úsporám ☹ prý je víc žadatelů, než peněz.. je to škoda, chtěla jsem to využít na zateplení baráku. Je mi líto těch stavebních firem, pro některý to bude likvidační ☹
@ivulinda no tak to je super! Adélka vůbec nepláče? Je šikulka. A kamarády si určitě brzo najde, hned jak se rozkouká 😉
@cori Jani a co jsi pořídila? Se pochlub....
já už to dělám tak, že když jdem na nákupy, tak říkám, že jdem nakupovat pro Jirku 😀 😀 a to si donesu plno oblečení. Ale když řeknu, že jdu pro sebe něco koupit, přijdu s prázdnou 😅
@cerstvamama Moni, tak ono je možná lepší výlet odložit, než abyste se vrátili s chřipkou 🙂
@cori Jani a děti jsou už dobrý?
@jajabmw Jani co Martínek? Je lepší?
@muminek Evi, tak Martínek nebyl doléčenej před horama, tak možná se tam dorazil ☹

jajabmw
8. únor 2011

Ahojky holky. Teda ale to blbý, že to zastavili tu zelenou úsporám, tak jsme to chtěli využít, no tak máme asi smůlu.
Ivulinda, tak to je super, že to takhle zvládáte. My nastupujeme od dubna na jeden den v měsíci. Kámoška nám to dnes vybojovala ve školkce 😀 😀 . Tak jsem zvědavá, protože jak byl Martínek teď nemocný tak ode mě moc nechce.
Cori ty se máš, já se vždycky na nákupy těším a pak zjistím, že na mě nic nemají 😠 😠 a odcházím znechucená. Ale dnes jsem si objednala šaty na ples a boty.http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41190165 , to jsou šaty a boty jsou na téhle adrese http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39954666
No nevím jak jinak to sem vložit, tak snad vám to půjde 😅 .
Dnes jsme byli u doktorky, no hrůza. Čekárna plná nemocných dětí, a my v tom hodinu čekali. No nezdá se jí ten kašel, ale jinak je v pořádku. Takže v pátek tam jdeme znova, aby si ho poslechla. Tudíž pojedeme na ušní na kontrolu a pak ještě k doktorce. To bude sakra náročný den ☹ .