Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
27. dub 2011

Nazdárek holky, kde jste kdo? Dneska jsem jela kolem mekáče a nezašla tam! Mám pevnou vůli. Na screeningu všechno v pořádku. Termín porodu mi posunuli o 6 dní, takže až na 10.11.2011. Teda neposunuli, jen řekli, že to asi bude později, ale že kvůli šesti dnům se to nijak neřeší a v průkajdě budu mít dál toho 4.11. Ptala jsem se i na pohlaví, ale prý je ještě brzy. Podle nějakýho hrbolku to spíš vypadá na holku, ale prej je ještě brzy to říct s nějakou jistotou. Nevíte kdy je to tak vidět?

jajabmw
27. dub 2011

Ahoj holky. Moni to je dobře že je vše v pořádku 😵 . Přemýšlela jsem nad tím, kdy mi to řekli, pohlaví dětí, a asi po čtvrtém měsíci.
Jinak holky v pondělí jdu na první pohovor, ale nemám z něj nijak dobrý pocit 😒 . Volal mi totiž kolem osmé večer nějaký chlap a že prý rozšiřuje tým i o administrativní posily a jestli bych neměla zájem se sejít. Tak jsem kývla, ale mám takový blbý pocit, že to je pojišťovnictví a do toho bych fakt nešla. No uvidíme.

cerstvamama
27. dub 2011

Už si to právě moc nepamatuju, ale asi to taky bylo nějak v 16. týdnu. Tak snad až přiletíme na prázdniny už mi to řeknou. Pojišťovnictví nebrat. Taky mě jednou takhle pozvali na pohovor. Měla to být práce pro nějakou banku, ale na ŽL, celkově dost divný. Když jsem v dotazníku narazila na otázku na moje majetkový poměry tak jsem jim to odevzdala prázdný a odešla. Nakonec mi volali, že mě berou 😀 No ale uvidíš, třeba překvapí.

cori
28. dub 2011

Ahoj holky při čtvrtku 😅
jak se máte? My zase hekticky, ale to už je asi u nás normální, normálně se už těším, že bude Kája chodit do školky, s jedním dítkem to bude určitě větší pohoda 😀 😀 😀 ale to nás musí první vzít, ale ona už ten kolektiv dětí potřebuje jako sůl.

@cerstvamama mně Káju prozradila dr. v tom 16. ale nejistě a pak na velkém UTZ v 20. to potvrdili a u Ondry už si byla dr. jistá ve14 týdnu, to sem až žasla, ale prý kluci jdou poznat líp a on se asi hodně vytrčal 😅

@jajabmw uvidíš, šak když to bude pitomost tak odejít možeš z pohovoru dycky. Mně tak jednou volali i příjmením mě oslovovali, že jsem pro jejich tým ta nejlepší, že mám dobré komunikativní a organizační schopnosti (vůbec nevím kde na mě přišli) a prý jestli si na mateřské nepotřebuju přivydělat, tak sem řekla že nee 😅 😅 , bo sem tušila, že to není nic pro mě a to se teda pan do telefonu véélmi divil 😀

dzej
autor
28. dub 2011

ahoj holky
tak já už mám konečně notas, tak jsem tu 🙂 teda ještě tápu, ale na koníka už jsem najela 🙂
@cerstvamama Moni, tak to je super,že je vše v pořádku!! A mně řekli, že to bude holka ve 13tt na tom screeningu
@jajabmw Jani, no hlavně je divný, že volal v 20h večer!!! To fakt bude asi nějakej prodej nebo nabízení...no uvidíš. Otočit se a odejít můžeš kdykoliv. A co Martínek? Už spí v noci líp? A co ve školce?
@cori Jani a vy máte školku jistou pro Kajku?

muminek
28. dub 2011

Ahoj holky, zdravím a pádím do práce dneska mám důchodce v hospodě.
Dopoledne jsme byly v Brně na skok a šli jsme na draka a na výstavu rybyček tak byl Martínek v pohodě a jeli jsme vláčkem a šalinou. 😀 😀 😀 😀
Moni to je super že jste v pohodě.
Jani konečně na spojení já už jsem bez netu jak bez ruky. 😖
Mějte se pádím 😖 😖

dzej
autor
28. dub 2011

@muminek Evi, tak si užij večer v práci 😉 na jakým drakovi jste byli? Na radnici?

cerstvamama
28. dub 2011

@cori No já jsem teď ve 13. týdnu s tím, že je to mimčo nejspíš o 6 dní mladší. Takže je asi ještě hodně brzy to určit.
@dzej Fakt tak brzy? To prej ty pohlavní orgány ještě vůbec nejsou vyvinutý. I když mi doktorka říkala, že se to pozná podle nějakýho hrbolku.
@muminek Jaký bylo důchodcovský mejdlo? 😀

dzej
autor
28. dub 2011

@cerstvamama Moni, já jsem tenkrát byla u nejlepšího dr v Brně, Vlašína, a ten mi to uplně s klidem a jistotou řekl. Taky jsem tomu nechtěla věřit, ale nějak to prostě poznal a měl pravdu. Jestli byla malá třeba nějak dobře nastavená, nevím 🙂
chtěla jsem se zeptat nějak podobně na dnešní Evinu párty, ale pak jsem chtěla být decentní 😀 😀 😎
Holky at zítra neprší, já jdu na Majales ☹ ☹

muminek
29. dub 2011

Ahoj děvčata, tak důchodci maj u nás jednou měsíčně setkání i s hudbou, ale to je mazec nosí si z domu i pití v pet láhvích a o kořalkách a jídle ani nemluvim. 😀 😖Jednou tam měli i chleba ve vajíčku. ☹
Jani užij si majales.
Moni mě řekli až ve 20 týdnů co to bude

muminek
29. dub 2011

Jani jo na Brněnským drakovi a vedle na tý výstavě rybyček. Byl spokojenej 😀

dzej
autor
29. dub 2011

ahoj holky,
tak dneska Sabula protestuje a nechce spát. Tatínek to bude mít večer jednoduchý 😀 Zatím nám neprší, ale začíná mě bolet hlava, takže se obávám, že sem něco přijde ☹ já chci hlavně aby nepršelo na Monkey business..ti jsou v 21h..
Evi no vidíš, já jsem ostuda ještě na těch rybičkách nebyla a se Sabinkou na drakovi vlastně taky ne... 😔
holky, mě tak napadlo...docela bych chtěla oživit to naše setkání....co na to říkáte? Ted to asi nestihnem, co je tu Monča, a věřím, že přes léto určitě přijede @cerstvamama ??? A Janča @cori už bude mít i Ondráška velkýho a @jajabmw než najedeš práci? Teda já ti ji přeji co nejdříve, ale to setkání bych taky brala 🙂

jajabmw
29. dub 2011

Ahoj holky. Tak včera jsme byli zase ve školce a ráno trošku fňukal, ale nic dramatickýho. Bylo to tím, že jsem ho musela budit, potřebovala jsem tchýni a švagrou odvézt k doktorovi. Ale ptala jsem se učitelky, a ta říkala, že když jsem odešla, tak byl v pohodě. Je to hérečka po mě 😀 😀 . To spaní se nám zlepšilo, jak spali děti u našich, tak od té doby je klid, tak nevím co to bylo.
Jinak holky, tu práci jsem vzdala. Dost se mi to rozleželo v hlavě. Jenom přece je fakt divný, že volal až takhle dlouho a ani mi navíc neřekl, o co jde. Nevím takovéhle jednámí nemám ráda. Navíc jsme té rozebírali s manžou, a jelikož to vypadá, že jeho sestra(švagrová) bude muset na odvikačku z prášků do ústavu, tak teď do práce nastupovat nebudu, fakt až od září. To by musela být hodně dobrá práce. Tchýně je totiž ze švagrové dost hotová, a tak ji nechci moc děti nechávat hlídat. A kdybych nastoupila do práce, tak by hlídala často.
Dzej myslím, že to setkání by bylo fajn 🙂 Jen jestli můžu otravovat 😅 , šlo by to někde blíž než v Brně. Manža mě totiž auto takhle daleko nepučí 🙄 😠 .
Holky koukali jste na svatbu prince Williama a Kate? Ježíš tý to tak slušelo a jemu taky 😵 😵

dzej
autor
29. dub 2011

@jajabmw Jani tak to je dobrý, že je Martínek ve školce v pohodě. A jak často teda bude chodit?
Ty jsi ted na pracáku nebo jak to máš? Hm..to je blbý s tou švagrovou ☹ a ona má děti?
No jasně, že by ten sraz nebyl v Brně...já bych to viděla na nějakej ten střed nás všech 🙂
Já jsem svatbu neviděla, byla jsem s malou v dětské kavárně, ale ted jsem zkoukla fotky na netu.... 😵

cori
29. dub 2011

Ahoj holky, tak pro sraz jsem, ale se mnou ten střed těžko najdeme 😀 , já su bokem Vídňa 😀
a co přes léto, jaké máte v plánu dovolené?

@jajabmw jéjda, jak se jí to přihodilo závislost na lécích? to brala nějaké driáky?

dzej
autor
29. dub 2011

holky, tak ještě jednou...Kyjov,Brno,Oslavany,Praha,Náchod je to tak??

dzej
autor
29. dub 2011

http://navysocine.penzion.com/ tohle mám vyzkoušený....jsem tam už skoro jak doma 😀 😀 akorát Monča by to měla nejdál...asi...

cerstvamama
29. dub 2011

Čau holky, já budu pojízdná, takže no problem. Akorát by to chtělo na víc dní, kvůli dvěma nocím se mi nevyplatí vláčet Adélku přes půlku republiky. Nám by se nejvíc hodil červen. Jednak ještě nebudu velryba a pak na srpen mám už docela plno.
Dneska jsem se dozvěděla, že v době kdy mám rodit je zavřená porodnice. Jsem tolik chtěla do té samé co se narodila Adélka ☹

muminek
30. dub 2011

Ahoj holky, tak co Jani jakej byl Majáles? U nás byla včera kolem 4 bouřka tak jsem na tebe hned myslela. 😖
Dneska jedem na Šumavu tak snad moc nezmoknem.
Kam jdete na čarodku. Martínek jde letos s tchýní na stadion je tam velká a budou i mít program pro děti.

muminek
30. dub 2011

Jo a s tím setkáním to nevím jak dopadne protože jdu do tý práce a nevím jak u nás dopadne celý léto. A v červnu nedostanu dovču určitě. Tak že já určo jen přes víkend kdyby náhodou, ale fakt nevím a to jsem ještě neřidič tak fakt nevím jak to udělat. 😖 Ale moc ráda bych vás vyděla.

dzej
autor
30. dub 2011

ahoj holky
🙂

@muminek majales dopadl dobře..nepršelo...došla jsem domů někdy kolem půl třetí a ráno jsem v 7h vstávala do školy,takže to bylo náročný. Ted už jdu spát, protože jsem KO.
@cerstvamama Moni, tak to je blbý s tou porodnicí a proč bude zavřená? Nějaká rekonstrukce?
já bych v červnu mohla, ale až po 6.6. a klidně na celej týden, taky mi přijdou 2noci málo 🙂
Užijte si dnešní čarodějnice jestli jdete!!

cerstvamama
30. dub 2011

@dzej malujou tam. Když jsem rodila s Adélkou, tak domalovali pár dní před mým termínem. Tentokrát už jsem se strefila přesně ☹ Holky, já jsem tele. Nemyslela jsem červen, ale červenec. V červnu budeme ještě v Bukurešti.

dzej
autor
30. dub 2011

@cerstvamama tam malují každý 3 roky, to je super 🙂 Tak červenec není problém, akorát nemůžu určitě 11.-18.7 to jede Jirka na čtyřkolkách do Rumunska a nemá kdo hlídat Arsona. Pokud teda ještě bude.... 😖

cerstvamama
30. dub 2011

@dzej Nee, malujou červen-listopad. Já se holt trefila 2x. Kam jedou do Rumunska? Tak snad se nedostanou do kontaktu s mym manželem 😀 Začátek července by byl fajn.

dzej
autor
1. kvě 2011

ahoj holky
@cerstvamama Moni...jako, že malují 2x ročně? 😕 Jedou do hor, ted jsem zapomněla jak se to jmenuje.. Borlová?....zjistím a napíšu. Nebo radši ne, aby tam na ně manža nečíhal 😀 😀

co jinak čarodějnice holky??
Dneska jde po Brně dělnická strana přes Cejl (Bronx), tak jsou všude policajti a kontrolujou i vjezdy do Brna...docela veselo tu je 😅

muminek
2. kvě 2011

Ahoj holky, tak u nás víkend proběhl na Šumavě. Měli jsme na víkend pučenou novou motorku s Renocaru. BMW K 1600 GT. Tak jsme se moc pěkně svezli.
Moni copak tvůj manžel nemá rád motoyřkolkářerkáře a čtyřkolkáře??? Snad nestává u silnice a neštouchá do nich??? 😀 😀
http://tonda1200.rajce.idnes.cz/Vikend_s_BMW_K1...
Pár fotek z víkendu

cerstvamama
2. kvě 2011

@dzej Tak schválně mi dej vědět kam jedou. My čarodějnice nijak neslavili, tady v okolí nic nebylo. @muminek Myslela jsem to tak, že jakmile by Janči manžel kotaktoval toho mýho tak by to znamenalo, že je v průšvihu. A to bych mu nepřála 😉
O víkendu jsme byli pozvaní na grilování ke švagrovi a v neděli jsme měli rodinný oběd u tchýně. Dělala svíčkovou a já snědla asi deset knedlíků 😝

dzej
autor
2. kvě 2011

ahoj holky,

Evi teda,....to jste si museli užít 😉 na fotky kouknu později. malá nespí a za chvíli jedem vyřizovat plyn na barák...
Moni tak je to Borlová...je to v horách. Oni jsou ubytování v té vesničce a v horách jezdí na čtyřkolkách. Oficiálně, tam se může... Loni byli na Ukrajině a ted jedou do Rumunska. Téda, sis pěkně pochutnala, co?? Já teda knedlíky nemusím, ale svíčková je dobrůtka. Dneska se docela ochladilo, když zaleze sluníčko, tak nic moc. A na zítřek hlásí 9st... 😒
hezké odpoledne!!

muminek
2. kvě 2011

Mončo, ty si teda dáváš no co jíš za dva. Svíčkovou mám taky v plánu, ale moc se mě do ní nechce.
Jani, v tom Rumunsku je dobrý že se dá jezdit i tam kde u nás už je to zakázaný. Tonda jede koncem května směr Albániié.

dzej
autor
2. kvě 2011

@muminek Evi, tak fotky jsou super a i počasí vám vyšlo....je vidět, že jste si to užili. A těch copánkách vypadáš roztomile 🙂