Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jajabmw
31. bře 2011

Hojda holky, tak už balím na zítra. Dětem taky k našim a ještě upéct bábovku na cestu a můžeme zítra jet. Myslete na mě ať to zvládnu. Mějte se hezky. Jaja

dzej
autor
31. bře 2011

ahoj holky
tak dnešní předpověd se nevyplnila. u nás je krásně 🙂 Včera odpoledne si vzal Jirka Sabinku ven, dojeli až před 20h a já jsem stihla udělat pořádnej úklid. Tak mám radost, akorát mě všechno bolí 😀
Ted se chystám vyplnit ty šílený formuláře na sčítání lidu. A jak se malá vzbudí, tak zajedem koupit nějaký CD co jsem jí slíbila k narozkám. Hezké odpoledne.

@muminek Evi já FB nepoužívám..... 😉

dzej
autor
31. bře 2011

@jajabmw Jani, budu na vás myslet! Dobře dojeďte a hlavně v pořádku ! 😉

cerstvamama
31. bře 2011

@jajabmw Já ti věřím, to zvládneš 😀 My máme taky dneska hezky, jdeme za chvíli do parku. Dokonce bych řekla, že je to jen na triko a svetr. Jupí, konečně jaro! Tak se zatím mějte.

muminek
31. bře 2011

Ahoj pěkný večer jdu se rozloučit zítra jedu na zumba víkend do těch Hrotovic.
jaji štastnou cestu. 😀

dzej
autor
1. dub 2011

ahoj holky
@muminek užij si zumba víkend...jsem netušila, že je to už teď 😉

@cerstvamama Moni jak se dnes u vás? U nás poprchává, ale je to ten příjemnej jarní deštík.

jsme ted došly ze srazu s holkama a dětma a bylo to moc fajn a dovezly jsme si ten dort domů, je naprosto úžasnej. Sabinka ho chodí pořád hladit. Jak ho vyfotím, tak vám ukážu 😵

cerstvamama
1. dub 2011

@dzej Jani, tady bylo dneska hnusně. Nebyla ani tak zima, ale tma a divno, dobrý tak akorát zalézt do postele a prospat to. Víkend má být pěkný tak snad se to vyplní. Sabinka hladí dort? No to ho bych chtěla vidět 🙂 @muminek pěkně si zazumbuj

dzej
autor
2. dub 2011

😵 😵

cerstvamama
2. dub 2011

Jé, ten je krásnej. Ten bych taky hladila. Ani bych ho nechtěla sníst 🙂 My se teď vrátili domů a manža vzal ještě Adélku na hřiště (s nějakým kolegou a jeho malou holčičkou), tak mám čas na internet. Ráno jsme tu měli docela ošklivo, ale krásně se to vybralo tak snad to vydrží do zítra. Máme v plánu půldenní výlet přes park 😀 Jsou tu docela velký parky, jeden z nich je dost dlouhý, tak sjedeme metrem na jeden konec, děti pak nasednou na motorky a kola a my dospělí pošlapeme po svých. Dojdeme přes různý hřišťátka až na konec kde se odměníme v mekáči a pak metrem zase domů 😀

cori
3. dub 2011

@dzej Jani, Sabince přejeme všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně to zdravíčko, štěstíčko, spokojené rodiče a krásně to oslavte, dortík je krásnýýýý 😅

U nás dnes pod mrakem, včera - aprílově, sotva jsem Ondru vypravila, tak začalo strašně pršet, tak jsme si pohráli v garáži a šli domů, odpoledne už zase bylo hezky. Tak asi do kočíku budu muset nachystat pláštěnku 😅

cerstvamama
3. dub 2011

@dzej Jani, taky se přidáváme k blahopřání pro Sabinku a přejeme vše nejlepší. Já jsem zase sama doma, manža vzal Adélku na nádraží. Jezdí tam teď každý víkend koukat na mašinky 😀 @cori Ještě že máte tu garáž 😀

muminek
3. dub 2011

Ahoj tak jsem doma spokojená a unavená byl to záběr, ale suprovej pak přihodím foto. 😅 😅 😅
Sabince všechno nej nej nej k narozkám. To nám to letí. 😀
Jani ten dort je fakt krásnej 😀

dzej
autor
3. dub 2011

ahoj holky,

díky moc za přáníčka. Sabince vyřídím. Ale až ráno, už padla únavou 😀 Měli jsme rodinnou oslavu na zahradě u babičky a celej den jen lítala, po obědě nespala, takže to bylo dnes rychlý 😀 Počasí vyšlo nádherně, byli jsme jen v tričku. Zato zítra se má ochladit až o 10st tak to se teda vůbec netěším 😒
Evi jak bylo?? Těším se na fotky @muminek
Jani a co vy? Máte zlatou medaili?? 😵 @jajabmw
Moni, to je super, že máte tak velikej park...to bych brala taky 😀 tady je jen jeden poblíž, ale tam nechodíme.
Moni a jak řešíš záchod? Já jsem totiž děsná v tomhle....hodně piju, takže potřebuju dost často na záchod a většinou takhle v parcích není a to já mám pak krizi 😀 @cerstvamama
Jani to je super, že máte garáž 😀 copak jste tam tatínkovi vytvořili? 😀 @cori

hezký večer holky

muminek
3. dub 2011
cerstvamama
4. dub 2011

@muminek Vypadáte akčně 😉 @dzej Tady jsou v parcích záchody Toi Toi, jsou v pohodě. Snažím se to většinou vydržet, ale při nejhorším tam zajdu. Adélku dávám čůrat ke stromku 🙂 Nakonec jsme ale nikam včera nešli, zkazilo se počasí, foukal ostrý vítr. Teď je už Adi ve školce a já jdu na kafe s kámoškou. Tak zatím ahoj.

muminek
4. dub 2011

Moni, akční to bylo dneska už mě bolí cela EVIČkA 😀
Martínek je doma do školky jde až ve čtvrtek 😀 tak to si ho užiju

jajabmw
4. dub 2011

Ahojky holky. Zatím jen v rychlosti, dojeli jsme v pořádku a byl to naprosto úžasný a suprový víkend 😀 😀 😀 😀 . Zatraceně velká dávka adrenalinu 😀 . Večer vám písnu víc, manža přijede dlouho, tak můžu okupovat net 🙂 .

jajabmw
4. dub 2011

Ahoj holky, tak se vám co nejstručněji pokusím popsat, co jsem vlastně o víkendu zažila. V pátek jsme dorazili docela dobře do Radotína, kde jsme chvíli relaxovali a pak to nastalo. Rozprava(tam vždy řeknou co a jak bude a nebude, co se smí a nesmí), skládání aut, zabydlování se v obytňáku, řešení kde je záchod(ten musíme do obytňáku co nejdříve vyřešit 😠 , protože to bylo akutní) a pak samozřejmě taky pozdravení se se spoustou známých a kamarádů. No a rázem tu byl večer a přesun na Staroměstské náměstí, který se neobešel bez zakufrování(ztracení), a to né vinou naší ale navigace 😠 (po tomto víkendu nenávidím slovo přepočítat). Nakonec jsme tam dojeli, chvíli pobyli a už jsme mazaly na start. No holky, nervy jsem měla napnuté k prasknutí 🙂 . A najednou koukám, že mi dávájí do ruky itinerář(podle toho se jezdí, jsou tam jen vyznačené křižovatky, a občas stromy a domky a kostely 😀 😀 ), a tak jsme vyrazili. Holky tam bylo takového národa, no mazec. Noční etapa byla super, až na to, že lidé automobilovému sportu u nás nefandí, takže do krásných veteránů občas letěl i kus špalku z lesa a dokonce jedno auto muselo odstoupit neb mu kdosi prohodil oknem cihlu, což už je fakt moc 😠 😠 😠 . Mimochodem to auto má hodnotu asi tak půl milionu, možná i víc. No je to prostě veterán. Spát jsme šli až ve dvě ráno.
Druhý den jsme si začali tak zvolna a rázem jsme zjistili, že tak to fakt nepůjde. Vůbec jsme nestíhali časové kontroli a tudíž nám naskakovali trestné body. A tak jsme přidali a hele ono to šlo 😀 . Teda ale cestičky, po kterých jsme jezdili, no chvíliema jsem měla pocit, že si z nás pořadatel dělá srandu, protože to do veřejné cesty mělo zatraceně daleko 😀 😀 a chvílema jsem měla pocit že se ocitneme u někoho na dvoře(no i to se stalo, blbě jsem nahlásila odbočku 😀 ). V sobotu jsme absolvovali i pár rychlostek, tudíž ostrých závodů. Můžu vám říct, že to jsem první závod málem nevydýchala. Normálně jsem málem začala brečet strachy. A když jsem vylezla z auta, nebyla jsem schopná si ani rozepnout přilbu, jak se mi klepaly ruce 😀 . Ale čas vše otupí a v neděli už jsem vystupovala z auta, jak ostřílená závodnice 😀 . Večer v sobotu jsme se ubytovali na hotýlku a šli dost brzy spát, ač ostatní se bavili(a podotýkám závodníci hodně pokročilého věku) až do dvou do rána. My padli za vlast.
No a neděle se nesla v podobném duchu, snad jen jsme věděli , že se flákat fakt nemůžeme, a tak jsme hned nasadili ostré tempo. Žel bohu miláček usoudil, že když jednu rychlostku zvládl bravurně(a že byl fakt zatraceně dobrej), tak tu druhou zvládne ještě líp a rychleji. Nezvládl ☹ ☹ . V jedné zatáčce to přehnal a odhodilo nás to hodin, takže jsme se tam vesele točili a ještě jsme nevěděli kam máme jet, protože jak bylo prašno, tak jsme se v mžiku zabalili do mraku prachu. No a pak to zopakoval ještě jednou, takže jsme dojeli do cíle se ztrátou. Stálo nás to krásné třetí místo 😢 . Ale není všem dnům konec, na podzim se jede Berounka Revival a tam určo pojedeme zase. Teda doufám, že bude hlídání.
No tak jsem psala, že to bude krátké, že 😀 😀 😀 ? Já když se rozepíšu, tak nejsem k zastavení. Jinak děti to u babi zvládli naprosto skvěle, užili si to obě strany. Jen nevím jestli Marťa nějak nenastydnul, protože teď měl 37,7. Ale nic jiného nemá, ani rýmu ani kašel, tak je možná přetáhnutý. Lůca taky takhle reaguje, když toho má dost.
Téda Evi koukala jsem na facebooku na fotky a nejspíš dost dobrý akce 😀 . Jani Dzej Sabince všechno nejlepší k narozkám, alespoň dodatečně.
Jo a holky zítra razím na první pohovor, tak jsem zvědavá. Je to na půl úvazku a jedná se o základy účetnictví a administrativa. Tak se budu muset když tak vpravit do účta. Něco jsem měla na střední, tak bych to snad mohla zvládnout. Tak zatím papa

cerstvamama
5. dub 2011

@jajabmw Tak to vypadalo jako velký vzrůšo! Asi jste jeli kousek od našeho baráku, teda přes vodu 😉

dzej
autor
5. dub 2011

ahoj holky
🙂 tak po včerejším dešti dneska už od rána pěkně svítí sluníčko. Dneska asi zajdem někam na hřiště odpoledne.
Jani tak to jste si museli pořádně užít. Já jsem nevěděla, že to je takovej maraton....gratuluji ke 3 místu. I to je super.
Držím pěsti at dopadne pracovní pohovor a at se ti ta práce hlavně líbí 🙂
Já mám strašnou lemru....vůbec nic se mi nechce. Měla bych začít přemýšlet co dál, jestli malou vezmou nebo nevezmou do školky, ale nějak se k tomu nemám. Nejraději bych byla doma, nic nedělala 😀 😀 si připadám pořád nějak unavená. Jirka ted chodí s malou docela často ven, tak bych měla být odpočatá, ale spíš je to naopak. Vždycky hodím nohy na stůl a to mě unaví ještě víc. Je to strašný 😝 Já asi k životu potřebuju zápřah... ☹

cerstvamama
5. dub 2011

@dzej Jani, tak to je buď jarní únava nebo jsi v tom 🙂 Kdy se dozvíte výsledky "přijímaček"? My 15.4. U nás je dneska konečně taky hezky a má být až 18 tak si to musíme užít, zítra zase slibují déšť. Čím víc se blíží naše cesta do Prahy tím víc se začínám těšit a nějak mě to tu čím dál tím míň baví. Ale tak je to vždycky. @jajabmw Taky držím pěsti ať tě vezmou do práce!!

dzej
autor
5. dub 2011

@cerstvamama Moni to je asi jarní únava, ale už ji mám od loňskýho jara 😀 😀 chci si skočit k dr.... jako fakt se necítím. Kamoška to měla podobný a přišli jí na to, že má málo železa v těle, tak ho začla jíst a už je v pohodě.
U nás je krásně.....teda doted...už se ženou mraky a bude pěknej slejvák. Zítra ráno v 7h mažu do školky (do té na naší ulici, takže nejdůležitější) pro rozhodnutí a ve čtvrtek do dalších dvou.....radši nad tím nepřemýšlím 😀 😀

dzej
autor
5. dub 2011

@jajabmw
@muminek
@cori

holky, nevšimly jste si tady náááhodou nějaké novinky?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cori
5. dub 2011

@dzej už ji vidííííímmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krásná to novinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cori
5. dub 2011

@dzej Jani mám to podobně, jak nic nedělám tak ani nic neudělám, ale jak byly v práci fofry tak sem toho zvládala xkrát víc, ale asi ted s těma dětma su holt zaměřená na ně a ostattní jde stranou. My byli na zápise dneska, tak uvidíme jak dopadneme, výsledky budou za měsíc 😒

@jajabmw noo teda, to bych nedala 😅 😀 ale hlavně, že jste si to užili a to jezdíte kudy - normálně po cestách nebo nějakýma lesníma?

@cerstvamama tak jak se cítíš? s "jarní únavou" 😅

cerstvamama
5. dub 2011

Díky 🙂 Cítím se celkem dobře, občas nedefinovatelný divno a taky jsem ospalá, ale pomalu to ustupuje.

jajabmw
5. dub 2011

Ahoj no to je novina 😵 😵 😵 . Moc moc Moni blahopřeju. Tak Jani Dzej, že by to taky byla u tebe taková jarní únava 😀 😀 ?
Cori jezdili jsme jak po lesních, tak i po normálních, ale po těch lesních to je mazec. My totiž to auto máme hodně snížené, takže jsme se fakt vyhýbali všemu. Až v neděli jsme se dozvěděli, že nikdo nevěřil, že s takhle nízkým autem dojedeme do cíle 😀 😀 .
No holky práci nemám, šlo o podvojné účetnictví a to bych fakt nedala. Naposledy jsem měla základy na střední a to je dlouho 🙂 . Je to škoda, ale je pravda, že jsem si od toho radši moc neslibovala, a tak jsem ani nebyla zklamaná.
Martínek úspěšně teplotuje ☹ ☹ , zítra jedu k doktorce, i když se mi teď zdál lepší. Mám totiž strach, aby neměl spálu, ta tady dost řádí 😖 . Doufám, že ji nemá, protože to je pěkný humus 😝 . Já ji měla jako dítě v jednom roce 3x a jak bolí zadek po penicilinu, si pamatuju dodnes. No a na závěr se prý i dnes dává pendapon a to je holky fakt chuťovka, po které si tak tři dny nejde na zadek sednout ☹ . Nedovedu si představit, že by to měl dostávat Martínek 😢 .

muminek
5. dub 2011

Moni gratuluju 😀 😀 😀 😀

cerstvamama
6. dub 2011

Díky, holky 🙂 @jajabmw Tak snad to vyjde příště. Co Martínek, byli jste už u doktorky? Spálu jsem měla jako malá, pamatuju se jak mě odvezli sanitkou v noci do cizího města, máma odjela domů a já tam byla úplně sama. Nakonec jsem tam musela nechat svojí plyšovou kočičku, protože byla infekční. Zadek mě taky bolel. Jo a prvně jsem tam ochutanala koprovku. Mám to v živý paměti a to mi bylo asi 5 let 😀 Tak snad to bude "jen" nějaký nachlazení.