Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
21. zář 2009

Couscous máme rádi, ale spíš "naslano". Ale vypadá to zajímavě. Já dneska vařila kulajdu a zvala jsem známé. Akorát že jsem to asi vařila když jsem měla velký hlad, ještě mi asi dva litry zbyly.
Do ČR pojedeme až před Vánocema. Asi v půlce prosince, abysme stihli uklidit po té výměně topení. Pokud se zase něco nezvrtne jako na jaře tak tu budeme tři měsíce v kuse.
McLoadovky - vůbec netuším o co jde!! Nejsem in 😉 😀

dzej
autor
21. zář 2009

Kulajdu mám taky moc ráda, mnam. Já sladký moc nemusím, ale toto mi fakt chutnalo 🙂 Aha..tak to jaro by bylo fajn na sraz 🙂 Ten prosinec asi budem mít jiný starosti 😀 McLoad je australskej seriál z ranče fakt pěknej takovej reálnej, žádný telenovely 😀

sajmon113
21. zář 2009

Mončo taky jsem si myslela, že ho ten jogurt bude chladit, ale on pak neotevřel tu pusu prostě na nic. Ale jak píše Míša, že ostatní věci jí, tak se jí možná jenom mění chutě. 😀 My taky nedokážeme jíst pořád to samé 😝 . Jinak na sváču dávám dopoledne buď jogurt nebo chleba s něčím, nebo rohlík s něčím, nebo větší dávku ovoce. Když někam jedeme tak mám po ruce krabičku a v ní jsou piškoty, takové ty kukuřičné křupky a kukuřičné křupky s ovocnou příchutí. To je nejlepší do auta, takové zobání a taky miluje obyč. rohlík 😀 A to prostřídávám dopoledne odpoledne. Ale odpoledne vesměs dávám po vyspání hlavní oběd. V poledne polívka a pak druhé. Na večeři kaši, nebo taky třeba chleba, nebo rohlík. V létě když jsme večer třeba grilovali tak dostal i kousek masa 😵 . No a těsně před spaním dávám mlíko. Jo co mu hooodně chutná je třeba graham s máslem a medem 😉 .
Ivi Vojtovi taky trvalo asi tak týden, dva než se osmělil a začal chodit sám bez pobízení. No a teď už vyloženě lítá 😲 . Bobeček, že ho to furt tak trápí, a věřím že v noci je to nejhorší. Nám dr. taky doporučovala hedelix na kašel.

sajmon113
21. zář 2009

Jo a ještě, s tou kulajdou jsi mi nadělala chutě. Taky jí máme moc rádi. Dneska jsme měli rajskou s rýží a masové kuličky. Ten couscous zní zajímavě, já na ty sladké věci taky moc nejsem ale hrozně se mi tam líbí ta zakysaná smetana, to bude určitě mňamka. 😵 😵 😵

ajvi
22. zář 2009

Jani, McLoadovky včera začaly úplně od začátku, náhoeou jsem měla zapnutou bednu a najednou si říkám, ta znělka je mi nějak povědomá 🙂 . každý den, někdy před tou druhou, jako to bylo minule, asi se lidem líbilo, tak opakujou. Máťa v té době většinou spí, tak super.
jídlo taky furt řešíme. ráno mlíko, k snídani kaši nebo pečivo s něčím, pak jogurt nebo lipánek, po spaní oběd, odpo ovoce a večer zas pečivo s něcím a pak mlíčko. dobrý nápad je polívka před pol.spaním. zkusím. já polívky zatím nevařila- teda myslím jako dva chody, buď bylo jen hlavní nebo hustá polívka. a grilovené jsem mu taky už dávala. naložím mu kuřecí jen do bylinek. pečeme na kameni, tak bych řekla, že je to i zdravé. a panečku, jak mu šmakuje - nechce k tomu ani chleba. jen s ovocem máme teď broblém, už mi jedl i kousky broskví i se šlupkou, a teď nechce nic co není úplně na kaši.
dneska spal Matý líp, deneska má kašel, ale už takový ten vlhký, tak to snad vykašle a bude to brzo v pohodě.

sajmon113
22. zář 2009

Tak já jsem McLoadovky nesledovala jelikož v tu samou dobu dávali na nově Gilmorky, na těch jsem zase ujetá já 😵 😵
Dneska jsme měli taky trochu lepší noc, ale jenom trochu. Ale jaksi to nechápu, přes den je v pohodě, jí všechno ani si nic vehementně nestrká do pusy, tak mi to nepřipadá na zuby. A já měla takovou radost, když začal chodit, začal líp spát, bláhově jsem se radovala, že se snad konečně vyspím a ono prd 😠 😠 😠
Ivi s tím ovocem je to u nás právě naopak. Čím větší kousek, tím líp. Včera si sám trhal hrozno a schválně si vybíral ty největší kuličky. Snědl je i s peckama 😀 😀 Tak snad už bude Maťulkovi konečně lépe.

dzej
autor
23. zář 2009

Ivi no je ten seriál v blbou dobu ☹ býváme většinou pryč, tak snad bude malá někdy spát dýl a já kuknu 😵
Simčo, malá ted taky blbě spí, vzbudí se kolem půlnoci, nejlépe tak 5minut po tom, co usnu já 😠 a pak ještě jednou, naštestí už nevstává v 6 ale v 7,30 tak to je dobrý. V noci ji stačí jen pohladit a dát zatoulanej dudlík a spí dál. Dneska jsme byli s holkama na hřišti a malá si tam půjčila kočárek a pořád s ním jezdila tak strašně nadšeně, že jsme jí složili ten její co máme ve skříni 🙂 tak se těším na ráno, až ho uvidí 😀

Kde jste všechny???? hezký večer 😵

sajmon113
23. zář 2009

Jani venku jsme, celé dny, když je tam tak krásně a teplo. 😎 😎 Jo to spaní je to samé, ale budí se mi už před půlnocí. Taky vesměs stačí dát loknout čaje a najít dudan a zase usne. Jenže když je to tak 5 za noc, je to spaní takové trhané a vlastně naprd 😠 . A občas je ten výkyv, že se probere úplně a poplakává a trvá dlouho než znova zabere. ☹ Jinak ráno taky vstáváme až kolem 8, tak aspoň tolik. Ten kočárek závidím, já si musím hrát s autama 😠 . Stavíme garáže a silnice atd. a občas mě z toho věčněho brblání (musím napodobovat motor, že jo) bolí pusa 😝
Jo dneska mi dopoledne říká mamina, představ si co se zdálo našemu tátovi, že jsi měle druhé mimi, holčičku Elišku. Tak jsem se zasmála a zapoměla na to. Pak jsem jeli na chvilku kouknout na tetu, vrátili se v noci z CHorvacka a tetka na mě, představ si, že se mi dneska v noci zdálo, že jsi byla znova těhotná. Tak už jsem se neudržela a fakt se rozesmála nahlas. Mě totiž napadlo, že leda by to mimi přinesl čáp. Poslední dobou jsem večer vždycky tak unavená, že na nějaké šmajchlování nemám vůbec náladu. Naštěstí je manžel teď z práce taky docela dobitý a stačí nám se k sobě jenom přitulit 😉 Ale jinak jsem si uvědomila, že bych asi vážně na to druhé mimi měla docela i chuť. Měli by mezi sebou s Vojtou tak akorát věkový rozdíl. 😵 😵
Co vůbec Janča? Už jsou asi přestěhovaní, jak jí pokračuje těhu??

dzej
autor
24. zář 2009

Simčo, to je dobrý, ty sny 😵 třeba to brzo tak dopadne 😉 Mě teda zrovna včera mamka řekla, že se jí zdálo, že už nebudu mít další dítě a že to ví na 100% 😠 😠 😠 super máma, že?? 😠 😠 😠
Dneska jsme byly s malou v práci, rekonstruovali nám celej barák, je to moc krásný, moderní, všechno prosklený (to teda si musí člověk zvyknout) a mám nachystanej krásnej stůl a pöřádnou židli 😀 asi mě chtějí navnadit, abych se už vrátila 😀 😀 Odpo jedem pro radiátory, rozhodli jsme se pro výměnu v paneláku, máme je děsně rezavý a jeden teče, tak to v obyváku a budoucí ložnici vyměníme a doděláme pak ložnici a huráá se stěhovat.
Stejně si myslím, že tam budem nakonec všichni 3 (se psem 4) 😅
tak hezký slunečný den 😵

sajmon113
24. zář 2009

Ahoj holky!
My dneska po dlouhé době jenom jdeno noční probuzení, ale zase vstával už před 7 😝 . Tak si pak vyber, co je lepší, že 😀 .
Jinak máme doma hrozné nadělení. Večer jsme zjistili, že máme prázdnou studnu ☹ 😨 . Tak jsme museli odpojit čerpadlo, aby nešlo naprázdno a že počkáme do rána, jestli se to trošku nenaplní a ono prd. Takže jsme teď úplně nanervy, co s tím. Navozili jsme zásobu vody z práce na vaření, a naštěstí jsme ještě pořád byli líní vypustit bazen tak z něj bereme vodu aspoň na splachování a mytí nádobí. Ale v čem se budeme večer koupat nemám tušení. Asi pojedem k tchánovcům 😝 . Tak teď už jenom budeme čekat a doufat, že začne co nevidět pršet a to pořádně, jinak budeme v zimě naprosto v háji 😖 😠 .
Dneska jsme byli s Vojtou na očkování proti těm zarděnkám, dopo jsem volala dr. že na nás zapoměli s pozvánkou, tak hned řekla, že jí na dnešek někdo odpadnul, ať přijedeme. Úplně se nad malým rozplývala, že je moc hezký 😎 😵 😵 . Trošku zabulíkoval při píchání, ale v čekárně se oklepal a hned si našel kámošku a stavěli z kostek komíny. Jenom se teď trochu bojím té reakce. Už to máte některá za sebou? A měli jste nějaké špatné reakce???
Jani to teda nebylo od maminy zrovna příjemné.... 😒 Ty jsi pokud pamatuju psala, že bys chtěla rovnou tři, že? A taky ještě nepřemýšlíte, že byste pomalu už začali s druhým???

ajvi
24. zář 2009

holky a jak je to s tím očkováním proti zarděnkám? já to neřešila, myslela jsem, že je to součást té Hexy, na tu jdeme počtvrté v 18. měs. Ale doktor o jiném očkování nemluvil. a Prevenar a Meningokoka mi teda nabídl...

sajmon113
24. zář 2009

Ivi snad jsem to nepopletla, je to myslím na zarděnky, plané neštovice a příušnice? A je to živá vakcína. To vím určitě, proto bývají ty reakce dost hnusné. Dá se koupit i šetrnější. Známá co má tři děti, si jí právě u toho třetího koupila, říkala, že už po třetí nechce zažít, to co u těch dvou předtím. Ale někteří dr. to píchají až v 18. měsících.

jajabmw
24. zář 2009

Ahoj můžu se připojit? Mám dvě dětičky, holčičku Lucku(5,5 roku) a chlapečka Martina(15 měsíců). Taky jsme teď dostávali to očkování proti zarděnkám a spol., a doktorka nás varovala před silnou reakcí, ale až za 14 dní. Vysoké horečky a vyrážka 😒 . Tak budu jak na trní. No a hexa nám zapoměli ještě dát, tak ten nás čeká za měsíc. Chodili jsme i na Prevenar a ten už máme za sebou, a reakce nebyli žádný(naštěstí).

sajmon113
24. zář 2009

Ahoj jaja klidně se přidej. Nás právě upozorňovala sestra, že bychom teď měli s očkováním počkat aspoň půl roku. Právě kvůli těm reakcím. Tak teda nevím. A po tom dnešním očkování prý reakce nejdříve za 6 dní. 😨 😕 A napiš ještě co už umí ten tvůj prďola. Lucinka už umí určo všechno, to už je slečna 😵

dzej
autor
25. zář 2009

ahoj holky,
Simčo jaktože vám došla voda?? 😕 To máte tak sucho?? U nás dneska v noci pršelo, tak snad i u vás trochu zapršelo??? DOufám, že budete brzo v pohodě teda...bez vody je to hrozný.
My jdeme na to očkování 1.10. a taky jsem slyšela, že je to hodně náročný očkování. Kamošky holčička skončila v nemocnici. Ta reakce by se měla projevit do 10dnů. A pak za měsíc jdeme na přeočkování žloutky, naše dr říkala, že měsíc stačí. To je teda fakt zajímavý, jak každej doktor říká něco jinýho, že?? 😠 My byly dopo v solné jeskyni a v úterý jdeme zas, ale zadarmo. V Brně jsou dny pro děti tak je toho vyžití spousta a zdarma 😵 ted mi malá usla tak jdu rychle balit, jedem do pondělí do Jeseníků snad tam budou nějaký houby 😅 Tak ahojky

sajmon113
25. zář 2009

Jo Jani normálně nám skoro vyschla studna. Ono tady dlouho pořádně nezapršelo, když už tak jen pár kapek, a to zůstalo víceméně na povrchu, ale spodní vody můžou taky vysychat. No každopádně do včerejšího večera voda naštěstí přibyla, ale celý den jsme byli bez, no fakt nic příjemného. Člověk si to ani neuvědomuje že otočí kohoutkem a voda teče. 😅 U nás taky trochu sprchlo, ale o pořádném lijáku si můžeme nechat zdát, dneska už je tady zase krásně. 😠 😠 Ty jo a nestraš mě s tou nemocnicí, nasadila jsem hned thuyu, homeo, fakt se chci těm reakcím vyhnout 😨 😨 Doktoři mluví vždycky každý něco jiného, ale já si na dr. stěžovat nemůžu, chodila jsem k ní kdysi taky a už jako dítě jsem jí měla moc ráda.
Užijte si Jeseníky, hlásí krásné počasí. Tatík byl na houby minulou sobotu, na Slovensku a přinesli se známým skoro 20kg. Říkal, že něco takového ještě neviděl. Sice toho musel dost okrájet, ale ten pocit donést toho tolik 😵 😵 😵
Já mám zítra sraz ze střední, téměř po 10 letech, fuj jak to hrozně letí, mělo to být na jaře, ale spousta holek je těhu, tak jsme to chtěli stihnout ještě před porodem. No a na mě leze nějaká protivná rýma. Cítím jak se mi usazuje, bolí mě hlava a celé tělo. Nasadila jsem modafen a čaj s citronem, tak snad se brzy oklepu. 🙄 😖

jajabmw
25. zář 2009

Teda tak já budu kvůli tomu očkování jak na trní. A to je teďka Martínek takový v pohodě, ach jo ☹ . No co umí? Teď považuju za velký úspěch, že byl dnes celý dne bez plíny a vždy když potřeboval tak zavolal a vyčůral se do nočníku. Jo a začal najednou pít z normálního hrníčku aniž by to plival. To jsem zírala netušila jsem, že by to mohl zvládnout tak brzy. Jinak je to normální prcek, který je občas dost protivný. Ale on dost věcí okouká od Lucinky a ta prý teď prochází předškolní pubertou 😒 . Můžu vám říct, že nevím co budu dělat až nás dostihne ta puberta normální. Holky já bych šla na houby až bych brečela, ale nikdo se mnou nechce chodit(manžílka ani Lucku to nebaví). Ale naštěstí jsme byli na závodech a košík jsem si přivezla, tak mám zasoby v mražáku. Ale ještě něco málo by se hodilo. Sajmon srazu se neboj, mi už nestárnem, teď už stárnou děti které máme 😀 mi jenom mládneme. Pořádně se vylež a užij si to tam.

sajmon113
27. zář 2009

Tak holky jak si užíváte prodloužený víkend? Mě je pořád nějak všelijak. 😝
V pátek večer se k nám stavili známí, měli před měsícem svatbu tak nám přišli ukázat video. Dala jsem si s něma 4 decky vína a zvracela jsem z toho jako dijana 😖 😖 . Včera jsme měli ten sraz a mě bylo tak zle, že jsem myslela, že ani nepůjdu. Ale bylo to u nás v hospodě, tak jsem musela. Pila jsem radši jenom vodu 😖 , ale jinak to bylo super. No a dneska mám žaludek taky ještě pořád na vodě, jeli jsme na výlet a v autě mi bylo normálně zle, tak nevím jeslti se mi nevrátila ta střevní choroba, nebo bylo to víno nějaké jeté. Já jsem totiž měla bílé a ostatní pili červené.
Jaja to máš teda super, že je Martínek takový šikulka. Ale o předškolní pubertě jsem ještě neslyšela, to se máme asi na co těšit, teda 😀 😠 . Jo a hrozně se mi líbí, že my nestárneme, ale stárnou děti, to je super hláška, tu si musím zapamatovat. 😀 😀
Vojta má zase špatné noci, ale teď nevím čemu to přisuzovat, jestli další zuby, nebo to očkování. Chudák manžel, jak mi bylo tak zle, nedokázala jsem k němu ani vstát, musel on, nechal mě ráno vyspat a přitom sám přijel z práce dost pozdě ☹ .

cerstvamama
28. zář 2009

Ahoj holky,
my byli na víkend v rumunských horách, měli jsme krásně. Sice trochu chladno, ale svítilo sluníčko a stromy už byly pěkně barevný. K tomu ty hluboký lesy a vysoký skalnatý hory, to bylo žůžo. Akorát tam Adi trochu nastydla, v noci se jí špatně dýchalo, často se budila a tak jsem si jí vzala do postele. Tím pádem jsem se nevyspala, ona se hrozně roztahuje a pořád se vrtí.

sajmon
já dala na horách litr vína a ráno taky nic moc, už nejsem zvyklá 😉 Ale ty to máš asi z něčeho jinýho. Tak ať je ti brzy líp

dzej
autor
28. zář 2009

ahoj holky, tak my před chvílí dorazili z Jeseníků, bylo tam tak krásně, že se mi nechtělo vůbec domů. Svítilo sluníčko. Byli jsme v oboře u zvířátek a na elektrárně na exkurzi na Dlouhých stráních. Moc pěkný. Já za celej víkend nevypila ani decko alkoholu (vezla jsem si 4l vína) ptz jsem vypila v pátek večer sedmičku burčáku a je mi zle málem ještě teď 😀 😀
Moni, kde máš vlasy???? 😕 😕 😕 😕 😕
Simčo, tak dobře, že aspon trochu napršelo a máte vodu. Je fakt, že člověk si ani neuvědomuje co má - vodu, elektřinu - najednou když to chybí tak je to průser 😖
Jajabmw a odkud jsi a jak je Martínek starej?? Nemáš nic v pasu 😨

sajmon113
28. zář 2009

Ahoj holky!
Tak je mi dneska už lépe, ale jsem pořád hrozně unavená 😒 . Byli jsme dneska zase v zoo, ale poprvé co Vojta chodí, tak jsme byli z něho hotoví. Běhal od kleci ke kleci a jak řval, až se za náma ostatní ohlíželi. A nejlepší je jak se nebojí žádného zvířete, je zvyklý z domu, oslíkovi strčil do papuly celou ruku 😀, od těch malých koziček jsme ho nemohli vůbec dostat pryč, šli s manželem mezi ně a jak chytil kozu za rohy, nechtěl jí pustit 😲 😀. Pak se projel ve vláčku a byl maximálně spokojený. Doma dřímal už při večeři a je to po dlouhatánské době kdy spí už od půl 8. Kouknu na Vyprávěj a jdu taky do peřin, není možné abych se už taky nevzpamatovala.
Mončo máš hezkou fotku v pasu, konečně je krásně vidět ten střih. Já jsem dneska zkoukla ženské v zoo a rozhodla se, že si nechám ty vlasy taky zkrátit. Strašně se mi líbí ty mikáda, tak to risknu, no co, když tak to zase doroste 😵 . To je naprd když si dovezete z dovolené suvenýr v podobě nachlazení, ať je Adi co nejdříve zase zdravá.
Jani když už jsem u těch vlasů, jak jsem si prohlížela tvoje fotky z Řecka, koukala jsem že máš taky super sestřih, ta kraťoulinká ofina vypadá bombově 😵 😵 . Na horách muselo být určitě krásně. Pro mě je podzim vždycky nejhorší roční období, ale že je letos tak krásné babí léto, tak si to taky užívám. Dneska jsem si v zoo nasbírala žaludy a spoustu listí, tak budeme zítra vyrábět nějakou podzimní výzdobu.

jajabmw
28. zář 2009

Ahojky těžce závidím jak Jeseníky, tak i zoo. Já dnes prala a žehlila, ale musela jsem využít toho,že byl manžílek doma a Lucinka chtěla být s ním. Tudíž jsem u sebe měla jen Martínka, tak to šlo. Jéje pas si budu muset asi vyplnit. Jsem kousek od Jaroměře a Martínkovi je 15 měsíců. Jo a holky já se musím pochlubit. Jsme už třetí den bez plínek a žádná nehoda, normálně si říká. Ani nevíte jakou mám radost. Jo počkat bez plínek na den na spaní plíny máme, tak geniální děťátko fakt nemám 🙂 . Sajmon víno je zrádný, ale co je ještě horší je mojito a panáky do toho. Holky tak to je zabijárna, to mi věřte 😖 Ale nedivila bych se, kdyby jsi měla tu střevní virózu. Tady to teď taky řádí, ale zatím se nám to vyhlo.

jajabmw
28. zář 2009

Tak jsem do pasu dodala informace. Díky za upozornění, já jsem totiž předtím na takových diskuzích nebyla. Ne že bych nechtěla, ale až nyní jsem manžílka přesvědčila o netu. Jo jo žena ta tvrdý chleba má 😀 😀 .

cerstvamama
28. zář 2009

dzej
Chtělo to změnu 😉 Burčák jsem pila jednou v životě, z toho se snad nedá opít, ne? Myslím jako že se toho nedá vypít hodně, je to takový tlamolep 😕

sajmon
Jdi do toho 😉 Mikádo je dobrý, to přinejhorším rychle doroste. Mně se líbí takový to co měla Backhamka nebo manzelka Cruise, nevim ted jak se jmenuje.

jajabmw
Vítej. Nechceš se stavit u nás a vyžehlit, když jsi tak rozjetá? 😀 Jak jsi to s těma plíkama dokázala? Já zatím dávám Adi na nočník jen po probuzení a většinou se stejně nevyčůrá. Nevím jaký další kroky podniknout.

Kde máme těhulku?

chiwule
29. zář 2009

ahoj holky, za týden už bude naší malé rok, takže se přesouváme z kojenců do batolat, můžu se k vám přidat?

ajvi
29. zář 2009

ahoj holky, hlásím se po prodl.víkendu na Šumavě. jeden jsme vyjeli na kolech na Plešné jezero, 45 km v těch kopcích, byli jsme úplně vyplivnutí, ale Matýskovi se moc líbilo a když jsme přijížděli k chatě, tak mě uznale poplácával po zádech 😀 (teda aby to nevypadalo, že je manža ras, tak vysvětluju, že on vezl broučka cestou tam a já zpět (aby si taťka užil ty sjezdy z kopců). a Bylo nádherné počasí.
jinak ale já i Máťa máme pořád rýmu ☹ , už jsem rušila druhou hodinu plavání, nevím kdy to budem všechno nahrazovat. no a večer když jsme přijeli domů, byl brouček ufňukaný večšr už byla teplotka a v noci 39, asi zase zuby ach jo, teďc má zvýšenou, ale je docela v pohodě, jenže taky fičí hrozný severák, tak nemůžem ani na chviličku na zahradu. a taky protože spinkal pořádně až tak od jedné v noci, tak jsme chrněli do půl desáté, tak se netuším, kdy půjde dnes spinkat
až bude chvilka tak vás dočtu, jo a vítám nově příchozí, pa

jajabmw
29. zář 2009

Hoj holky tak tahle noc byla zase po dlouhé době šílená ☹ . Asi nám zase lezou zuby či co. Lucince padají a Marťovi rostou, to si to ty dětičky krásně rozdělily co 🙂 ? Když já sama nevím jak jsme to s tím nočníkem dokázali 😒 . Dávala jsem ho od 10. měsíců, to už krásně seděl, ale ještě nechodil tudíž nemohl zdrhnout 🙂 . Ale to jsem ho dávala před spaním a po spaní, a když něco udělal, tak jsem kolem něj skákala radostí(asi jsem vypadala jako blázen 😅 ) a říkala, že udělal ee. No a od roka jsem přidala nočník před jídlem a po jídle. Jenže teď si ta mrška malá většinou vzpomene uprostřed jídla, takže následuje rychlé vyndání ze židle a pak když je hotovo tak teprve dojídáme 🙂 . No a právě od těch 13. měsíců pochopil, že musí říkat. Ale až teď jsme to zvládli dohromady,což je říct když opravdu potřebuje. Je ale pravda že mu mokro vadí, to asi dělá taky hodně. Třeba moje teta má holčičku a ta ví, co a jak, ale prostě se většinou počůrá a někdy i pokaká. Teta je z toho nešťastná(malé budou dva roky), já jí říkám, že každý má svůj čas. My ho měli asi už teď, oni si chvilku počkají. Nám teď prcek začal míň jíst. Třeba k obědu sní jen polívku a pak už nic nechce a to byl dřív pěkný žroutík ☹ . Nebo že by se dal na dietku 😀 ?
Chiwule vítej tu!

dzej
autor
29. zář 2009

ahoj holky,
Moni no super sestřih, jen mě to v první chvíli šokovalo 😵 Co na to manža??
Simčo tak ať jste brzo v pohodě..my máme taky rýmu, ale já to beru že to k podzimu patří, celý Brno je nějaký nasmrkaný a ukašlaný ☹
Jinak z burčáku se opít dá, to mi věřte 😀 😀 😝 já mám ráda sladký, takže toho dokážu vypít hodně.
Jaji no máš pravdu..každý dítě na svůj čas na všechno...ale vy jste šikulky, taky bych se ráda zbavila už těch plinek, snad to přes zimu vypilujeme. U nás je problém, že jsme pořád pryč, takže nemám jak dávat malou na nočník. Tak v zimě budem doma častěji, tak se budem učit 😀
Ivi ty jo to jste měli teda sportovní víkend. Ale počásko vyšlo krásně, co???

No taky by mě zajímalo kde je Janča Coriven a Peta Petronila??? Snad jsou v pohodě.
U nás je dneska kamoš, mění nám radiatory, je tu rambajs, ale malá v pohodě usla a odpo jdeme do solné jeskyně, dneska je to zdarma 😀 už není tak krásně jak včera, sluníčko tolik nesvítí a fouká vítr.

Hezké odpoledne 😵

dzej
autor
29. zář 2009

Chiwule určo se přidej, vítáme tě 😵 😵

coriven
29. zář 2009

Ahooooooooooj holkyyy,
mám resty, ale konečně sem tu 🙂 Jak se všechny máte?
Konečně sme přestěhovaní, zabydlujem se u našich, byt jsme předali, ale furt jsme v jednom kole.
Těhu nevolnosti nepolevily, sice je to lepší, ale i tak se potvůrky drží dál, asi abych nezapomínala že su těhu 😅 , jen při menší námaze se pak večer bříško ozve s děsnýma křečama, takže většinu stěhování jsem řídila jen ústy a hlídáním malé, až mě to štvalo, ale naštěstí se to zvládlo, MM si pěkně mákl, věci sme nastrkaly ani už nevíme kam, tak snad je jednou najdem 😀

A co tu nového? nějaká těhulka přibyla? jste zdraví, spokojení? Snad se tu už budu moct ukazovat častěji, ale i tak to bude jen občas 😢

Hezký den 😵